0

@max1982 To musisz serwis wezwać. Sam tego nie dasz rady naprawić.

0

https://zapodaj.net/a39296eaab237.jpg.html
Jak on się ubrał :D Tottki nie mogły się go doczekać i wysłali po niego prywatny odrzutowiec, by odebrać go ze zgrupowania w Austrii, gdzie Korea spotkała się z Katarem. Miał wrócić w środę lotem zorganizowanym przez Repkę, a wrócił wczoraj po meczu.

6

@michal26 A wiesz, że większa populacja potrzebuje większej ilości upraw co wiąże się z większą ilością pól uprawnych? Trzeba by wymyślić nowy sposób uprawy, bo obecne rolnictwo na jeszcze większą skalę zarżnęło by Ziemię. Poza tym największy przyrost populacji jest chyba w Afryce, która powoli zaczyna być niezdatna do życia. W przyszłości wybuchnie potężny kryzys imigracyjny. Za obecną sytuację winne są potężne koncerny np. Coca Cola Co. zużywa horrendalne ilości wody i miejscowości położone w okolicznych wioskach w takim Meksyku praktycznie nie mają dostępu do wody.

0

@arasz1819 A co ten pseudoartysta powiedział? Masz linka?

0

Z grupy LN wychodzą dwie drużyny?

0

@Barwindg A leci coś w TVP?

0

@Colon Rozpoczynam grillowanko :)

0

@ranger3120 https://wolnelektury.pl/katalog/lektura/sztuka-kochania/
Przeczytaj sobie porady mistrza Owidiusza :)

1

@Danny Gaucho No chyba, że z Tajlandii niedawno wróciła... :P

1

@Rewolucja123 Na pewno te wszystkie gry pociągnie. Ja bym poczekał na dostępność nowy kart od Nv (seria RTX 3000), bo zapowiadają się bardzo dobrze. Poza tym ceny starszych kart powinny spaść i coś mocniejszego będzie można wziąć. Ray Tracing będzie coraz powszechniejszy i RTX 2060 może przestać sobie z nim radzić.

0

@AlexDark00 Ja też, bo bym zrobił sobie drużynę złożoną z dziadków i babć :D

0

@konrad1661 i jak tam? Obiad się udał? :)

1

@ShinobiQWE Górniak tak stwierdziła, co nie? Nie rozumiem jak komuś coś takiego może przyjść do głowy.

1

@konrad1661 Życzę smacznego!

1

@konrad1661 Ja bym dodał jeszcze trochę czosnku do sosu i posypał całe danie prażonymi nasionami słonecznika.

0

@ObiektywnyKibic121 No, to już jest przesada. Southgate zajął 4 miejsce na MŚ w Rosji. Brzęczek przy nim to jakaś pierdoła. Nawet prowadząc Francję nie wyszedł by z grupy :)

1

@Yosemite Do Barcy go! Rozruszałby naszą skostniałą pomoc :)

0

@Fawrf Poznał bym bliżej Ester i Baśkę :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

https://zapodaj.net/d7ec3ba013df4.jpg.html
Mistrz jest tylko jeden! :)

0

Co myśli Rambla o Moderze? Nadaje się do Barcy? :)

2

@Omoziu On już i tak wygrał tytuł.

0

@KapiFCB Rozwalił się?

0

@zmiter912576 Chili con carne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@matirix20 Raczej nie. Ta płyta główna posiada kartę sieciową i dźwiękową. Chyba, że chcesz wifi to wtedy przyda Ci się antena.

0

@matirix20 Purepc to serwis legenda. Znają się na rzeczy, ale musisz doliczyć do tego obudowę, system operacyjny i peryferia takie jak: myszka, monitor, czy klawiatura :)

1

@paweuwarrior Jeśli to jest hdmi to nic się nie stanie.

1

@Nigaki Ciekawe jaki smak lodów ma? Śmietankowy z posypką? :)

0

@NaFazieHitman Jak ja nie lubię tego typa. Już po twarzy widać, że jest brunatny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?