Nie byłem nigdy fanem Juve, a jak sprowadzili CR7 to odczuwam do nich niechęć i odrazę, więc nawet gdyby ich koszulki były rozdawane za darmo to bym nie wziął ;)
Paco i Denisa bym zostawił, ale reszta wymienionych przez Ciebie piłkarzy powinna wylecieć z klubu. Niestety zarząd jest nieudolny i nikt nie chce ich kupić.
Ten cały Uplay jest żałosny. Włączam Anno 2205, a tam wyskakuje aktualizacja, więc wybieram Anno w trybie offline, bo zostało mi mało GB limitu. Wyskakuje okienko, pojawia się napis logowanie. Potem tylko się kręci i gra się nie odpala. Wcześniej działało, a teraz nic się nie dzieje. Miał ktoś taki problem?
Dzisiaj pewniaczków nie ma, bo Francja może zlać Belgów, ale oni też potrafią lać ;) Dzisiaj będę kibicował Belgii i mam nadzieję, że Lukaku się nastrzela i nie będzie co zbierać po Żabojadach.
Obejrzałeś jakiś mecz Arthura w Gremio? Wiadomo, że liga brazylijska jest słabsza, ale daj mu szansę. Nie zagrał narazie żadnego meczu w Barcelonie, a Ty piszesz dno i metr mułu...
Jakoś część lewicowa krytykuje głównie TVP i Szpakowskiego. Chociaż to jest akurat głupie, że prawicowy dziennikarz napisał coś takiego, ale to nie zmienia faktu, że niektórzy z lewicy też przesadzają wylewając ciągle "szambo" na obecną TVP jak za PO poziom wcale nie był wyższy...
8
Neymar i Mbappe powinni grać w Hollywood, a nie w piłkę ;)
0
Metaxa 30 letnia jeśli lubi winiaki.
2
No tak, zapomniałem o aspekcie finansowym.
0
Nie byłem nigdy fanem Juve, a jak sprowadzili CR7 to odczuwam do nich niechęć i odrazę, więc nawet gdyby ich koszulki były rozdawane za darmo to bym nie wziął ;)
1
Z Chorwacją.
0
W końcu zszedł ten cienias... ;P
0
Jesteś zaślepiony Giroudem po prostu ;)
0
Paco i Denisa bym zostawił, ale reszta wymienionych przez Ciebie piłkarzy powinna wylecieć z klubu. Niestety zarząd jest nieudolny i nikt nie chce ich kupić.
0
Nie zna się :P
0
Neymar go uczył ;)
0
Belgia do boju, a Giroud do domu!
0
Dziękuję, bo bałem się, że będzie Jasina...
1
Olivier wracaj na chatę! ;)
0
Kto dzisiaj komentuje mecz na TVP?
0
Dzięki, bo nie słyszałem o tym.
0
Ale tam nikt nie zmarł.
0
Ten cały Uplay jest żałosny. Włączam Anno 2205, a tam wyskakuje aktualizacja, więc wybieram Anno w trybie offline, bo zostało mi mało GB limitu. Wyskakuje okienko, pojawia się napis logowanie. Potem tylko się kręci i gra się nie odpala. Wcześniej działało, a teraz nic się nie dzieje. Miał ktoś taki problem?
0
A mi serce mówi Belgia vs Chorwacja, a rozum Francja Anglia.
3
Dzisiaj pewniaczków nie ma, bo Francja może zlać Belgów, ale oni też potrafią lać ;) Dzisiaj będę kibicował Belgii i mam nadzieję, że Lukaku się nastrzela i nie będzie co zbierać po Żabojadach.
0
Obejrzałeś jakiś mecz Arthura w Gremio? Wiadomo, że liga brazylijska jest słabsza, ale daj mu szansę. Nie zagrał narazie żadnego meczu w Barcelonie, a Ty piszesz dno i metr mułu...
13
Komentarz usunięty
11
Wizualizacja siedmiu najdziwniejszy budynków, które nigdy nie powstały oraz ich wpływu na współczesną panoramę miast.:
https://www.popularmechanics.com/technology/infrastructure/g22091580/7-city-icons-modern-day/
2
Janecki napisał takie coś: https://mobile.twitter.com/St_Janecki/status/101569446379096883
Najbardziej śmieszą mnie te emocjonalne słowa: fala krytyki jak tylko jeden dziennikarz to napisał.
0
Bez sensu ;)
11
Jakoś część lewicowa krytykuje głównie TVP i Szpakowskiego. Chociaż to jest akurat głupie, że prawicowy dziennikarz napisał coś takiego, ale to nie zmienia faktu, że niektórzy z lewicy też przesadzają wylewając ciągle "szambo" na obecną TVP jak za PO poziom wcale nie był wyższy...
0
Bo ludzi piecze dominacja Realu w LM ;). Narzekają również na postawę Barcelony w LM.
1
Bardzo dobrze. Będzie silniejsza konkurencja w lidze.
1
Miał być w styczniu, ale zarząd Barcelony zdecydował, że Arthur jest potrzebny wcześniej i go kupuje.
10
Dobrze, że to nie jest palec Loewa.
1
Wystarczy ominąć go szerokim łukiem i Ciebie nie zje ;)