18

Cały Dembuś ;) Najpierw kaszani, by potem zaliczyć ważną asystę.

0

Kiedyś mu wyjdzie. Potrafi zagrać naprawdę świetne spotkanie, ale musi trochę popracować nad skutecznością.

0

Przecież Navas jest klasę niżej od Stegena.

1

Po pierwsze nie odejdzie, a po drugie w jego roli widziałbym Lorenzo Insigne lub Malcoma ;)

0

Dembuś poprosił Ramosa o koszulkę wg. Google Tłumacz. Pewnie zrobił to bo chciał mieć koszulkę kapitana upokorzonego zespołu. Na starość będzie mógł się wnukom pochwalić ;)

0

Co myślicie o klubie Bilderber? Wg. niektórych to "rząd światowy", który chce zniewolić ludzkość. Dla mnie jest to trochę dziwne.

0

Wróciłem po trzech latach do FUT ;) Wiem, że graniczy z cudem i nie robię tego często, ale jak zostaje Ci 15s to można się wkurzyć.

0

Ten moment kiedy w FUT chcesz kupić drogiego piłkarza za małą ilość coinsów, zostało ci 15 sekund do końca licytacji i nagle wyskakuje jakiś baran z zaporową kwotą...

6

Oby został, bo będę płakał za nim... ;)

1

Grimaldo! Bo w fifie się sprawdza ;-)

1

Widać również, że w LM nasi zawodnicy grają z większym zaangażowaniem.

0

Jeszcze asysta Dembusia :P Fajny ten mecz.

0

A mówią, że fifa jest nierealistyczna...

0

Czemu?

0

Trzeba było 11 wykupić ;)

0

Co myślisz o tym karnym?

0

Poszukaj na reddit soccer streams

0

Wpisujesz dane i po paru sekundach możesz oglądać. Nie mam bardzo szybkiego internetu, ale wszystko działa bez ścinek. Ciekawe, czy podczas meczu poradzą sobie z dużym ruchem.

0

A nie masz karty debetowej?

0

A jakiej szybkości Internet trzeba mieć?

0

Wyczytali jakiś bzdury z El Palais i teraz wyciągają wszystko by dowalić Ousmanowi...

0

Przecież napisał mega.

0

Malcom i Vidal :P

0

W zimie pojedź do Warszawy i wtedy na pewno poczujesz różnicę. Chyba, że w twojej wiosce pali się w kopciuchach. Korwin pod tym względem jest idiotą i nic tego nie zmieni. Smog istnieje naprawdę i trzeba to zmienić. Wungiel już nie jest dobrym rozwiązaniem i bez OZE będzie coraz gorzej. Mam nadzieję, że ktoś mądry zmieni naszą energetykę, bo teraz można się załamać...

0

Mi nic takiego nie wyskakuje.

14

Nie ma żadnych dowodów na to, że Konopnicka miała romans z Dulębianką. Ruchy LGBT próbuje usprawiedliwiać swoje chore poglądy wykorzystując do tego wizerunek słynnych ludzi. Konopnicka była przede wszystkim patriotką i narodowcy mogą sobie śpiewać Rotę, bo jest to pieśń patriotyczna.

0

Ale przynasz, że P$G idealnie pasuje? ;)

1

Gazety lubią wyolbrzymiać, więc nie wierzę w te plotki.

0

Ciekawe, czy Malcom powącha dzisiaj murawę.
Co myślicie? BTW Vidal chyba dzisiaj wybuchnie jak EV wystawi go w 85 minucie meczu ;)

0

Ja też jakoś dam radę, bo nie mam Polsatu, ale niesmak pozostaje :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?