@Dzemix111 Każde trio się kiedyś wypala. Inni przejrzeli pomysł Kloppa na wylot i zaczęli lepiej grać przeciwko jego drużynie. Każdemu się to może zdarzyć.
@ToWinaSedziego To taki film uniwersalny :) Masz wątki takie jak: miłość, fanatyzm, zdrada, walka dobra ze złem, opresyjne państwo, rebelia, czy przyjaźń.
@Bykunn@karci0 Trochę czasu spędziłem w szpitalach :) Najgorsze co jadłem to fasolka po bretońsku ze skrawkiem kiełbasy. Po jednej łyżce myślałem, że puszczę pawia. Chyba tylko kompot i woda były smaczne :)
Polacy awansowali do fazy zasadniczej mś w piłce ręcznej. Teraz będą w grupie z Brazylią, Hiszpanią, Niemcami, Urugwajem i Węgrami. Tylko dwa zespoły awansują do ćwierćfinału. Najciężej będzie z Niemcami, ale ostatnio Polacy polegli z mocarną Hiszpanią tylko jedną bramką, więc wszystko jest możliwe. Pozostałe drużyny, czyli Węgry i Urugwaj to bardziej chłopcy do bicia :)
1
A jak się wymawia Sergino Dest, Vinicius Junior i Araujo? Serżinio Dest, Winisjus Żunior i Arauko? :)
2
@DanielOOL Oby wygrali w obu dyscyplinach.
0
@Koors Poche daje radę :)
1
@tmQbassive Dobry z Ciebie ojciec :)
1
Widzę, że ta gorsza Borussia prowadzi :)
4
@Krychaaa10 Araujo, Pedri i Mingueza.
4
A co słychać u Fatiego? Kiedy może wrócić do gry? Brakuje takiego młodzieńczego zapału.
0
@Dzemix111 Każde trio się kiedyś wypala. Inni przejrzeli pomysł Kloppa na wylot i zaczęli lepiej grać przeciwko jego drużynie. Każdemu się to może zdarzyć.
0
@clyde Bartomeu!! Co za cholerny psuj!
0
@lucas/catalan A co znaczy skrót BBW? Dobra już się domyśliłem :)
0
Jest trener, czy tylko pierdolamento?
0
@masq Z twarzy wyglądasz jak Nicolas Cage :)
1
@ToWinaSedziego To taki film uniwersalny :) Masz wątki takie jak: miłość, fanatyzm, zdrada, walka dobra ze złem, opresyjne państwo, rebelia, czy przyjaźń.
5
@MesQueUnClub_87 I te horrory w końcówce :) Po tych bramkach w ostatnich sekundach wiele razy darłem się jak szalony.
1
@ToWinaSedziego Lucas inspirował się historią po prostu. Nawet ciężki blaster imperium był wzorowany na MG 34.
5
Dzisiaj o 15:20 na antenie TVP1 polscy szczypiorniści zagrają z Urugwajem z komentarzem :) Zaczęli dobrze grać i kasa się znalazła.
0
@Bykunn @karci0 Trochę czasu spędziłem w szpitalach :) Najgorsze co jadłem to fasolka po bretońsku ze skrawkiem kiełbasy. Po jednej łyżce myślałem, że puszczę pawia. Chyba tylko kompot i woda były smaczne :)
1
@Simusamu10 Omar Sy robi robotę :)
1
@dawo17 Moim marzeniem jest objechanie całych Bałkanów :) Jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi.
1
@karci0 Szpitalne żarcie?
0
@MaziFCB Niby tak, ale na zdjęciach satelitarnych widać obozy koncentracyjne i indoktrynacyjne na pustyni Takla Makan. https://graphics.reuters.com/MUSLIMS-CAMPS-CHINA/010081G52NH/index.html
0
@Zip Ale kto? Trumpek?
0
@mat32 Grają tylko z drużynami z dołączonej grupy i zachowują pkt z poprzedniej fazy, ale reszta się zgadza.
1
@damianex10 Będą grać tylko z Niemcami, Urusami i z Węgrami :) Pomyliłem się.
0
Polacy awansowali do fazy zasadniczej mś w piłce ręcznej. Teraz będą w grupie z Brazylią, Hiszpanią, Niemcami, Urugwajem i Węgrami. Tylko dwa zespoły awansują do ćwierćfinału. Najciężej będzie z Niemcami, ale ostatnio Polacy polegli z mocarną Hiszpanią tylko jedną bramką, więc wszystko jest możliwe. Pozostałe drużyny, czyli Węgry i Urugwaj to bardziej chłopcy do bicia :)
0
@msmsms Umarł ktoś?
1
@NaFazieHitman W końcu będziemy mózgami żyjącymi w słojach, które kontrolują surogatów zamiast same żyć :)
1
@MesQueUnClub96 Będziemy boomerami do momentu powstania Skynetu :D
1
@MesQueUnClub96 Najman wy$%mał by murzynów żeby zostać sam na sam z dziewczyną tfu Stanowskim :-)
0
@BarcaInfo A w jakiej lidze gra FC Andorra?