Bo ma dużo głowic jądrowych, surowców i silną armię. Chiny jeszcze nie mają wystarczająco silnej armii, by przeciwstawić się Putinowi. Nawet korzystają z pomocy Rosji by zbudować swoje samoloty. Wiem, że za jakiś czas Chiny ich wyprzedzą, bo już mają więcej lotniskowców od Rosji, ale narazie tak nie jest.
"Jankesi i Sowieci są w sumie bardzo podobni - robią szpetny i przeciętnej jakości sprzęt projektowany siekierą, uwielbiają prawo pięści, militaria, żołdackie przyśpiewki, flagi w paski i gwiazdki, pozłacane orły i resztę tych odpustowych gadżetów, nie znają pojęcia oszczędności materiałów ani miejsca, wykazują poczucie wyższości wobec innych nacji gardząc jednocześnie życiem własnych obywateli, upierają się przy swoich standardach, które dla cywilizowanego świata standardami bynajmniej nie są (cale, mile i galony, miesiąc-dzień-rok / alternatywna wersja historii najnowszej, cyrylica, wódka do obiadu). Nawet cywilne autobusy pełne dzieci albo szpitale gdzieś na Bliskim Wschodzie bombardują z jednakową obojętnością, winę zrzucając na tych drugich.
Ale spokojnie, oto zza winkla nadciągają Chińczycy i wszystkich pogodzą."
Świetne podsumowanie dwóch najsilniejszych mocarstw świata ;-)
Polecam The Young Pope, czyli serial o 40 latku, który został papieżem, ale niektórzy kardynałowie zrobią wszystko by wywoływać skandal i zająć jego miejsce. Genialny Jude Law i świetnie dopasowana ścieżka dźwiękowa.
Czy typ nat 3 w ps4 może mieć coś wspólnego z zacinaniem filmów w HBO GO? Jak oglądam film na telefonie to nic się nie zacina, a jak odpalam na ps4 to ciągle się zacina. Jak udostępniam internet z telefonu to mam nat 2 i mniejszą prędkość pobierania i nic się nie zacina.
Właśnie tak powinno być ;) Jak nie możesz wejść z piłką do bramki i przeciwnik się mocno broni to użyj artylerii, a nie próbuj dalej wejść do bramki. Mam nadzieję, że w tym sezonie Barcelona rozjedzie wszystkie autobusy, bo do tej pory ciągle się z nimi męczyła.
Złodzieje są w każdym mieście. Trzeba pilnować swoich rzeczy, bo chwila nieuwagi i "niewidzialne" ręce zabiorą Ci wszystko. Jeśli chodzi o twoją dziewczynę to przejdzie jej. Każdy jest zbulwersowany jak go okradną. Będzie dobrze :-)
Tylko, że Valverde będąc w Athleticu EV często korzystał ze szkółki i teraz podczas presezonu sprawdzał Puiga i paru innych. Już Enrique był bardziej na sukces nastawiony...
0
Taki jest kontrakt i EA nic z tym nie zrobi. Poza tym możesz zmienić nazwę El Libertador, który jest bardzo podobny do Camp Nou i przeżyjesz ;-)
0
Nawet jeśli Chiny wyprzedzają USA gospodarczo to wciąż USA "trzymają świata za jaja".
0
Bo ma dużo głowic jądrowych, surowców i silną armię. Chiny jeszcze nie mają wystarczająco silnej armii, by przeciwstawić się Putinowi. Nawet korzystają z pomocy Rosji by zbudować swoje samoloty. Wiem, że za jakiś czas Chiny ich wyprzedzą, bo już mają więcej lotniskowców od Rosji, ale narazie tak nie jest.
4
"Jankesi i Sowieci są w sumie bardzo podobni - robią szpetny i przeciętnej jakości sprzęt projektowany siekierą, uwielbiają prawo pięści, militaria, żołdackie przyśpiewki, flagi w paski i gwiazdki, pozłacane orły i resztę tych odpustowych gadżetów, nie znają pojęcia oszczędności materiałów ani miejsca, wykazują poczucie wyższości wobec innych nacji gardząc jednocześnie życiem własnych obywateli, upierają się przy swoich standardach, które dla cywilizowanego świata standardami bynajmniej nie są (cale, mile i galony, miesiąc-dzień-rok / alternatywna wersja historii najnowszej, cyrylica, wódka do obiadu). Nawet cywilne autobusy pełne dzieci albo szpitale gdzieś na Bliskim Wschodzie bombardują z jednakową obojętnością, winę zrzucając na tych drugich.
Ale spokojnie, oto zza winkla nadciągają Chińczycy i wszystkich pogodzą."
Świetne podsumowanie dwóch najsilniejszych mocarstw świata ;-)
0
Będą w nowych programach Polsatu.
0
A za Eleven też trzeba płacić?
0
Oglądałem tylko drugą połowę i dogrywkę.
1
A z Giroudem co byś wypił?
0
Wczoraj po raz pierwszy Borek mnie nie irytował. Tylko ten Hajto gadał jak na kacu ;)
0
Dziękuję. Oglądałem pierwszy sezon na TVN 7 i nie wiedziałem, czy zrobili następne.
1
Polecam The Young Pope, czyli serial o 40 latku, który został papieżem, ale niektórzy kardynałowie zrobią wszystko by wywoływać skandal i zająć jego miejsce. Genialny Jude Law i świetnie dopasowana ścieżka dźwiękowa.
0
Pierwszy sezon był genialny. Wiesz może, czy jest drugi?
1
To zwykły sikacz z proszu, czyli holenderski Heniek ;)
2
Masz problem, że mówi się coraz więcej o powstaniu warszawskim?
2
Już widzę jak Chelsea sprzedaje swojego najważniejszego piłkarza gdy okienko w PL jest zamknięte.
1
Girona i Atletico.
1
Battlefield 1, Far Cry 4,5, Stalker
0
Dzisiaj CIA odebrało naczynia zamówione w Bolesławcu. https://m.facebook.com/Ceramika.Artystyczna.z.Boleslawca/photos/pcb.2159882180949103/2159881724282482/?type=3&source=48&_ft_=top_level_post_id.2159882180949103%3Atl_objid.2159882180949103%3Athrowback_story_fbid.2159882180949103%3Apage_id.1578973792373281%3Aphoto_attachments_list.%5B2159881724282482%2C2159881834282471%2C2159881994282455%2C2159882094282445%5D%3Apage_insights.%7B"1578973792373281"%3A%7B"role"%3A1%2C"page_id"%3A1578973792373281%2C"post_context"%3A%7B"story_fbid"%3A2159882180949103%2C"publish_time"%3A1533886937%2C"story_name"%3A"EntStatusCreationStory"%2C"object_fbtype"%3A266%7D%2C"actor_id"%3A1578973792373281%2C"psn"%3A"EntStatusCreationStory"%2C"sl"%3A4%2C"dm"%3A%7B"isShare"%3A0%2C"originalPostOwnerID"%3A0%7D%2C"targets"%3A%5B%7B"page_id"%3A1578973792373281%2C"actor_id"%3A1578973792373281%2C"role"%3A1%2C"post_id"%3A2159882180949103%2C"share_id"%3A0%7D%5D%7D%7D&__tn__=EH-R
0
Czy typ nat 3 w ps4 może mieć coś wspólnego z zacinaniem filmów w HBO GO? Jak oglądam film na telefonie to nic się nie zacina, a jak odpalam na ps4 to ciągle się zacina. Jak udostępniam internet z telefonu to mam nat 2 i mniejszą prędkość pobierania i nic się nie zacina.
0
On pisze o przyszłości.
2
Banksy to słynny graficiarz.
0
Sprawdź Asus Zenfone 5 lub 5z.
0
Podaj budżet, bo nie wiem czy stać Cię na budżetówkę, czy na coś więcej.
2
IPhone w dobrej cenie?!
0
Już wiem jak Cou poderwał swoją obecną żonę ;)
Uśmiechnął się do niej w ten sam sposób i ją rozbroił...
2
Kupili go żeby przeciwnik dostał dreszczy na widok barcelońskiej ławki.
4
Właśnie tak powinno być ;) Jak nie możesz wejść z piłką do bramki i przeciwnik się mocno broni to użyj artylerii, a nie próbuj dalej wejść do bramki. Mam nadzieję, że w tym sezonie Barcelona rozjedzie wszystkie autobusy, bo do tej pory ciągle się z nimi męczyła.
0
Złodzieje są w każdym mieście. Trzeba pilnować swoich rzeczy, bo chwila nieuwagi i "niewidzialne" ręce zabiorą Ci wszystko. Jeśli chodzi o twoją dziewczynę to przejdzie jej. Każdy jest zbulwersowany jak go okradną. Będzie dobrze :-)
0
Tylko, że Valverde będąc w Athleticu EV często korzystał ze szkółki i teraz podczas presezonu sprawdzał Puiga i paru innych. Już Enrique był bardziej na sukces nastawiony...
0
Reddit soccer streams