@kamilo0066 Stawiasz, ale nie masz dowodów. Te same barwy ma jeszcze Korona Kielce, czy Znicz Pruszków. Z tym szalikiem też nie widać, czy jest to szalik Legii, bo zdjęcie jest zbyt rozmazane.
@SiSenior Jezioro Aralskie się powoli odradza. W Galileo był o tym materiał. Powiedzieli w nim, że północna część wraca do normy, bo tamę postawili. Jest tam tyle wody, że część miejscowych łowi już ryby. Południowa część jest raczej nie do uratowania. Jeszcze z zachodniej części coś może być, ale nikt nie chce pieniędzy przeznaczyć na budowę kolejnej tamy.
@Bartunek Też można zbudować potężne elektrownie słoneczne, bo terenu niewykorzystanego i słońca mają od groma. Są też zakrojone na szeroką skalę nasadzenia, by powstrzymać Saharę przed ekspansją.
@Bartunek@Bykunn Np. w Etiopii niedawno zaczęli napełniać zbiornik przy największej w Afryce tamie, która nazywa się Tamą Wielkiego Odrodzenia. Ma ona zasilić mnóstwo gospodarstw domowych w Etiopii, ale też w sąsiednich państwach. Problemem jest (jak zwykle w tym rejonie) woda, gdyż tama znajduje się na Nilu Błękitnym, który jest głównym dopływem Nilu. Etiopia się tym nie martwi, bo posiada liczne rzeki i zbiorniki wodne, ale Egipt będzie w dużej d... jeśli napełnianie będzie tak szybkie jak teraz. https://zapodaj.net/0b94fb2eea13d.jpg.html
@Barcelismo Tak jest jak organizator marszu nad niczym nie panuje. Już z tym płonącym mieszkaniem było widać, że to są jakieś jaja. Zamiast potępić to zachowanie to koleś stwierdził, że to najprawdopodobniej pustostan... Tych co weszli do Empiku policja powinna dobrze spałować żeby wybić im tą głupotę ze łba. Patrioci od siedmiu boleści jprdl...
@lucca87 W domu mam tv Philips OLED od 2 lat i nie ma żadnych wypaleń. Często leci na nim telewizja naziemna i filmy z HBO GO oraz z Netflixa. Android TV potrafi się zawiesić, ale nie są to jakieś irytujące i częste sytuacje. Samsung do mnie nie przemawia, bo ma te cukierkowe kolory, ale jeśli Tobie odpowiadają to QLED będzie ok. BTW dla mnie taką przełomową technologią będzie MicroLED, bo ma być trwalszy, jaśniejszy, mieć lepszy kontrast od OLED i na 100% ma się nie przepalać. Niestety trochę potrwa zanim się pojawią tv z taką matrycą i w rozsądnej cenie. Teraz wyświetlacze MiniLed z tysiącami stref podświetlania się pojawiają, ale są cholernie drogie i to jeszcze nie jest to... :)
@lucca87 Tylko OLED! Samsung ma gorszy kontrast i czerń. A jeśli chodzi o LG to miały wypalać się właśnie ekrany OLED, ale wielu ludzi twierdzi, że trzeba się postarać żeby sobie wypalić np. HDTVPolska.
@Criss18Barca To też potępiam, ale marsz odbywa się co roku, a ten "protest kobiet" nie. Co roku są zniszczone ławki, bezsensowne race zadymiające pół Warszawy, race rzucane w policjantów itp. itd. Czemu nie można po prostu przejść z biało-czerwonymi flagami, albo z jedną dużą flagą? Przez te race i garstkę dewastujących idiotów cały ten marsz przypomina podstadionową ustawkę, a nie świętowanie odzyskania niepodległości...
@kamilo0066 Podczas wszystkich odsłon tego marszu dochodzi do podobnych rzeczy. Raz jest spokojniej, a raz tak jak wczoraj, ale nie zmienia to faktu, że zniszczenia są zawsze.
Nie rozumiem czemu podczas każdego marszu niepodległości musi dochodzić do rozwałki. Kim są Ci ludzie niszczący ławki, rzucający petardy i kamienie? Dramat jakiś po prostu...
@maroon Jednak większość twierdzi, że jest coraz cieplej (global warming :D) i brak takich zim jak kiedyś oraz coraz więcej gwałtownych zjawisk meteorologicznych pokazują, że mają rację.
@marcin62 To napisz do polskiego supportu. Ja raz kupiłem sobie PS+ na konsoli i pobrało mi 2x 200 coś zł, czyli tak jakbym kupił PS+ na 2 lata. Napisałem do nich i zwrócili mi pieniądze, więc myślę, że warto jest napisać maila i dopytać skąd się coś wzięło :)
0
@BarcaInfo Liverpool jest zdesperowany, ale akurat Dayot ma papiery na bycie Panem piłkarzem :)
0
@BarcaInfo Z tych gigantów to może chodzić o: Alphabet, Amazon, Apple, Facebook, Microsoft. Biznesy Muska są chyba mniej wyceniane.
0
@BarcaInfo Oby tylko nie Zuckerberg.
1
@VamosRakieta Jeszcze wystrzeli Barcelonę na Marsa. Już się zaczynam bać... :)
0
@Yanek Podobno NENT Group, które przejęło teraz Bundesligę w Polsce myśli jeszcze o LM i Premier League. Może być ciekawie :)
0
@mkord No tak. Zapomniałem, że 11 Polska należy do niego :)
0
@Yanek To oby C+ lub Eleven (to raczej za wysokie progi dla nich) przejęło LM.
0
Wygląda jak jakiś raper na tym zdjęciu :)
0
@clyde Możesz iść do programu o niesamowitych ciastach :)
4
@kamilo0066 Stawiasz, ale nie masz dowodów. Te same barwy ma jeszcze Korona Kielce, czy Znicz Pruszków. Z tym szalikiem też nie widać, czy jest to szalik Legii, bo zdjęcie jest zbyt rozmazane.
1
@SiSenior Jezioro Aralskie się powoli odradza. W Galileo był o tym materiał. Powiedzieli w nim, że północna część wraca do normy, bo tamę postawili. Jest tam tyle wody, że część miejscowych łowi już ryby. Południowa część jest raczej nie do uratowania. Jeszcze z zachodniej części coś może być, ale nikt nie chce pieniędzy przeznaczyć na budowę kolejnej tamy.
1
@Bartunek Też można zbudować potężne elektrownie słoneczne, bo terenu niewykorzystanego i słońca mają od groma. Są też zakrojone na szeroką skalę nasadzenia, by powstrzymać Saharę przed ekspansją.
3
@Bartunek @Bykunn Np. w Etiopii niedawno zaczęli napełniać zbiornik przy największej w Afryce tamie, która nazywa się Tamą Wielkiego Odrodzenia. Ma ona zasilić mnóstwo gospodarstw domowych w Etiopii, ale też w sąsiednich państwach. Problemem jest (jak zwykle w tym rejonie) woda, gdyż tama znajduje się na Nilu Błękitnym, który jest głównym dopływem Nilu. Etiopia się tym nie martwi, bo posiada liczne rzeki i zbiorniki wodne, ale Egipt będzie w dużej d... jeśli napełnianie będzie tak szybkie jak teraz.
https://zapodaj.net/0b94fb2eea13d.jpg.html
1
@PatrychoO Ukryta Gra
0
@BarcaInfo Z Szoboszlaia mogą być ludzie. Dobry transfer.
2
@Barcelismo Tak jest jak organizator marszu nad niczym nie panuje. Już z tym płonącym mieszkaniem było widać, że to są jakieś jaja. Zamiast potępić to zachowanie to koleś stwierdził, że to najprawdopodobniej pustostan... Tych co weszli do Empiku policja powinna dobrze spałować żeby wybić im tą głupotę ze łba. Patrioci od siedmiu boleści jprdl...
0
@Igor123 Masz niezłego kolosa! Ja za tyle kasy bym wolał MiniLED, albo jakiegoś OLED-a , ale niech Ci służy :)
1
@lucca87 W domu mam tv Philips OLED od 2 lat i nie ma żadnych wypaleń. Często leci na nim telewizja naziemna i filmy z HBO GO oraz z Netflixa. Android TV potrafi się zawiesić, ale nie są to jakieś irytujące i częste sytuacje. Samsung do mnie nie przemawia, bo ma te cukierkowe kolory, ale jeśli Tobie odpowiadają to QLED będzie ok. BTW dla mnie taką przełomową technologią będzie MicroLED, bo ma być trwalszy, jaśniejszy, mieć lepszy kontrast od OLED i na 100% ma się nie przepalać. Niestety trochę potrwa zanim się pojawią tv z taką matrycą i w rozsądnej cenie. Teraz wyświetlacze MiniLed z tysiącami stref podświetlania się pojawiają, ale są cholernie drogie i to jeszcze nie jest to... :)
2
@lucca87 Tylko OLED! Samsung ma gorszy kontrast i czerń. A jeśli chodzi o LG to miały wypalać się właśnie ekrany OLED, ale wielu ludzi twierdzi, że trzeba się postarać żeby sobie wypalić np. HDTVPolska.
0
@Criss18Barca To też potępiam, ale marsz odbywa się co roku, a ten "protest kobiet" nie. Co roku są zniszczone ławki, bezsensowne race zadymiające pół Warszawy, race rzucane w policjantów itp. itd. Czemu nie można po prostu przejść z biało-czerwonymi flagami, albo z jedną dużą flagą? Przez te race i garstkę dewastujących idiotów cały ten marsz przypomina podstadionową ustawkę, a nie świętowanie odzyskania niepodległości...
1
@kamilo0066 Podczas wszystkich odsłon tego marszu dochodzi do podobnych rzeczy. Raz jest spokojniej, a raz tak jak wczoraj, ale nie zmienia to faktu, że zniszczenia są zawsze.
3
Nie rozumiem czemu podczas każdego marszu niepodległości musi dochodzić do rozwałki. Kim są Ci ludzie niszczący ławki, rzucający petardy i kamienie? Dramat jakiś po prostu...
0
@Shapiro To jest tylko żartobliwa animacja, a nie film dokumentalny o niepodległości.
2
@maroon Jednak większość twierdzi, że jest coraz cieplej (global warming :D) i brak takich zim jak kiedyś oraz coraz więcej gwałtownych zjawisk meteorologicznych pokazują, że mają rację.
0
@marcin62 To napisz do polskiego supportu. Ja raz kupiłem sobie PS+ na konsoli i pobrało mi 2x 200 coś zł, czyli tak jakbym kupił PS+ na 2 lata. Napisałem do nich i zwrócili mi pieniądze, więc myślę, że warto jest napisać maila i dopytać skąd się coś wzięło :)
0
@Arkon I na końcu będzie tak: Bundesliga w Viasat, Premier League w C+, La Liga w 11 i w C+, LM w DAZN i w Polsacie :)
3
@KrolMadrytu @NaFazieHitman Aaa. Świetny film, a w szczególności ta scena z Chińczykiem :)
@KrystianR https://www.netflix.com/pl/title/80015343 Warto obejrzeć dla Margot i Willa :)
0
@Maximus2 Niby są już od pewnego czasu w Polsce kanały Viasat Explorer, History i Nature, więc Viasat Sport też powinien być dostępny za pewną opłatą.
2
@NaFazieHitman Jaki się nazywał ten film?
5
@Maximus2 Viasat? A co to kurna jest?