3

TVN to jest szambo.

0

Zapomniałeś o lekarzach wykonujących prywatne badania na urządzeniach państwowych. Sam tego doświadczyłem, gdy musiałem zbadać się tomografem. Stwierdzili, że za 1,5 roku jest wolny termin, ale jak zapłacisz to zrobią od razu na tym samym sprzęcie kupionym za pieniądze podatników. To jest dopiero skandal!

0

Od Popka byłoby lepiej.

0

Napisz do rządu maila po prostu. Jeśli chodzi o premię to ostatecznie rząd jej nie wziął. Poza tym problemy ze służbą zdrowia trwają już od 25 lat jak nie dłużej i nikt ich nie rozwiązał.

0

Masz rację. Lepiej sprawdzić, bo LTE nie jest wszędzie takie samo ;)

0

No to będę się zastanawiał nad Internetem dla domu od Orange. Dziękuję wszystkim za opinie.

0

Niestety tylko Plus i Orange mają LTE w mojej okolicy :(

0

Ostatnio na wsi pojawiło się LTE od Orange i Plusa.
Która sieć ma lepszą ofertę?

1

Ze światłowodem to nawet filmy w 4k nie będą Ci straszne.

0

Możesz jeszcze satelitarny internet sobie zamontować. Strony szybko się ładują, pobieranie 10-20 Mb/s, a wysyłanie to gdzieś 0,5 Mb/s. Problemem jest ping wynoszący ponad 800 ms, więc o grach przez internet możesz tylko pomarzyć.
Streaming typu Netflix, czy HBO GO działa, ale w SD. Mam od paru lat i daje radę, ale ostatnio pojawiło mi się LTE i to nawet 3 kreski, więc niedługo przestanę go używać ;)

0

Ciekawy artykuł o pracy specjalistów do spraw wykrywania broni chemicznej: https://www.popularmechanics.com/technology/security/a22553566/how-to-identify-chemical-weapons/

0

Hajto jest bardzo słaby, ale jest nadzieja, bo TVP może dogadać się z Polsatem i pokazywać jeden mecz w środę.

0

Przecież dałem tam uśmieszek. Nie pisałem tego na serio.

0

Przynajmniej ktoś inny wygra LM ;)

2

Okładka mi nie przeszkadza, bo będę miał wybór, a w trybie fabularnym chcą zmusić do gry RM.

0

Podobno w Fifa 19 Alex Hunter będzie grał dla Realu Madryt by zdobyć swoje upragnione trofeum, czyli LM. Jeśli nie będzie wyboru to na pewno nie zagram w tryb fabularny ;-)

0

Po prostu poprawili wygląd murawy i trochę zachowanie piłkarzy, ale dalej interfejs jest okropny, bramkarze to jakaś żenada oraz nie ma licencji(można sobie wgrać, ale z tym jest trochę problemów) Ja poczekam na demo Fify, ale raczej PES nie kupię.

0

Na soccer streams reddit masz linki. Jak jest przy którymś napis Mobile Yes to zadziała na telefonie.

0

Messi już wie, że będą z niego ludzie ;)

3

Bo trzeba coś zmienić,a nie głosować na te same gęby, czyli na PO i PiS. Jak masz wszystko w d... to wyjedź. Nic Cię tu nie trzyma.

1

Po pierwsze ten portal to szmatławiec, a po drugie to, że dwaj politycy coś powiedzieli to nie znaczy, że będzie taki program.

0

Najlepiej niech wszyscy wyjdą i Polska przestanie istnieć...

2

To są tylko głupie plotki. Stwierdzili, że nie pracują nad takim projektem.

0

Ter Stegen ma klasę po prostu ;)

0

Barceloną nie władają szejkowie i nie jest sponsorowana przez arabskie firmy.

0

Podziwiam go, ale nigdy mu nie wybaczę tego, że trenuje petrodolarową drużynę ;)

0

Proszę bardzo :-) Ogólnie Defence24.pl jest pełne ciekawostek. Jeśli rozumiesz angielski to polecam również Popularmechanics.com .

0

I just ordered sushi from Japan
Now your bitch wanna kick it, Jackie Chan ;)

3

Ciekawy artykuł dotyczący największej elektrowni na świecie, czyli o chińskiej Zaporze Trzech Przełomów, która wydłużyła ziemską dobę i zmieniła oś obrotu Ziemi.

https://www.energetyka24.com/miliony-przesiedlen-miliardowe-koszty-zmiana-osi-ziemi-15-lat-zapory-trzech-przelomow-komentarz

0

Po prostu trzeba wejść na soccer streams reddit i poszukać streama.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?