1

Chciałbym usłyszeć duet Laskowski-Żurawski.

1

Za słaba pomoc i wypalenie LE oraz badziewny Martino.

1

Dziękuję bardzo.

0

Szwajcarzy podnoście kiełbasy do góry i golcie frajerów! ;)

0

Szwajcaria ;-)

1

Ale śmieszne...

0

Podacie kod do ligi La Ramblii w FIFA Fantasy?

2

Wolę wygraną Szwajcarii ;)

3

Mógłbyś poprawić? Nie rozumiem o co Ci chodzi.

1

Bo Putin i zatargi historyczne ;)

0

Łotr 1 to taki dodatek tłumaczący jak rebelianci zdołali zniszczyć gwiazdę śmierci.

0

Drużyny jadą przez 24h na torze. Co jakiś czas kierowcy się wymieniają.

0

Bo jest najlepszym komentatorem TVP.

0

Dajemy im nasze pieniądze, by coś z nimi zrobili.
Czemu mamy dodatkowo płacić za jakieś Polsaty jeśli mamy TVP? Wiem, że część komentatorów jest słaba, ale są również świetni np. Laskowski, który zjada Janusza komentatorów Hajto na śniadanie.

0

Oni powiedzieli, że Messi kiedyś nie rozmawiał z nikim przez 3 dni po porażce, nawet z mamą.
Słuchaj uchem, a nie brzuchem ;)

1

Czasami ma się takie dni, że nic nie chce wpaść...

0

Islandia jest w gazie i według mnie najsłabszą reprezentacją jest Nigeria.

0

Ja też bo nie lubię Chorwacji ;)

1

Wiem, że Marciniak jest Polakiem, Rodakiem, ale gość się ośmiesza. Ma VAR i nie używa! Może jest technofobem.

3

Żenujące jest to, że po nie strzeleniu karnego ludzie zmieniają opinię.

0

Czy to prawda, że OLEDy tak się wypalają? Gościu w Media Markt stwierdził, że telewizory z OLED nadają się tylko do oglądania filmów, bo ktoś chciał zwrócić im telewizor po trzech dniach, bo interfejs fify mu się wypalił.

1

Mazurek Dąbrowskiego jest najlepszy ;)

0

Ambicja i tytaniczna praca pasuje również do innych topowych piłkarzy takich jak: Messi, a kiedyś Iniesta i Xavi.

0

Egoista, narcyz, symulant, ale każdy lubi co innego... ;)

1

Portugalczycy dominowali w środku pola i nic nie ugrali. Da się ich pokonać tylko trzeba pilnować Krystynkę i grać dokładniej. Wg. mnie Portugalia nie ma szans.

0

Dzisiaj będziesz za Islandią?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jeden z najlepszych piłkarzy, ale jest strasznym bufonem i egoistą. Dlatego go nie cierpię.
Poza tym jest to dopiero pierwszy mecz i jeszcze Portugalia może dostać baty, a CR słabej formy ;)

1

Messi lepszy! ;)

0

W końcu "najlepsza liga świata" ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?