Jeszcze te teksty: "Jak zwykle fart totalny", "Varane schowa do kieszeni tego małego" oraz
"Po wznowieniu gry jak amator we własnym polu karnym zachował się Javier Mascherano". ;)
Widocznie te drużyny były za słabe by awansować. Gdyby Islandia nie przegrała dwóch meczów to by była w 1/8. Argentyna walczyła do końca i strzeliła, a Nigeria straciła koncentrację po koniec.
1
Jeszcze te teksty: "Jak zwykle fart totalny", "Varane schowa do kieszeni tego małego" oraz
"Po wznowieniu gry jak amator we własnym polu karnym zachował się Javier Mascherano". ;)
0
Dlatego śmieszne jest to, że w Fifie Ronaldo jest jak taran i go nie zatrzymasz ;)
2
Widocznie te drużyny były za słabe by awansować. Gdyby Islandia nie przegrała dwóch meczów to by była w 1/8. Argentyna walczyła do końca i strzeliła, a Nigeria straciła koncentrację po koniec.
0
Pavon, Acuna, Di Maria, Dybala, Dybala, Igła ;)
0
I 10 punktów wpadło w Fifa Fantasy! ;)
8
Sędzia jest frajerem po prostu! Wynik został wypaczony...
2
Islandia musi przegrać, zremisować lub wygrać bramką mniej od Argentyny.
0
Wszystko zależy od Messiego ;)
1
No to może się skończyć większą porażką od tej z Chorwacją. Chyba, że się ogarną, ale jest to bardzo wątpliwe.
0
Jeśli Argentyna wyjdzie z grupy to trafi na Francję?
1
Przynajmniej Krystynka powalczy z Urusami ;) Ciekawe ile razy CR7 upadnie po lekkim dotyku...
0
Z chęcią bym ją przygarnął do siebie jako uchodźcę politycznego i nie tylko... ;-)
0
Wejdź na reddit soccer streams przed meczem i poszukaj sobie jakiegoś streama.
1
Czemu Francja/Nigeria? Przecież Argentyna ma szansę na awans.
0
Też macie masakryczny dźwięk na TVP 2? Dźwięk jak ze studni.
0
Pilsner Urquell oraz Noteckie.
0
Ja ostatnio piję bardziej niszowe piwa typu Noteckie, bo prawie wszystkie popularne piwa w Polsce są w zagranicznych łapach ;)
0
Są browary w Arabii Saudyjskiej. Np. https://www.ratebeer.com/brewers/arrow-beverage-factory/21729/
0
A Ty jakie piwo lubisz najbardziej?
0
Na szczęście w sporcie zasługi nic nie dają ;:
0
Fifa 48 punktów ;) W pierwszej rundzie nie brałem udziału, a w trzeciej Golovin i Gimenez nie wystąpili.
0
1.Punkty,
2. bilans bramkowy,
3.kartki.
0
A jak Caceres był u mnie na ławce i zdobył punkty to zostaną one wliczone? Teraz nie są i tylko mam 6 pkt za Muslerę.
0
Dzisiaj Muslera mi nabił kolejne punkty.
1
Ważne, że jego drużyna prowadzi.
1
Mi się wydaje, że będzie dośrodkowanie z tyłka i główka CR7 w pierwszych minutach pierwszej połowy i skończy się tak jak z Marokiem.
1
Ciekawe, czy Dybala zagra. Mam nadzieję, że Argentyna zrobi wielki powrót, bo nie mam zamiaru się znowu smucić ;)
1
Iran będzie przynajmniej walczyć, a nie wybijać piłkę do bramkarza i na aut...
0
Już po zawodach...
0
Argentyna da radę! ;)