1

A jak się wymawia Sergino Dest, Vinicius Junior i Araujo? Serżinio Dest, Winisjus Żunior i Arauko? :)

2

@DanielOOL Oby wygrali w obu dyscyplinach.

0

@Koors Poche daje radę :)

1

@tmQbassive Dobry z Ciebie ojciec :)

1

Widzę, że ta gorsza Borussia prowadzi :)

4

@Krychaaa10 Araujo, Pedri i Mingueza.

4

A co słychać u Fatiego? Kiedy może wrócić do gry? Brakuje takiego młodzieńczego zapału.

0

@Dzemix111 Każde trio się kiedyś wypala. Inni przejrzeli pomysł Kloppa na wylot i zaczęli lepiej grać przeciwko jego drużynie. Każdemu się to może zdarzyć.

0

@clyde Bartomeu!! Co za cholerny psuj!

0

@lucas/catalan A co znaczy skrót BBW? Dobra już się domyśliłem :)

0

Jest trener, czy tylko pierdolamento?

0

@masq Z twarzy wyglądasz jak Nicolas Cage :)

1

@ToWinaSedziego To taki film uniwersalny :) Masz wątki takie jak: miłość, fanatyzm, zdrada, walka dobra ze złem, opresyjne państwo, rebelia, czy przyjaźń.

5

@MesQueUnClub_87 I te horrory w końcówce :) Po tych bramkach w ostatnich sekundach wiele razy darłem się jak szalony.

1

@ToWinaSedziego Lucas inspirował się historią po prostu. Nawet ciężki blaster imperium był wzorowany na MG 34.

5

Dzisiaj o 15:20 na antenie TVP1 polscy szczypiorniści zagrają z Urugwajem z komentarzem :) Zaczęli dobrze grać i kasa się znalazła.

0

@Bykunn @karci0 Trochę czasu spędziłem w szpitalach :) Najgorsze co jadłem to fasolka po bretońsku ze skrawkiem kiełbasy. Po jednej łyżce myślałem, że puszczę pawia. Chyba tylko kompot i woda były smaczne :)

1

@Simusamu10 Omar Sy robi robotę :)

1

@dawo17 Moim marzeniem jest objechanie całych Bałkanów :) Jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi.

1

@karci0 Szpitalne żarcie?

0

@MaziFCB Niby tak, ale na zdjęciach satelitarnych widać obozy koncentracyjne i indoktrynacyjne na pustyni Takla Makan. https://graphics.reuters.com/MUSLIMS-CAMPS-CHINA/010081G52NH/index.html

0

@Zip Ale kto? Trumpek?

0

@mat32 Grają tylko z drużynami z dołączonej grupy i zachowują pkt z poprzedniej fazy, ale reszta się zgadza.

1

@damianex10 Będą grać tylko z Niemcami, Urusami i z Węgrami :) Pomyliłem się.

0

Polacy awansowali do fazy zasadniczej mś w piłce ręcznej. Teraz będą w grupie z Brazylią, Hiszpanią, Niemcami, Urugwajem i Węgrami. Tylko dwa zespoły awansują do ćwierćfinału. Najciężej będzie z Niemcami, ale ostatnio Polacy polegli z mocarną Hiszpanią tylko jedną bramką, więc wszystko jest możliwe. Pozostałe drużyny, czyli Węgry i Urugwaj to bardziej chłopcy do bicia :)

0

@msmsms Umarł ktoś?

1

@NaFazieHitman W końcu będziemy mózgami żyjącymi w słojach, które kontrolują surogatów zamiast same żyć :)

1

@MesQueUnClub96 Będziemy boomerami do momentu powstania Skynetu :D

1

@MesQueUnClub96 Najman wy$%mał by murzynów żeby zostać sam na sam z dziewczyną tfu Stanowskim :-)

0

@BarcaInfo A w jakiej lidze gra FC Andorra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?