Mbappe grał przyzwoicie na tych MŚ i w PSG też zachwycał. Bardzo go lubię, ale uważam, że źle zrobił przechodząc do tego arabskiego klubu, bo już nigdy stamtąd nie odejdzie. Chyba, że ktoś wywali mnóstwo kasy...
Narazie mam 29 punktów w 1/8 finału w Fantasy Fifa World Cup ;) Messi zdobył 16 pkt, Suarez 5 pkt, Umtiti 1 pkt, Godin 2 pkt, Caceres 2 pkt, Muslera 3 pkt, Tagliafico -1 pkt.
0
Jak nie dawałem Hiszpanów do składu to wygrywali, a jak raz ich wstawiłem to zagrali słabo ( tylko po 2 pkt). Chodzi oczywiście o Fifa Fantasy.
0
Robienie sobie "klina" to czysty masochizm. Widocznie ma taki fetysz... ;)
0
Mbappe grał przyzwoicie na tych MŚ i w PSG też zachwycał. Bardzo go lubię, ale uważam, że źle zrobił przechodząc do tego arabskiego klubu, bo już nigdy stamtąd nie odejdzie. Chyba, że ktoś wywali mnóstwo kasy...
0
A co to jest kociołek?
0
Nie, bo i tak nie mam już na to wpływu.
0
A jeśli teraz za Muslerę wpuszczę Ochoa to jego punkty nie przepadną?
0
Chyba tak, bo Tagliafico był rezerwowym i dostałem -1 pkt. Ten cały Bench Boost jest jednorazowy?
0
Jeszcze mam w składzie Carvajala, Rakiticia, Isco, Busquetsa, Ochoa, Rebicia, Modricia i Inuiego.
0
Chorwacja, Urugwaj, Hiszpania, Meksyk i może trochę Anglia, bo moje koty są brytyjskie i lubię Hurricane'a ;)
1
Narazie mam 29 punktów w 1/8 finału w Fantasy Fifa World Cup ;) Messi zdobył 16 pkt, Suarez 5 pkt, Umtiti 1 pkt, Godin 2 pkt, Caceres 2 pkt, Muslera 3 pkt, Tagliafico -1 pkt.
2
Skąd to wiesz? Z jakiegoś szmatławca?
0
Przede wszystkim jest wszędzie ;)
0
Messi został?
0
Złapał się za głowę bez sensu to fakt, ale został uderzony łokciem w plecy co było chamskim zagraniem i mogło zaboleć.
0
Może Seven Nation Army - The white stripes?
0
Z takim wsparciem Leo powinien pozamiatać Żabojadów ;)
1
O Abelu Ruizie.
11
Obyś wyszedł jak Zabłocki na mydle ;)
2
VAR, Bentancur i Suarez go rozjadą.
3
Jest dokładnie tak jak mówisz. Najpierw przechodzis podstawkę, a potem wykonujesz questy i przenosisz się do dodatku.
4
Oby odpadł tylko ten "piękniejszy" ;)
0
Takie coś jest również w hokeju.
0
Czemu Portugalskie obywatelstwo?
1
Albo dla reprezentacji Kolumbii ;) Przecież Yerry Mina potrafi załatwić niezły towar.
1
Będą jak Urugwaj przejdzie Portugalię, a Argentyna Francję, bo nie będę wiedział komu kibicować...
6
Dopóki piłka w grze (Messi) wszystko jest możliwe! Nie skreślaj, więc Argentyny...
0
Netflix, Amazon Prime i HBO GO.
1
HERE WeGo.
0
W 1/4 jeśli pokonają wcześniej Japonię to trafią na zwycięzcę meczu Brazylia vs Meksyk.
0
Bo niby potem trafią na ciężkich przeciwników. Chodzi o 1/4 finału, bo w 1/8 zagrają z Japonią.