Tak właściwie to po wczorajszym meczu uważam, że Barca Koemana może ograć PSG pod warunkiem, że będzie więcej sytuacji wykorzystywać. Mecz z Sociedad mógł być zamknięty już w pierwszej połowie, ale brakowało tej przysłowiowej kropki nad i. Mam nadzieję, że Ronald coś z tym elementem zrobi i będziemy mogli przeżyć wspaniałe momenty :)
@karlu105 Typowy błąd Origin. Jeśli masz dobry internet i duży limit to radzę anulować pobieranie i ponownie zalogować się do tej apki. To najczęściej pomaga :)
@Max112 By zabrać najbogatszym wystarczy zostać urzędnikiem państwowym/politykiem. Oni najlepiej się na tym znają, bo najmocniej ich piecze pewna część ciała :)
@Katalończyk 99@ShinobiQWE New York Times zarzucił im bierne przyzwolenie na promowanie pornografii dziecięcej, bo nie weryfikują wszystkich filmów a tylko niektóre. Poza tym Visa i Mastercard z tego powodu zablokowali możliwość dokonywania płatności na PH, więc musieli coś zrobić.
@chosenone Masz rację. Niektóre narody miały lub dalej mają bardziej tragiczne dzieje np. Kurdowie, którzy nie mają własnego państwa i są popychadłem Turcji (ludobójstwo Ormian) i USA, czy Koreańczycy z podzielonym krajem, którzy w historii doświadczyli okupacji chińskiej, mongolskiej i japońskiej. A czy Koreańczycy z Południa i Kurdowie marudzą i uprawiają martyrologię? No nie. Kurdowie dalej walczą o swoje, a Koreańczycy z południa stali się jednym z najbardziej rozwiniętych technologicznie państw świata.
@deyna2018 No to myślę, że ten RTX 3060Ti da sobie radę w 1440p z Ray Tracingiem na Ultra/High i DLSS Quality. Warto przejść na 1440p bo zyskujesz ostrzejszy obraz, a spadek wydajności nie będzie duży. Jakie masz procesor?
La Rambla jest od wszystkiego, więc może poleci mi ktoś jakiś w miarę tani kabel HDMI 2.0 o długości >5 metrów? Taki, żeby obsługiwał HDR i 4k 60 fps :)
@MesQueUnClub_87 Ja w Metro: Exodus najpierw wybrałem średni i zaczęło mi się nudzić, więc wybrałem wysoki i już musiałem oszczędzać ammo, zastanawiać się czym pokonać potwory, czy ludzi i ostrożnie korzystać z apteczek. Raz wystrzelałem wszystkie naboje i musiałem jakoś pokonać z 10 ghuli :)
2
Jak się chwalicie głosowaniem to ja też się pochwalę, a co! :)
@dawo17
@Danny Gaucho
@Colon
1
Tak właściwie to po wczorajszym meczu uważam, że Barca Koemana może ograć PSG pod warunkiem, że będzie więcej sytuacji wykorzystywać. Mecz z Sociedad mógł być zamknięty już w pierwszej połowie, ale brakowało tej przysłowiowej kropki nad i. Mam nadzieję, że Ronald coś z tym elementem zrobi i będziemy mogli przeżyć wspaniałe momenty :)
0
https://www.facebook.com/KopalniaWiedzyPL/posts/3930300083669465
"Pocałunek Życia" słynna fotografia i jej historia.
2
@karlu105 Jak to zrobisz to napisz, czy zadziała.
2
@karlu105 Typowy błąd Origin. Jeśli masz dobry internet i duży limit to radzę anulować pobieranie i ponownie zalogować się do tej apki. To najczęściej pomaga :)
6
https://zapodaj.net/b53e4b1cca853.jpg.html
Mnie śmieszy, a was? :)
1
https://www.purepc.pl/hbo-go-filmowe-i-serialowe-premiery-vod-na-15-31-grudnia-2020-nowosci-to-m-in-midway-2019-strzelec-oraz-wielki-gatsby#comment-803937
Niezłe filmy wejdą pod koniec grudnia na HBO GO :)
1
@IronSanHybrid On nawet w zwykłej walce w klatce by z nią przegrał :)
1
@Nigaki Ja tam lubię je wszystkie :) Często o nich czytam i oglądam programy bo mnie trochę interesują.
0
@Max112 By zabrać najbogatszym wystarczy zostać urzędnikiem państwowym/politykiem. Oni najlepiej się na tym znają, bo najmocniej ich piecze pewna część ciała :)
1
@Katalończyk 99 @ShinobiQWE New York Times zarzucił im bierne przyzwolenie na promowanie pornografii dziecięcej, bo nie weryfikują wszystkich filmów a tylko niektóre. Poza tym Visa i Mastercard z tego powodu zablokowali możliwość dokonywania płatności na PH, więc musieli coś zrobić.
2
@NeroTFP Albo Marcinem Najmanem.
1
@PatrychoO Oglądało się :) Chociaż ze wszystkich postaci wg. mnie Sam była najlepsza.
1
@dawo17 Ta Etna jest gorrrąca jak cholera :) Ogólnie wszystkie wulkany są na swój sposób piękne, ale jak walną to nie ma żartów.
0
https://www.facebook.com/KopalniaWiedzyPL/posts/3925149550851185
Ma gościu talent! Cudo :)
1
@VenoM Zdecydowanie Pomarańcze.
0
@chosenone Masz rację. Niektóre narody miały lub dalej mają bardziej tragiczne dzieje np. Kurdowie, którzy nie mają własnego państwa i są popychadłem Turcji (ludobójstwo Ormian) i USA, czy Koreańczycy z podzielonym krajem, którzy w historii doświadczyli okupacji chińskiej, mongolskiej i japońskiej. A czy Koreańczycy z Południa i Kurdowie marudzą i uprawiają martyrologię? No nie. Kurdowie dalej walczą o swoje, a Koreańczycy z południa stali się jednym z najbardziej rozwiniętych technologicznie państw świata.
3
Nominuję @dawo17 za świetny cykl o samolotach i geografii oraz za wyważone wypowiedzi :)
0
https://www.facebook.com/BVB/posts/5356228371055766
Jak co roku w adwencie piłkarze BVB odwiedzili pacjentów dortmundzkiej kliniki dziecięcej. Fajny gest :D
1
@Khajio Rose to ten od Borussi Moenchenblabla?
0
@Chwytliwy W końcu! Ciekawe kto go zastąpi. Może Maurycy Poche?
0
@lucas/catalan Dobry jest? Jeśli tak to oby do Merca nie poszedł :)
0
@Michal03 Erling lubi wyzwania, więc może chciałby przyjść. Będzie mógł odmienić Barcę i zostać jej gwiazdą nr. 1.
0
Lewy musi wygrać!
0
@AssisMoreira Dzięki. Masz rację, lepiej brać certyfikowane, bo Chinol może włożyć tam praktycznie wszystko.
1
@deyna2018 No to myślę, że ten RTX 3060Ti da sobie radę w 1440p z Ray Tracingiem na Ultra/High i DLSS Quality. Warto przejść na 1440p bo zyskujesz ostrzejszy obraz, a spadek wydajności nie będzie duży. Jakie masz procesor?
0
@deyna2018 A rozdzielczość monitora?
1
@deyna2018 Raczej średnia, bo teraz ceny oszalały :) To zależy od tego jaki masz monitor i do czego będzie Ci służył komputer.
1
La Rambla jest od wszystkiego, więc może poleci mi ktoś jakiś w miarę tani kabel HDMI 2.0 o długości >5 metrów? Taki, żeby obsługiwał HDR i 4k 60 fps :)
1
@MesQueUnClub_87 Ja w Metro: Exodus najpierw wybrałem średni i zaczęło mi się nudzić, więc wybrałem wysoki i już musiałem oszczędzać ammo, zastanawiać się czym pokonać potwory, czy ludzi i ostrożnie korzystać z apteczek. Raz wystrzelałem wszystkie naboje i musiałem jakoś pokonać z 10 ghuli :)