0

Ale teraz Aguero nie gra dobrze.

1

Zgadzam się, ale jeśli chodzi o Arthura to powinien mieć 78-80, a nie 82. Jeszcze nic takiego nie pokazał, a tu ocena o 5 wyżej niż w poprzdniej edycji. Jak będzie dobrze grał z mocnymi to można podwyższyć, ale nie...

0

A jak brzmiało pytanie?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bezi, zajmij się lepiej bagiennym zielem, bo głupoty wstawiasz! ;)

0

Z obecnego jest bardzo ładna.

3

Brawo Ty! ;) Socjopata jest z Ciebie dumny...

0

Aktorzy: Denzel Washington, Tom Cruise, Benedict Cumberbatch, Clint Eastwood, Matt Damon, Jeremy Renner, Tom Hanks, Di Caprio, Daniel Craig, Jason Statham, Dwayne Johnson i Adam Sandler.
Aktorki: Salma Hayek, Rosamund Pike, Melissa McCarthy, Sandra Bullock.

0

Ciekawe kiedy Stegen wygra tę nagrodę.

2

On w ogóle nie powiedział nic o stoczni gdańskiej.
Poza tym PO sprzedało stocznię szczecińską.

1

Przecież PO chciało wpuścić uchodźców. Mówili, że są gotowi na każdą ilość, ale potem słupki zaczęły spadać i nagle zmienili swój pogląd .

0

Firma Seismic clothing wyprodukowała pierwszą partię odzieży wspomaganej dla osób ze schorzeniami mięśni i stawów. https://zapodaj.net/0afebf831f52c.png.html
Monitoruje ona ruchy nosiciela i odpowiednio go wspomaga. Nosi się ją jak bieliznę i jest niewidoczna dla osób postronnych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nie jesteś taki głupi na jakiego wyglądasz ;P

3

Bagienne ziele jest najlepsze! ;)

5

Dobrze, że olał te petrodolary.

0

Bo to Socjopata ;P.

0

Uwielbiam tego Niemca ;)

0

To masz sztywną nauczycielkę ;) Wiele razy puszczałem oczko i nic takiego nie miało miejsca...

0

Dzięki za potwierdzenie.

0

Jakie bydło...

0

Tak z ciekawości: skąd masz to zdjęcie?

26

Lego zbudowało jeżdżącą replikę Bugatti Chiron z klocków Lego Technic. Silnik składa się z setek małych silniczków elektrycznych z zestawów Lego. Samochód waży 1.5 tony, ma moc 5.3 KM i osiąga ok. 20 km/h. https://www.popularmechanics.com/cars/car-technology/a22866883/lego-built-a-working-bugatti-chiron-out-of-lego-technic/

0

Poza tym odpadnięcie z taką kadrą w 1/4 LM będzie czystym frajerstwem. Może ta LM będzie nasza ;)

0

Zainstaluj sobie te gry na dysku wewnętrznym. Trudno żeby można było włączyć program zainstalowany na dysku przenośnym, gdy nie jest on podłączony. Poza tym nie napisałeś, że to dysk przenośny.

0

Ty się dziwisz, że masz białe kartki?! Przecież jak coś jest na dysku i go nie podłączysz do komputera to nie możesz tego używać. Podłącz ten dysk i nie odłączaj lub zainstaluj te gry na drugim dysku.

0

Spieprzyli po całości. Dźwięku też nie ma.

0

Schmeichel jest tam tylko dlatego, że dobrze bronił na MŚ.

0

Nie wiem ;) Dlatego piszę o zdjęciu, bo nie wiem jak wygląda.

3

Wstaw zdjęcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?