0

@Arkon I na końcu będzie tak: Bundesliga w Viasat, Premier League w C+, La Liga w 11 i w C+, LM w DAZN i w Polsacie :)

3

@KrolMadrytu @NaFazieHitman Aaa. Świetny film, a w szczególności ta scena z Chińczykiem :)
@KrystianR https://www.netflix.com/pl/title/80015343 Warto obejrzeć dla Margot i Willa :)

0

@Maximus2 Niby są już od pewnego czasu w Polsce kanały Viasat Explorer, History i Nature, więc Viasat Sport też powinien być dostępny za pewną opłatą.

2

@NaFazieHitman Jaki się nazywał ten film?

5

@Maximus2 Viasat? A co to kurna jest?

1

@SamuraJack Supreme Commander: Forged Alliance. Stara gierka, ale na Steamie była promka i chciałem ją sobie przypomnieć :) Poza tym Metro Exodus: Sam's Story DLC i potem wejdzie Śródziemie Cień Wojny z PS Plus.

1

@Yosemite Im chyba zawsze brakowało porządnego trenera i pomysłu na grę. Duża ilość gwiazd w drużynie nic nie pomoże przy braku odpowiedniego ustawienia i bez dobrze przydzielonych zadań. Southgate powoli to ogarnia o czym świadczy 4 miejsce na ostatnim mundialu.

2

@Kuczek Marka powstała chyba 19 lat temu, a firma matka BBK Electronics powstała w 1998 r. W Polsce niedawno się pojawili. Ogólnie BBK to duża firma, bo należą do niej: Vivo, Oppo, OnePlus, Realme, czy iQOO.

2

Komentarz usunięty

1

@bary Szalony Norweg jest poza zasięgiem Barcy. Jego transfer to kwestia > 60 mln €.

0

@kerouac Ten cały powyższy tekst to jedna wielka manipulacja :) Ja tylko obaliłem trzy mity, czyli te wynegocjowane porozumienia na Bliskim Wschodzie, rzekome odkrycie powszechnej pedofilii oraz neutralizacja Korei.

0

@Transu96 Już szykuję parasol :D

0

@justfootball U mnie:
-Barca wygrywa
-Fati się łamie :(
-Real przegrywa
-BVB przegrywa :(
-Håland strzela
-Lewy strzela
Więc był dobry, ale nie idealny :)

0

@justfootball Nie byłbym tego taki pewien. Atleti gra bardzo nie regularnie.

0

A te karne są dobrze odgwizdane? Pytam, bo nie mogę oglądać :)

0

Jeśli nie wiecie co obejrzeć to na Netflix wjechał dobry film polsko-amerykański pt. "Ukryta Gra". Historia w nim przedstawiona jest fikcją, ale film ma fajny zimnowojenny klimat. Polecam :)

2

@Yosemite Na Netflixie jest fajny odcinek o Mou w serialu pt. "Strategia Życia". https://www.netflix.com/pl/title/81025735?preventIntent=true
Nie lubię za bardzo Mourinho, ale mam do niego ogromny szacunek. Jeszcze ta znajomość wielu języków. Po prostu gościu się rozwija ciągle.

0

@clyde On tylko sobie przejdzie po Tobie i po kłopocie :)

9

Kontuzja Fatiego to ogromna szansa dla de la Fuente. Ciekawe, czy Koeman da mu zagrać.

0

@tommyVERceti Badziewie. Stary procek, niezidentyfikowany zasilacz, wolny RAM.

1

@Ojciec5tkidzieci A jeszcze zapomniałem o przeniesieniu ambasady USA do Jerozolimy, czym Trump zdenerwował Palestyńczyków :)

1

@Mr8lack W tekście jest wspomniane, że Trump zneutralizował kraj Kima, więc napisałem, że to jest bzdura. Nie twierdzę, że wszystko co zrobił Trump jest złe. Trzeba być obiektywnym, a nie w samych superlatywach określać byłego POTUS-a. A te tutaj pochodzą z jakiegoś innego wymiaru :)

0

@maroon Wiem o tym, ale jest jakaś kontrola. Poza tym ogólnie w Korei Płn. ogólnie higiena jest na niskim poziomie. Tak przynajmniej twierdzą uciekinierzy.

1

@Mr8lack Korea Płn. to komuna i zamordyzm. Świadczy o tym np. nawożenie pól uprawnych ludzkimi odchodami (żołnierz, który stamtąd uciekł miał mnóstwo pasożytów), czy uniemożliwianie spotkań rozdzielonym przez wojnę rodzinom. Nie mów mi, że to jest ok. Izrael też nie jest stabilnym państwem o czym świadczą regularne walki uliczne z Palestyńczykami i go nie wybielam.

2

@Mr8lack Ale o czym Ty do mnie piszesz? Przecież ja się tylko odniosłem do rzekomej neutralizacji Korei Płn., która na pewno nie jest normalnym państwem :)

16

@Ojciec5tkidzieci A z Bliskim Wschodem to też się nie popisał, bo ciągle się tam nawalają. Jego porozumienia są gó... warte tak jak ostatnie porozumienie Putina ws. konfliktu w Górnym Karabachu.

38

@Ojciec5tkidzieci Przecież Trump nic Korei nie zrobił. Oni dalej prowadzą próby jądrowe i produkują broń atomową. Poza tym kiedy niby odkrył powszechną pedofilię w Hollywood? Chyba ten ktoś jest wyznawcą Qanon...

1

@macio_944 4-2-3-1 nie wychodzi, bo Barca ma za wolnych defensywnych pomocników. Za nim Busi się ruszy, a de Jong się ustawi to piłka od razy ląduje w polu karnym. Ciągle widać ogromną dziurę w pomocy...

2

@joloskyy Dziwaczne. Przecież nie trzeba być orłem z hiszpana, żeby zrozumieć te słowa...

2

@NaFazieHitman Ostatnio poleciała nasza Baśka zasłaniająca sutki ręką, więc wiesz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?