@clyde Ale ogólnie się zgadzam. Superliga to skok na dużą kasę :) Mam nadzieję, że słabsze kluby będą mogły awansować, bo bez nich piłka straci tą "romantyczność".
@kamilkrycha Dokładnie. Jak obraziłem kobietę lub zachowałem się jak przysłowiowy palant i dostałem z liścia to wiadomo, że nie wybije jej za to zębów :) @puyol_presidend5 Poza tym ta cała dyskusja nie ma sensu. Jak jest sytuacja skrajna to nie ma znaczenia, czy atakuje Cię dziecko nożem, stara baba laską, czy kobieta chcąca zatłuc cię młotkiem. Po prostu bronisz się lub uciekasz i tyle. Po co to rozkminiać?
@KapiFCB@NeroTFP Ja miałem koleżankę JW i nie pojawiała się na żadnej wigilii, nie składała się na dzień chłopaka, a jak był dzień kobiet to nie pojawiła się w szkole, bo nie chciała prezentu dostać. Poza tym na początku szkoły często z nią rozmawiałem i byłem z nią dosyć blisko, ale jak grzecznie odmówiłem, gdy chciała mi strażnicę "wcisnąć" kontakt się urwał. Zaczęła traktować mnie praktycznie jak powietrze. Ostatnią dziwną sytuacją była przedświąteczna lekcja jakiegoś języka i ona nagle podniesiony głosem powiedziała: "Ja nie obchodzę takich pogańskich świąt". Wyjątki zawsze się zdarzają, ale jest zbyt wiele przesłanek świadczących o sekciarskim charakterze tej instytucji.
@Bartunek Rosjanie są bardzo kreatywni. Oni nie muszą grać w CP żeby przeżyć takie same lub lepsze przygody. To wszystko jest zasługą pewnej boskiej, czystej substancji.
@joloskyy Może chodziło mu o to, że Neuer i Navas zagrali w finale, a Oblak po prostu miał dobry sezon. Szkoda, że na ter Stegena nie zagłosował, ale Marc wpuścił aż 8 bramek w jednym meczu (wiem, że to nie jest tylko jego wina).
0
@Barca1992 No dobrze, ale czemu podajesz media typu nczas, który jest przybudówką Konfitury?
0
@Barca1992 Źródła pryma sort.
2
@koziar Ja tęsknię za pierwszym i drugim sezonem Lucho. Szkoda, że w trzecim się wypalił...
0
Jak chłopcy Mou grają? Wcisną coś Lisom?
0
@Sulimo i Fabregasa na 9-tce :D
1
@Khajio A co zrobił?
2
@Bruttal Na pewno Perez ma dyspozycje do czegoś wielkiego, ale jak RB schrzani bolid to nic z tego nie wyjdzie.
0
@clyde Ale ogólnie się zgadzam. Superliga to skok na dużą kasę :) Mam nadzieję, że słabsze kluby będą mogły awansować, bo bez nich piłka straci tą "romantyczność".
1
@clyde Katar będzie grał w europejskich eliminacjach do MŚ 2022, a nie na Euro.
0
Na szczęście się pomyliłem z tą Sevillą :) Oby w następnej kolejce również stracili pkt. A na razie Visca el Valladolid!
0
@pt9 Barto i tyle w temacie.
1
Super i 6-ste miejsce, bo Logopeda rozjedzie Valladolid...
1
Messi nie strzelił karniaka, a potem strzelił z akcji tak?
0
@Messibestplayerintheworld Gol z potężnym Elche. W LM i tak g... pokaże, więc mi jego odejście bardzo pasuje. Szkoda tylko, że następcy nie ma...
0
Niezły skład ma Valencia, a grają słabo. O co tam chodzi? Chory zarząd?
2
@Yosemite Ja z tego dwumeczu zapamiętałem najbardziej corner taken quickly... :(
1
@Fabik87 Jeden ze świetnych transferów Bartomeu :)
3
@sebasek99 Zdecydowanie wybieram Panią Mikołaj.
2
@kamilkrycha Dokładnie. Jak obraziłem kobietę lub zachowałem się jak przysłowiowy palant i dostałem z liścia to wiadomo, że nie wybije jej za to zębów :) @puyol_presidend5 Poza tym ta cała dyskusja nie ma sensu. Jak jest sytuacja skrajna to nie ma znaczenia, czy atakuje Cię dziecko nożem, stara baba laską, czy kobieta chcąca zatłuc cię młotkiem. Po prostu bronisz się lub uciekasz i tyle. Po co to rozkminiać?
3
@KapiFCB @NeroTFP Ja miałem koleżankę JW i nie pojawiała się na żadnej wigilii, nie składała się na dzień chłopaka, a jak był dzień kobiet to nie pojawiła się w szkole, bo nie chciała prezentu dostać. Poza tym na początku szkoły często z nią rozmawiałem i byłem z nią dosyć blisko, ale jak grzecznie odmówiłem, gdy chciała mi strażnicę "wcisnąć" kontakt się urwał. Zaczęła traktować mnie praktycznie jak powietrze. Ostatnią dziwną sytuacją była przedświąteczna lekcja jakiegoś języka i ona nagle podniesiony głosem powiedziała: "Ja nie obchodzę takich pogańskich świąt". Wyjątki zawsze się zdarzają, ale jest zbyt wiele przesłanek świadczących o sekciarskim charakterze tej instytucji.
1
@Bartunek Rosjanie są bardzo kreatywni. Oni nie muszą grać w CP żeby przeżyć takie same lub lepsze przygody. To wszystko jest zasługą pewnej boskiej, czystej substancji.
1
@Ksyku262 Taa i ta rywalizacja z jakimś fikcyjnym odpowiednikiem Pablo Escobara. Ale byłoby grane... :)
6
Cyberpunk 2077 Russian Edition
0
@joloskyy Może chodziło mu o to, że Neuer i Navas zagrali w finale, a Oblak po prostu miał dobry sezon. Szkoda, że na ter Stegena nie zagłosował, ale Marc wpuścił aż 8 bramek w jednym meczu (wiem, że to nie jest tylko jego wina).
0
@Leon15 A na kogo z bramkarzy zagłosował?
1
@FC1899Barca Ten kościół wygląda jak jakaś budowla z filmu fantasy.
0
@bartekvisca https://zapodaj.net/3eb14ddf83845.jpg.html
Połączyłeś już "kropki"? :)
0
@maroon Mogę Ci PS4 Pro z dwoma padami za 1500 sprzedać XD
0
@zenoowity Wszystko po trochu.
1
@escarabajo Wczoraj zdenerwował mnie Brait i Griez przecież to powinno wpaść!