Dembuś poprosił Ramosa o koszulkę wg. Google Tłumacz. Pewnie zrobił to bo chciał mieć koszulkę kapitana upokorzonego zespołu. Na starość będzie mógł się wnukom pochwalić ;)
Ten moment kiedy w FUT chcesz kupić drogiego piłkarza za małą ilość coinsów, zostało ci 15 sekund do końca licytacji i nagle wyskakuje jakiś baran z zaporową kwotą...
Wpisujesz dane i po paru sekundach możesz oglądać. Nie mam bardzo szybkiego internetu, ale wszystko działa bez ścinek. Ciekawe, czy podczas meczu poradzą sobie z dużym ruchem.
W zimie pojedź do Warszawy i wtedy na pewno poczujesz różnicę. Chyba, że w twojej wiosce pali się w kopciuchach. Korwin pod tym względem jest idiotą i nic tego nie zmieni. Smog istnieje naprawdę i trzeba to zmienić. Wungiel już nie jest dobrym rozwiązaniem i bez OZE będzie coraz gorzej. Mam nadzieję, że ktoś mądry zmieni naszą energetykę, bo teraz można się załamać...
Nie ma żadnych dowodów na to, że Konopnicka miała romans z Dulębianką. Ruchy LGBT próbuje usprawiedliwiać swoje chore poglądy wykorzystując do tego wizerunek słynnych ludzi. Konopnicka była przede wszystkim patriotką i narodowcy mogą sobie śpiewać Rotę, bo jest to pieśń patriotyczna.
18
Cały Dembuś ;) Najpierw kaszani, by potem zaliczyć ważną asystę.
0
Kiedyś mu wyjdzie. Potrafi zagrać naprawdę świetne spotkanie, ale musi trochę popracować nad skutecznością.
0
Przecież Navas jest klasę niżej od Stegena.
1
Po pierwsze nie odejdzie, a po drugie w jego roli widziałbym Lorenzo Insigne lub Malcoma ;)
0
Dembuś poprosił Ramosa o koszulkę wg. Google Tłumacz. Pewnie zrobił to bo chciał mieć koszulkę kapitana upokorzonego zespołu. Na starość będzie mógł się wnukom pochwalić ;)
0
Co myślicie o klubie Bilderber? Wg. niektórych to "rząd światowy", który chce zniewolić ludzkość. Dla mnie jest to trochę dziwne.
0
Wróciłem po trzech latach do FUT ;) Wiem, że graniczy z cudem i nie robię tego często, ale jak zostaje Ci 15s to można się wkurzyć.
0
Ten moment kiedy w FUT chcesz kupić drogiego piłkarza za małą ilość coinsów, zostało ci 15 sekund do końca licytacji i nagle wyskakuje jakiś baran z zaporową kwotą...
6
Oby został, bo będę płakał za nim... ;)
1
Grimaldo! Bo w fifie się sprawdza ;-)
1
Widać również, że w LM nasi zawodnicy grają z większym zaangażowaniem.
0
Jeszcze asysta Dembusia :P Fajny ten mecz.
0
A mówią, że fifa jest nierealistyczna...
0
Czemu?
0
Trzeba było 11 wykupić ;)
0
Co myślisz o tym karnym?
0
Poszukaj na reddit soccer streams
0
Wpisujesz dane i po paru sekundach możesz oglądać. Nie mam bardzo szybkiego internetu, ale wszystko działa bez ścinek. Ciekawe, czy podczas meczu poradzą sobie z dużym ruchem.
0
A nie masz karty debetowej?
0
A jakiej szybkości Internet trzeba mieć?
0
Wyczytali jakiś bzdury z El Palais i teraz wyciągają wszystko by dowalić Ousmanowi...
0
Przecież napisał mega.
0
Malcom i Vidal :P
0
W zimie pojedź do Warszawy i wtedy na pewno poczujesz różnicę. Chyba, że w twojej wiosce pali się w kopciuchach. Korwin pod tym względem jest idiotą i nic tego nie zmieni. Smog istnieje naprawdę i trzeba to zmienić. Wungiel już nie jest dobrym rozwiązaniem i bez OZE będzie coraz gorzej. Mam nadzieję, że ktoś mądry zmieni naszą energetykę, bo teraz można się załamać...
0
Mi nic takiego nie wyskakuje.
14
Nie ma żadnych dowodów na to, że Konopnicka miała romans z Dulębianką. Ruchy LGBT próbuje usprawiedliwiać swoje chore poglądy wykorzystując do tego wizerunek słynnych ludzi. Konopnicka była przede wszystkim patriotką i narodowcy mogą sobie śpiewać Rotę, bo jest to pieśń patriotyczna.
0
Ale przynasz, że P$G idealnie pasuje? ;)
1
Gazety lubią wyolbrzymiać, więc nie wierzę w te plotki.
0
Ciekawe, czy Malcom powącha dzisiaj murawę.
Co myślicie? BTW Vidal chyba dzisiaj wybuchnie jak EV wystawi go w 85 minucie meczu ;)
0
Ja też jakoś dam radę, bo nie mam Polsatu, ale niesmak pozostaje :(