Kto by chciał zabić takiego słabego polityka, którego ojciec robi wałki będąc prezydentem miasta? PO będzie teraz wszędzie szukać spisków, bo chcą dorwać się do koryta. Gdyby było to poważne to wezwaliby Straż.
Gram Barceloną w PES 2018. Kogo byście sprowadzili z tej trójki: Frenkie de Jong, Kasper Dolberg, Justin Kluivert? Z napastników mam: Griezmann, Suarez, Messi, Arnaiz. W pomocy mam:
Rakitic(raczej go sprzedam), Arthur, Cou, Alena, Vitinho, Busi, Oriol B., A. Gomes(też wyleci), Rafinha.
Chodzi o to, że nie każdy chce dzień w dzień być śledzonym przez fotoreporterów i otaczanym przez fanów. Gdy ma czas to do nich wychodzi i nie ma co krytykować.
LM jest w naszym zasięgu tylko trzeba coś zmienić w podejściu piłkarzy. Powinni cisnąć i kontrolować mecz, a nie opierdzielać się, bo mamy dużą przewagę. Podczas rewanżu z Romą myślałem, że rozwalę komputer, bo totalny brak zaangażowania u drużyny z samego topu jest nie do pomyślenia. Mam nadzieję, że Ernest da radę w nadchodzącym sezonie. Lubię gościa, ale musi się postarać bardziej.
Ja wywaliłem już Paco, a Gomes i Vidal nie wzbudzają zainteresowania. Alena ma już 76 ovrl, Oriol ma trochę mniej. Vitinho ma 74 i już daje radę zastąpić Coutinho w niektórych meczach. Jestem już w sezonie 2019/2020. Właśnie się zastanawiam kogo za Paco sprowadzić, bo w szkółce jeszcze są za słabi.
W karierze menedżera PES 2018 Iniesta odszedł i Alcacer, a do pierwszej drużyny wszedł Vitinho.
Mam już Griezmanna. Kogo kupić? Frenkie de Jong, czy Dolberg?
Bo Ramos jest chamem i brutalem. Ciężko jest lubić takiego człowieka. Tak samo jak CR7, który nie istniał w finale i żeby było o nim głośno walnął tekst sugerujący, że chce odejść. Błagam ich nie da się oglądać i słuchać.
Nie trzeba nikomu gratulować, szczególnie Ramosowi, który pomylił judo z piłką nożną. Jeśli ktoś w taki frajerski sposób gra to nie mam dla niego szacunku...
0
Skąd macie tyle kasy w FUT?
0
Nie ma czasu na głupoty ;)
0
Ciekawe, czy Messi ma OLED TV.
0
39 kart ;)
1
Zgadzam się z Tobą, ale dam szansę Polakom rodakom ;)
3
Trailer nadchodzącej polskiej strzelanki sieciowej World War 3 autorstwa firmy The Farm 51:
Podobno gdy będzie większe zainteresowanie na Steam early access to mają zrobić wersję na konsolę. Więcej szczegółów na www.worldwar3.com
5
Tak dzisiaj jest ten dzień.
0
Nie wiadomo, bo często EA robi nowe skany piłkarzy do nowych wersji gry.
0
Platini z 9 bramkami na koncie.
0
Pewnie były za małe i miała dosyć ;)
0
Motorola dalej jest dobra. Mam kolegę, który używa flagowca i jest zadowolony.
0
Kto by chciał zabić takiego słabego polityka, którego ojciec robi wałki będąc prezydentem miasta? PO będzie teraz wszędzie szukać spisków, bo chcą dorwać się do koryta. Gdyby było to poważne to wezwaliby Straż.
0
Tego chama na CN nie chcę nigdy zobaczyć...
0
Ok, dzięki.
0
A jakiegoś bardziej środkowego pomocnika?
0
A kogo zamiast De Jonga?
1
Oraz mąka ;)
1
Jeszcze Dembele mam. Zapomniałem o nim ;)
0
Gram Barceloną w PES 2018. Kogo byście sprowadzili z tej trójki: Frenkie de Jong, Kasper Dolberg, Justin Kluivert? Z napastników mam: Griezmann, Suarez, Messi, Arnaiz. W pomocy mam:
Rakitic(raczej go sprzedam), Arthur, Cou, Alena, Vitinho, Busi, Oriol B., A. Gomes(też wyleci), Rafinha.
1
Chodzi o to, że nie każdy chce dzień w dzień być śledzonym przez fotoreporterów i otaczanym przez fanów. Gdy ma czas to do nich wychodzi i nie ma co krytykować.
1
LM jest w naszym zasięgu tylko trzeba coś zmienić w podejściu piłkarzy. Powinni cisnąć i kontrolować mecz, a nie opierdzielać się, bo mamy dużą przewagę. Podczas rewanżu z Romą myślałem, że rozwalę komputer, bo totalny brak zaangażowania u drużyny z samego topu jest nie do pomyślenia. Mam nadzieję, że Ernest da radę w nadchodzącym sezonie. Lubię gościa, ale musi się postarać bardziej.
1
Tylko, że tu jest wspomniane o wystawianiu zmienników w PK, więc w lidze też będą walczyć.
0
Ja wywaliłem już Paco, a Gomes i Vidal nie wzbudzają zainteresowania. Alena ma już 76 ovrl, Oriol ma trochę mniej. Vitinho ma 74 i już daje radę zastąpić Coutinho w niektórych meczach. Jestem już w sezonie 2019/2020. Właśnie się zastanawiam kogo za Paco sprowadzić, bo w szkółce jeszcze są za słabi.
0
W karierze menedżera PES 2018 Iniesta odszedł i Alcacer, a do pierwszej drużyny wszedł Vitinho.
Mam już Griezmanna. Kogo kupić? Frenkie de Jong, czy Dolberg?
0
Miał całkowitą rację w tym przypadku ;)
2
Bo Ramos jest chamem i brutalem. Ciężko jest lubić takiego człowieka. Tak samo jak CR7, który nie istniał w finale i żeby było o nim głośno walnął tekst sugerujący, że chce odejść. Błagam ich nie da się oglądać i słuchać.
3
Ale Wielki Mąż Stanu się znalazł ;)
2
Pokazał również, że nie potrafi grać fair...
0
Real Madryt właśnie pokazał, że za wszelką cenę chcą wygrać. Jak nie chamskie faule to żenujące nurkowanie CR7.
1
Nie trzeba nikomu gratulować, szczególnie Ramosowi, który pomylił judo z piłką nożną. Jeśli ktoś w taki frajerski sposób gra to nie mam dla niego szacunku...