2

@Herbert Który za nikim nie nadąży :)

0

@MasnyTed


Tu na pewno kontakt był mniejszy :)

1

@clyde Wieczysta Kraków :)

4

@pawel0304 Jest najlepszy i ma najlepszy bolid. Po prostu perfekcyjne połączenie :)

1

@Janiama Co poradzisz. Oby Koeman nie wyleciał po paru miesiącach.

0

@Amigo_Blanco W jednym materiale krytyka środowiska akademickiego na przykładzie jednego wykładowcy potem pokazywanie tych protestów tak jakby odbywał się zamach stanu, a na sam koniec tekst o lewackich zadymiarzach...

0

@Waslak12 Jak ich będzie bardzo dużo to będą zagrożeniem, bo choroba dalej będzie działać.

0

@Nazio87 I zielone ludziki?

2

Jak zobaczyłem: "przez ok. 3 tygodnie" to już o Dembele zacząłem myśleć :)

11

@itmustbejoke Żenujący arbiter. W Premier League dostałby jakąś karę za tą skandaliczną kartkę. Ramos wbił mu się w nogę, więc po prostu się przewrócił, a ten parodysta pokazuje poszkodowanemu kartkę za symulkę... Jeszcze to machanie łapami przez Casemiro...

1

@wroclawianin89 No to w takim razie przepraszam. Źle zrozumiałem :)

0

Komentarz do usunięcia.

1

@MESSIah16 I co nam to 3:0 dało?

3

@iksajotien Sędzia, który nie odgwizdał tego w meczu Betisu jest matołem.

1

@Mazeri Znowu Święcicki będzie mówił: "Viniciuuuussss... i poprzeczka" :)

4

Fati dzisiaj pokaże Viniemu jak się gra :)

2

@FLYP Będzie w 4k na Canal+ 4h Ultra HD.

0

@norbi77 Nie porównujmy wypalonej Bethesdy do CD Project Red :)

0

@Kuczek Na 11 i C+. Najtaniej jest Eleven, bo 15 zł/msc :)

1

@NaFazieHitman Chyba zielone ludziki dostaną skrzydeł :)

0

Rosja jest w coraz gorszej syt. finansowej. Część ludzi w rządzie domaga się zmniejszenia armii, a teraz ministerstwo spraw wewnętrznych chce ponownie połączyć Federalną Służbę Penitencjarną (FSIN), Państwową Służbę Kurierską (GFS) oraz Federalną Służbę Komorniczą (FSSP) w jeden organ tak jak 20 lat temu. Jednocześnie niedaleko Ukrainy formuje się nowa 150 Dywizja Strzelców Zmotoryzowanych, która posiada 157 nowych bwp - BMP-3 oraz 215 zmodernizowanych czołgów T-72. Ciekawe co Władzio wymyśli :)

0

@FCMichalo Może chce mieć zdjęcie ze wszystkimi członkami Barcelony :)

1

@BarcaInfo Braithwaite też się zatrzymał w tym samym celu.

0

@poskus Dużo użytkowników gra :)
959IV3BUQA09 kod do naszej ligi

3

https://iv.pl/image/GtoHwEs
https://iv.pl/image/GtoH9cw
Winnica Iniesty jest całkiem ładna :)

1

@VirtuoZ A mi 3:1 po golach Fatiego, Dembele, Messiego i Fede Valverde.

2

@Jakchcesz Szkoda, że przeszedł do C+. Jedynym plusem będzie reakcja Święcickiego przy 3:0 dla Barcy :)

0

@Messibestplayerintheworld No właśnie i nie ma co zrzędzić na zapas.

2

@Tomo1989 Oby kiedyś siebie sami wysadzili w powietrze :)

0

@Statistics Akurat USA ma ogromne elektrownie słoneczne. Kalifornia dużą część energii tak pozyskuje. Indie i Chiny też idą w ekologię, ale wolno z powodu ogromnej populacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?