@Amigo_Blanco W jednym materiale krytyka środowiska akademickiego na przykładzie jednego wykładowcy potem pokazywanie tych protestów tak jakby odbywał się zamach stanu, a na sam koniec tekst o lewackich zadymiarzach...
@itmustbejoke Żenujący arbiter. W Premier League dostałby jakąś karę za tą skandaliczną kartkę. Ramos wbił mu się w nogę, więc po prostu się przewrócił, a ten parodysta pokazuje poszkodowanemu kartkę za symulkę... Jeszcze to machanie łapami przez Casemiro...
Rosja jest w coraz gorszej syt. finansowej. Część ludzi w rządzie domaga się zmniejszenia armii, a teraz ministerstwo spraw wewnętrznych chce ponownie połączyć Federalną Służbę Penitencjarną (FSIN), Państwową Służbę Kurierską (GFS) oraz Federalną Służbę Komorniczą (FSSP) w jeden organ tak jak 20 lat temu. Jednocześnie niedaleko Ukrainy formuje się nowa 150 Dywizja Strzelców Zmotoryzowanych, która posiada 157 nowych bwp - BMP-3 oraz 215 zmodernizowanych czołgów T-72. Ciekawe co Władzio wymyśli :)
@Statistics Akurat USA ma ogromne elektrownie słoneczne. Kalifornia dużą część energii tak pozyskuje. Indie i Chiny też idą w ekologię, ale wolno z powodu ogromnej populacji.
2
@Herbert Który za nikim nie nadąży :)
0
@MasnyTed
Tu na pewno kontakt był mniejszy :)
1
@clyde Wieczysta Kraków :)
4
@pawel0304 Jest najlepszy i ma najlepszy bolid. Po prostu perfekcyjne połączenie :)
1
@Janiama Co poradzisz. Oby Koeman nie wyleciał po paru miesiącach.
0
@Amigo_Blanco W jednym materiale krytyka środowiska akademickiego na przykładzie jednego wykładowcy potem pokazywanie tych protestów tak jakby odbywał się zamach stanu, a na sam koniec tekst o lewackich zadymiarzach...
0
@Waslak12 Jak ich będzie bardzo dużo to będą zagrożeniem, bo choroba dalej będzie działać.
0
@Nazio87 I zielone ludziki?
2
Jak zobaczyłem: "przez ok. 3 tygodnie" to już o Dembele zacząłem myśleć :)
11
@itmustbejoke Żenujący arbiter. W Premier League dostałby jakąś karę za tą skandaliczną kartkę. Ramos wbił mu się w nogę, więc po prostu się przewrócił, a ten parodysta pokazuje poszkodowanemu kartkę za symulkę... Jeszcze to machanie łapami przez Casemiro...
1
@wroclawianin89 No to w takim razie przepraszam. Źle zrozumiałem :)
0
Komentarz do usunięcia.
1
@MESSIah16 I co nam to 3:0 dało?
3
@iksajotien Sędzia, który nie odgwizdał tego w meczu Betisu jest matołem.
1
@Mazeri Znowu Święcicki będzie mówił: "Viniciuuuussss... i poprzeczka" :)
4
Fati dzisiaj pokaże Viniemu jak się gra :)
2
@FLYP Będzie w 4k na Canal+ 4h Ultra HD.
0
@norbi77 Nie porównujmy wypalonej Bethesdy do CD Project Red :)
0
@Kuczek Na 11 i C+. Najtaniej jest Eleven, bo 15 zł/msc :)
1
@NaFazieHitman Chyba zielone ludziki dostaną skrzydeł :)
0
Rosja jest w coraz gorszej syt. finansowej. Część ludzi w rządzie domaga się zmniejszenia armii, a teraz ministerstwo spraw wewnętrznych chce ponownie połączyć Federalną Służbę Penitencjarną (FSIN), Państwową Służbę Kurierską (GFS) oraz Federalną Służbę Komorniczą (FSSP) w jeden organ tak jak 20 lat temu. Jednocześnie niedaleko Ukrainy formuje się nowa 150 Dywizja Strzelców Zmotoryzowanych, która posiada 157 nowych bwp - BMP-3 oraz 215 zmodernizowanych czołgów T-72. Ciekawe co Władzio wymyśli :)
0
@FCMichalo Może chce mieć zdjęcie ze wszystkimi członkami Barcelony :)
1
@BarcaInfo Braithwaite też się zatrzymał w tym samym celu.
0
@poskus Dużo użytkowników gra :)
959IV3BUQA09 kod do naszej ligi
3
https://iv.pl/image/GtoHwEs
https://iv.pl/image/GtoH9cw
Winnica Iniesty jest całkiem ładna :)
1
@VirtuoZ A mi 3:1 po golach Fatiego, Dembele, Messiego i Fede Valverde.
2
@Jakchcesz Szkoda, że przeszedł do C+. Jedynym plusem będzie reakcja Święcickiego przy 3:0 dla Barcy :)
0
@Messibestplayerintheworld No właśnie i nie ma co zrzędzić na zapas.
2
@Tomo1989 Oby kiedyś siebie sami wysadzili w powietrze :)
0
@Statistics Akurat USA ma ogromne elektrownie słoneczne. Kalifornia dużą część energii tak pozyskuje. Indie i Chiny też idą w ekologię, ale wolno z powodu ogromnej populacji.