0

@Hethecio Ja jestem za Liverpoolem i myślę, że wygrają.

0

Jak myślicie, czy Bobby Firmino zagra dzisiaj od początku?

0

@Triv44 Po włosku mówi się tylko we Włoszech i częściowo w Szwajcarii :)

0

@geass To ja poproszę zwycięstwo następujących drużyn:
West Ham, Barcelona, ManU i Gil Vicente :)

0

@kkbarca Trzeba szambo na ich ogródek zrzucić. Może wtedy się opamiętają. Blokowaniem dróg nic nie osiągną. Jak już to powinni ul. Wiejską blokować, a nie utrudniać życie zwykłym ludziom.

8

@tobiasson92 Trump się nie nadaje ns prezydenta. Wyzywanie innych jest żenujące.

1

@swiergol2 Szalony Norweg strzelił na szczęście.

0

A dałem Neto, bo myślałem że z takimi ogórami zachowa czyste konto, ale nie... :)

0

@swiergol2 A ja mam mało pkt, bo Werner i Halland się zacięli. Dobrze, że dałem Fatiego na C :)

1

Co ta Borussia odwala?

0

@Conradxc Miałeś rację :)

0

@4drian0 Powinno wejść. Tylko mecz Man UTD vs PSG może się różnie skończyć.

1

@Triv44 Werner, Håland i Firmino.

5

@BulaKG https://www.filmweb.pl/film/Zniewolony.+12+Years+a+Slave-2013-632419
Tu chodzi o to, że czarnoskóry mieszkaniec NY zostaje złapany i oddany w niewolę. Ale film świetny.

0

@DejMian111 Depay! :)

1

@justfootball Ale fake :)

0

Jak chcecie się pośmiać i lubicie ranczerski/wiejski humor to polecam serial The Ranch na Netflixie.
https://www.filmweb.pl/serial/The+Ranch-2016-744612

0

MAtS będzie dostępny na LM? Nie wiem kogo na bramkę wziąć w Fantasy UCL.

0

Jakich macie obrońców w Fantasy Champions League?

1

@jacobFCB Mroczne Wody

0

@MateS Jak na klub z europejskiego topu to śmiesznie wygląda.

1

Suarez był już słaby i od dawna powinien mieć dobrego zmiennika, ale nie... Depay był do wzięcia, ale nie... Teraz Barcelona jest bez jakiejkolwiek klasowej 9-tki.

0

@justfootball Jest bardzo ładna. @Rewolucja123 Dla mnie Danna jest ładniejsza od Polki :)

2

@VenoM Black Flag, bo Liberation to gra z PS Vita i jest po prostu gorsza. To jest część poboczna i nie jest konieczna do poznania całej historii.

0

@horang Robi wrażenie. Oby tak dalej!

4

Cadiz pokonało potężnego mistrza Hiszpanii pod wodzą Viniego, czyli najbardziej utalentowanego piłkarza na świecie? Hihihi

0

@juliacicha Ja się nazywa ta pani siedząca za Koemanem i Messim z ładnymi nogami :)

2

@dawo17 Busi to chyba ma jakieś haki na Koemana :)

0

@juliacicha Jak się nazywa ta Pani? :)

1

@Danny Gaucho Redakcja wie jak przyciągnąć uwagę facetów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?