@kkbarca Trzeba szambo na ich ogródek zrzucić. Może wtedy się opamiętają. Blokowaniem dróg nic nie osiągną. Jak już to powinni ul. Wiejską blokować, a nie utrudniać życie zwykłym ludziom.
Suarez był już słaby i od dawna powinien mieć dobrego zmiennika, ale nie... Depay był do wzięcia, ale nie... Teraz Barcelona jest bez jakiejkolwiek klasowej 9-tki.
0
@Hethecio Ja jestem za Liverpoolem i myślę, że wygrają.
0
Jak myślicie, czy Bobby Firmino zagra dzisiaj od początku?
0
@Triv44 Po włosku mówi się tylko we Włoszech i częściowo w Szwajcarii :)
0
@geass To ja poproszę zwycięstwo następujących drużyn:
West Ham, Barcelona, ManU i Gil Vicente :)
0
@kkbarca Trzeba szambo na ich ogródek zrzucić. Może wtedy się opamiętają. Blokowaniem dróg nic nie osiągną. Jak już to powinni ul. Wiejską blokować, a nie utrudniać życie zwykłym ludziom.
8
@tobiasson92 Trump się nie nadaje ns prezydenta. Wyzywanie innych jest żenujące.
1
@swiergol2 Szalony Norweg strzelił na szczęście.
0
A dałem Neto, bo myślałem że z takimi ogórami zachowa czyste konto, ale nie... :)
0
@swiergol2 A ja mam mało pkt, bo Werner i Halland się zacięli. Dobrze, że dałem Fatiego na C :)
1
Co ta Borussia odwala?
0
@Conradxc Miałeś rację :)
0
@4drian0 Powinno wejść. Tylko mecz Man UTD vs PSG może się różnie skończyć.
1
@Triv44 Werner, Håland i Firmino.
5
@BulaKG https://www.filmweb.pl/film/Zniewolony.+12+Years+a+Slave-2013-632419
Tu chodzi o to, że czarnoskóry mieszkaniec NY zostaje złapany i oddany w niewolę. Ale film świetny.
0
@DejMian111 Depay! :)
1
@justfootball Ale fake :)
0
Jak chcecie się pośmiać i lubicie ranczerski/wiejski humor to polecam serial The Ranch na Netflixie.
https://www.filmweb.pl/serial/The+Ranch-2016-744612
0
MAtS będzie dostępny na LM? Nie wiem kogo na bramkę wziąć w Fantasy UCL.
0
Jakich macie obrońców w Fantasy Champions League?
1
@jacobFCB Mroczne Wody
0
@MateS Jak na klub z europejskiego topu to śmiesznie wygląda.
1
Suarez był już słaby i od dawna powinien mieć dobrego zmiennika, ale nie... Depay był do wzięcia, ale nie... Teraz Barcelona jest bez jakiejkolwiek klasowej 9-tki.
0
@justfootball Jest bardzo ładna. @Rewolucja123 Dla mnie Danna jest ładniejsza od Polki :)
2
@VenoM Black Flag, bo Liberation to gra z PS Vita i jest po prostu gorsza. To jest część poboczna i nie jest konieczna do poznania całej historii.
0
@horang Robi wrażenie. Oby tak dalej!
4
Cadiz pokonało potężnego mistrza Hiszpanii pod wodzą Viniego, czyli najbardziej utalentowanego piłkarza na świecie? Hihihi
0
@juliacicha Ja się nazywa ta pani siedząca za Koemanem i Messim z ładnymi nogami :)
2
@dawo17 Busi to chyba ma jakieś haki na Koemana :)
0
@juliacicha Jak się nazywa ta Pani? :)
1
@Danny Gaucho Redakcja wie jak przyciągnąć uwagę facetów :)