1

Jeszcze te teksty: "Jak zwykle fart totalny", "Varane schowa do kieszeni tego małego" oraz
"Po wznowieniu gry jak amator we własnym polu karnym zachował się Javier Mascherano". ;)

0

Dlatego śmieszne jest to, że w Fifie Ronaldo jest jak taran i go nie zatrzymasz ;)

2

Widocznie te drużyny były za słabe by awansować. Gdyby Islandia nie przegrała dwóch meczów to by była w 1/8. Argentyna walczyła do końca i strzeliła, a Nigeria straciła koncentrację po koniec.

0

Pavon, Acuna, Di Maria, Dybala, Dybala, Igła ;)

0

I 10 punktów wpadło w Fifa Fantasy! ;)

8

Sędzia jest frajerem po prostu! Wynik został wypaczony...

2

Islandia musi przegrać, zremisować lub wygrać bramką mniej od Argentyny.

0

Wszystko zależy od Messiego ;)

1

No to może się skończyć większą porażką od tej z Chorwacją. Chyba, że się ogarną, ale jest to bardzo wątpliwe.

0

Jeśli Argentyna wyjdzie z grupy to trafi na Francję?

1

Przynajmniej Krystynka powalczy z Urusami ;) Ciekawe ile razy CR7 upadnie po lekkim dotyku...

0

Z chęcią bym ją przygarnął do siebie jako uchodźcę politycznego i nie tylko... ;-)

0

Wejdź na reddit soccer streams przed meczem i poszukaj sobie jakiegoś streama.

1

Czemu Francja/Nigeria? Przecież Argentyna ma szansę na awans.

0

Też macie masakryczny dźwięk na TVP 2? Dźwięk jak ze studni.

0

Pilsner Urquell oraz Noteckie.

0

Ja ostatnio piję bardziej niszowe piwa typu Noteckie, bo prawie wszystkie popularne piwa w Polsce są w zagranicznych łapach ;)

0

0

A Ty jakie piwo lubisz najbardziej?

0

Na szczęście w sporcie zasługi nic nie dają ;:

0

Fifa 48 punktów ;) W pierwszej rundzie nie brałem udziału, a w trzeciej Golovin i Gimenez nie wystąpili.

0

1.Punkty,
2. bilans bramkowy,
3.kartki.

0

A jak Caceres był u mnie na ławce i zdobył punkty to zostaną one wliczone? Teraz nie są i tylko mam 6 pkt za Muslerę.

0

Dzisiaj Muslera mi nabił kolejne punkty.

1

Ważne, że jego drużyna prowadzi.

1

Mi się wydaje, że będzie dośrodkowanie z tyłka i główka CR7 w pierwszych minutach pierwszej połowy i skończy się tak jak z Marokiem.

1

Ciekawe, czy Dybala zagra. Mam nadzieję, że Argentyna zrobi wielki powrót, bo nie mam zamiaru się znowu smucić ;)

1

Iran będzie przynajmniej walczyć, a nie wybijać piłkę do bramkarza i na aut...

0

Już po zawodach...

0

Argentyna da radę! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?