1

@NGTRX


4 dni po szczepionce

1

@socha Hehehe Żartujesz sobie, tak?

0

@HERORICH2 Jaką karę dostał?

2

@maroon U nas akurat populacja wilków dopiero wraca do normy, bo wielu miejscach były zagrożone wyginięciem.

0

@MysticCat Lubisz swoją pracę? Jakie najdziwniejsze zwierzę leczyłeś?

0

@Michal03 Blood on the dance floor and Louis V carpet :)

1

@MesQueUnClub_87 Ja Obcego na Epicu sobie odpuściłem, bo nie lubię tej serii. Ostatnio Cities: Skylines sobie dodałem do biblioteki, bo mam SimCity z 2013 roku i wielkość miast jest nie do zaakceptowania. Cities jest o wiele większe i można bardziej po swojemu budować :) Też Metro 2033 Redux wziąłem, bo tylko Exodus przeszedłem z Metra.

1

Teraz na Epic Games Tropico 5 jest za darmo. Nigdy w to nie grałem, więc zaraz instaluję :)

0

@ObiektywnyKibic121 Kto o Mustafim powiedział?

0

@wojtek_debiec4 Jak Beckham może mieć swój klub w USA to Messi z Suarezem tym bardziej. Tylko w jakim mieście go założą? :)

0

@masq A ja po transferze Szalonego Norwega :)

1

@Pilka_jest_okragla Jakbym był piłkarzem to chciałbym grać w paru klubach bo lubię poznawać nowe miejsca, ale najdłużej w Barcelonie. Moja wymarzona kariera: Pogoń Szczecin -> BVB -> Liverpool/Tottki -> Barca :) Ale wyczyn Messiego imponuje, bo ja już dawno na jego miejscu chrzanił bym to wszystko i pojechał w przysłowiowe Bieszczady...

1

@Cwaniak4 I z Neymarkiem za parę lat :) Będzie MSN w MLS

3

https://fakenews.pl/zdrowie/znikajaca-igla-dowod-na-falszywe-szczepienia/
Tak a propos "znikających igieł". To są po prostu strzykawki zapobiegające ponownemu użyciu.

0

@pele1282 Drogi prezent. Ciekawe co to może być? Szalik?

0

@BarcaInfo Ta Fifa jest jednak realistyczna. Dest u mnie w karierze też wymiata :)

0

@kamilop No i jak gra się z murarzami :)

0

@VeB77 Za co im zabrali te pkt?

0

@ranger3120 Jota przynajmniej bramki strzela.

3

Clement jest w ogóle bez formy...

2

@sokot nczas.pl i przestaję czytać

0

@Messiah10 Był taki komiks z tego co kojarzę.

6

@sebasek99 Gdyby więcej sytuacji wykorzystywali to Barca byłaby wyżej w tabeli. Wkurzające są te pudła. W meczu z RSSS chyba z cztery razy sobie powiedziałem: no jak to nie wpadło?!

1

@Bykunn Takie są te korporacje. Wyprodukowali śmieszną ilość konsol i teraz udają zdziwionych. Też ktoś z Sony mówił coś w stylu: "Przed premierą baliśmy się o popyt, a teraz nie możemy go zaspokoić" :)

1

@MessiTheBesst To jest wiedza z końca podstawówki dlatego ją wyśmiewają. Nie wiem jak można dojść do wniosku, że orgazm=zapłodnienie :) Jakim cudem ona nie ma gromadki dzieci z taką marną wiedzą o rozmnażaniu?

0

@pazio23 Ludzie wszystko wykupili w ekspresowym tempie. Sam koleś z Sony mówił miesiąc temu, że popyt jest strasznie duży i w magazynach są pustki Poza tym jest duża ilość naciągaczy, którzy wykupili po parę sztuk i za 4000 zł próbują je naiwniakom wcisnąć.

0

@MessiTheBesst Z lodów to ostatnio pistacjowe polubiłem, bo trafiłem na takie, w których smak tych orzechów jest bardzo intensywny, a same lody są właśnie słono-słodkie. Niestety w sklepie ich nie ma, bo są z lokalnej lodziarni :)

1

@pazio23 Niestety do 3-4 koła nie mogę Ci nic polecić, bo ceny teraz są przęgięte. Za tyle nawet RTX 2060 nie dostaniesz. Nie mówiąc już o dobrej matrycy, chłodzeniu czy samym wykonaniu. Możesz kupić coś słabszego, ale za parę lat już tak śmigać nie będzie, a ekran będzie rozczarowaniem. Ja bym poczekał do przełomu stycznia i lutego 2021 r. Wtedy będzie CES i pokażą nowe lapki co może obniżyć trochę ceny starszych modeli.

1

@MessiTheBesst Albo jak ser halloumi z ananasem i lody o smaku słonego karmelu :)

1

@Mario96w Hawajska jest całkiem niezła, ale inne rodzaje pizzy są lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?