0

@NaFazieHitman Jacy oni?

0

@Coutinho007 Ale nikt nie mógł przewidzieć, że Dembuś zacznie się łamać, a Cou załamie się psychicznie? Barto postawił wszystko na jedną kartę i się ze?&@ło.

0

@daniel32778 To jakiś brudas jest. Pewnie jego broda ma więcej zarazków niż publiczna toaleta :D

2

@macio_944 Postraszą LGBTQWERTY i lud pójdzie do urn zagłosować na niebieskich szkodników :)

0

@Thomas99PL AC Milan, bo mają Zlatana :)

2

@MesQueUnClub96 Do wojaczki i do szklanki :)

0

@Bartunek Nerazzurri to Inter, tak?

1

@Naturopata Masz trochę racji, ale temperaturę trzeba zbijać gdy podchodzi do 40°, bo taki stan jest niebezpieczny. Poza tym lekarze zalecają jedzenie lekkostrawnego pożywienia podczas walki z grypą, czy innym patogenem żeby nie obciążać organizmu. Post jak najbardziej jest zdrowy, ale w rozsądnych ilościach.

0

@ProMILs Brakuje Folia-Julka:
-5G niszczy mózg
-Szczepionki są ludobójstwem
-Covid to spiseg i nie istnieje :)

1

@PatrykBarcelona Tylko mecz Juve będzie w TV, bo gra Szczęsny. Widocznie mecz Barcy tylko przez internet będzie można obejrzeć.

1

@jakub1906 No tak, ale chodzi o polityków lubianych pomimo ich poglądów różnych od naszych lub nielubianego ugrupowania.

0

@jakub1906 A w czym się nie zgadzasz z ugrupowaniem, które Gandi reprezentował lub które jego poglądy Ci nie odpowiadają ?

3

@koziar Sławek Mentzen. Mądry facet, zgadzam się z jego poglądami i pomysłami, ale nie lubię Konfitur mających nutkę absurdu (Korwin), foliarstwa (Braun) i nacjonalizmu :)

0

@Ghotti Masz rację. Horban za bardzo uogólnił, ale nie zmienia to faktu, że ludzie otyli (duży proc. tłuszczu i mało mięśni) są bardziej narażeni na choroby i ciężej przechodzą wszystkie choroby sercowe i płucne :)

0

@Ghotti Akurat 120 kg przy 200 cm to I stopień otyłości, a to drugie to skrajna otyłość. To i to = otyłość tylko jej różne stadia.

0

@Keson No dokładnie, bo nie wiemy jak dokładnie wyglądają finanse klubu.

0

@Janiama Wg. mnie powinni zgodzić się na udostępnienie sponsorom miejsca w nazwie CN. Wiem, że np. takie: Movistar Camp Nou nie wygląda dobrze, ale będzie kolejnym zastrzykiem gotówki. Poza tym trzeba sprzedać Grieza, Firpo, Cou. Dembele może też, choć trochę go lubię. Sprawa z Messim to ciężki temat, bo z jednej strony jego utrzymanie jest strasznie drogie, a z drugiej jego odejście wiąże się ze stratami wizerunkowymi i mniejszą atrakcyjnością marketingową. W szkółce też można wielu dobrych graczy znaleźć. Myślę, że Barca utrzyma się w top 4 LL.

0

@Keson Niby tak, ale wymienieni przez Ciebie zawodnicy będą chcieli utrzymać swoją pensję na dotychczasowym poziomie lub zgodzą się na nieco niższe. Obawiam się, że nawet na to nie stać Barcelonę. Koronawirus po prostu dobił Barcelonę osłabioną rządami pewnego matoła.

0

@DonMatteo901 Co oni mają do sojowego latte?

0

@MesQueUnClub_87 Heavy Rain było kiedyś w grach PS Plus. Doszedłem do połowy i się od niej odbiłem. Jakoś znudziła mi się ta cała historyjka i zirytowało sterowanie.

1

@NaFazieHitman Ja miałem liberalizm, ale bardzo blisko centryzmu. Mi tylko Koalicja Polska wyszła, ale nigdy bym na nią nie zagłosował. PSL mi się z wieśniactwem i nieudolnością kojarzy, a Kukiz to przeszłość.

0

@valverdinho W końcu Alba musiałby się wziąć do roboty, bo Firpo to żadna konkurencja.

0

@mkord Tu chodzi o przyłączenie OZE do sieci, na która teraz czeka się miesiącami.

0

@usztafik Tylko, że ludziom się nie chce, bo myślą że to ich nie dotyczy. Poza tym powinno się obniżyć podatki na piece i uprościć papierologię związaną z mini OZE.

3

@Karzel A potem zdziwko, że tylu ludzi choruje na raka. Politycy w Polsce jak zwykle g... potrafią zrobić. Jak nie zamykanie od razu wszystkich kopalń i elektrowni to kurczowe trzymanie się wungla i bojaźń przed Ślązakami...

4

@pele1282 Przecież nie ma żadnego problemu. Wungiel, samochody i piece są super, a ekologia jest bee... Ciekawe ile jeszcze wody w Wiśle musi upłynąć żeby powietrze w Polsce było czyste :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Coutinho007 AK-47 to przeżytek. Żadne siły specjalne nie wzięły by go do akcji np. Team Six używa HK416 choć USA zamierza przejść na kaliber 6.8 mm. Legenda, ale już pogrzebana. Tylko terroryści i inni rebelianci ją co jakiś czas ekshumują.

0

@mkord M16 dopiero debiutowało, a AK był już sprawdzoną konstrukcją. Potem M16 zostało ulepszone i również stało się dżungloodporne :)

1

@MesQueUnClub96 Ciężko jest być kibicem Schalke... Totalny zjazd tej drużyny. Fajny stadion, nieźli kibice i gra do d...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?