8

Neymar i Mbappe powinni grać w Hollywood, a nie w piłkę ;)

0

Metaxa 30 letnia jeśli lubi winiaki.

2

No tak, zapomniałem o aspekcie finansowym.

0

Nie byłem nigdy fanem Juve, a jak sprowadzili CR7 to odczuwam do nich niechęć i odrazę, więc nawet gdyby ich koszulki były rozdawane za darmo to bym nie wziął ;)

1

Z Chorwacją.

0

W końcu zszedł ten cienias... ;P

0

Jesteś zaślepiony Giroudem po prostu ;)

0

Paco i Denisa bym zostawił, ale reszta wymienionych przez Ciebie piłkarzy powinna wylecieć z klubu. Niestety zarząd jest nieudolny i nikt nie chce ich kupić.

0

Nie zna się :P

0

Neymar go uczył ;)

0

Belgia do boju, a Giroud do domu!

0

Dziękuję, bo bałem się, że będzie Jasina...

1

Olivier wracaj na chatę! ;)

0

Kto dzisiaj komentuje mecz na TVP?

0

Dzięki, bo nie słyszałem o tym.

0

Ale tam nikt nie zmarł.

0

Ten cały Uplay jest żałosny. Włączam Anno 2205, a tam wyskakuje aktualizacja, więc wybieram Anno w trybie offline, bo zostało mi mało GB limitu. Wyskakuje okienko, pojawia się napis logowanie. Potem tylko się kręci i gra się nie odpala. Wcześniej działało, a teraz nic się nie dzieje. Miał ktoś taki problem?

0

A mi serce mówi Belgia vs Chorwacja, a rozum Francja Anglia.

3

Dzisiaj pewniaczków nie ma, bo Francja może zlać Belgów, ale oni też potrafią lać ;) Dzisiaj będę kibicował Belgii i mam nadzieję, że Lukaku się nastrzela i nie będzie co zbierać po Żabojadach.

0

Obejrzałeś jakiś mecz Arthura w Gremio? Wiadomo, że liga brazylijska jest słabsza, ale daj mu szansę. Nie zagrał narazie żadnego meczu w Barcelonie, a Ty piszesz dno i metr mułu...

13

Komentarz usunięty

11

Wizualizacja siedmiu najdziwniejszy budynków, które nigdy nie powstały oraz ich wpływu na współczesną panoramę miast.:

https://www.popularmechanics.com/technology/infrastructure/g22091580/7-city-icons-modern-day/

2

Janecki napisał takie coś: https://mobile.twitter.com/St_Janecki/status/101569446379096883
Najbardziej śmieszą mnie te emocjonalne słowa: fala krytyki jak tylko jeden dziennikarz to napisał.

0

Bez sensu ;)

11

Jakoś część lewicowa krytykuje głównie TVP i Szpakowskiego. Chociaż to jest akurat głupie, że prawicowy dziennikarz napisał coś takiego, ale to nie zmienia faktu, że niektórzy z lewicy też przesadzają wylewając ciągle "szambo" na obecną TVP jak za PO poziom wcale nie był wyższy...

0

Bo ludzi piecze dominacja Realu w LM ;). Narzekają również na postawę Barcelony w LM.

1

Bardzo dobrze. Będzie silniejsza konkurencja w lidze.

1

Miał być w styczniu, ale zarząd Barcelony zdecydował, że Arthur jest potrzebny wcześniej i go kupuje.

10

Dobrze, że to nie jest palec Loewa.

1

Wystarczy ominąć go szerokim łukiem i Ciebie nie zje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?