0

@BarcaInfo A w jakiej lidze gra FC Andorra?

1

@lukas992 Chyba nie ma. Są tylko domysły :) Niektóre źródła mówią o jakimś Włochu, a inne o Avramie Grancie trener hinduskiej drużyny, a wcześniej Ghany 2014-17 i Chelsea w latach 2007-2008. A powodów zwolnienia nie znam.

1

@lukas992 Na Twitterze komunikat się pojawił o jego zwolnieniu.

0

@XoodJo Ma, ale nie jest ono wymagane.

1

Wg. Onet Sport Avram Grant jest brany pod uwagę jako następca Brzęczka. Oby nie, bo jest on trenerem jakiejś hinduskiej drużyny, a wcześniej Ghanę trenował w latach 2014-17...

0

Ja chciałbym Tuchela żeby poddenerwować Germanofobów :)

1

@MesQueUnClub96 Wystarczy, że Hiszpania pokona Tunezję i awans murowany, ale fajnie byłoby pokonać Brazoli :)

2

@MesQueUnClub96 Trzy chyba. Potem jest kolejna faza grupowa z której dwa zespoły wychodzą. A dopiero potem jest ćf, pf, mecz o 3-cie miejsce i finał. Zespoły z czwartych miejsc z obecnej fazy zagrają o Puchar Prezydenta.

0

To Polacy pograli! Brawo!

0

@Koors Niestety bez komentarza.

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


Jezioro Cakora w Nowej Południowej Walii, Australia.
https://maps.app.goo.gl/Piru7M25K7TUFrXa9
To wszystko jest naturalnie zrobione. Żadnej ropy naftowej ani nic podobnego :)

4

Dzisiaj polscy szczypiorniści zagrają w hali New Capital Sports Hall znajdującej się w nowo budowanej stolicy Egiptu, która chyba nie ma jeszcze nazwy i na razie mówią na nią New Capital. Egipcjanie budują ją od 2015 roku i ma być to niby bardzo ekologiczne miasto. Kair jest już przeludniony i zakorkowany, więc rząd buduje sobie lepszą siedzibę.
https://maps.app.goo.gl/ofYDwwYN5gym9nQa7

0

@ricardo0705 TVP nie wykupiło licencji, bo była zbyt droga.

2

Polacy dzisiaj o 20:30 zagrają z Tunezją na MŚ w piłce ręcznej Egipt 2021. Transmisja odbędzie się na kanale YT międzynarodowej federacji piłki ręcznej:


0

@Transu96 A co z nim się stało? Kontrakt przedłużył?

1

@Ojciec5tkidzieci Odporny skurczybyk z niego był. Nawet promieniowanie się go przestraszyło :)

0

Oby nasza obrona zaczęła mniej karnych wywoływać...

0

@XaviHeart Co poradzisz. Niektórzy w emocjach różne bzdury wygadują. Ja byłem wściekły na cały zespół, ale nie na Mareczka, bo robił co mógł.

1

@10LionelMessi10 tu tu tu tutututu tu tu tu Tak to leciało? :)

0

@Yoshi94 Tak jest zawsze, bo na treningu nie przetestujesz swojej psychiki tak jak to się dzieje przy grze z lepszym przeciwnikiem, czy zapełnionym stadionem.

0

@clyde Mnie nie spotkał taki zaszczyt, bo nigdy nie miałem "rwania". Więc może przejdźmy do najlepszych. Mój najlepszy był od młodej pani pedagog z którą miałem zajęcia: Jesteś fajnym facetem :)

1

@SonBarcaGoku Zgadzam się, ale i tak nieźle mu tam szło. Dojście do finału LM poprzez wyeliminowanie czarnego konia (Ajax) to duży sukces dla takiego klubu.

1

@YoNoEntiendoNada Ten ktoś nadaje się na wystawę do muzeum tzw. chłopskiego rozumu :)

1

@Rudi35 A nie powinny tyle widzieć. Gdy rodzice unikają rozmów o seksie to dzieciaki wpadają w pornografię i zaczynają traktować go jak zakazaną czynność lub myślą że służy on do spełniania zachcianek lub fantazji. Więc ta twoja "wiedza" nic im nie daje dobrego.

2

https://zapodaj.net/ec8f9220827c6.jpg.html
Poche w końcu ma jakieś trofeum! Było? :-)

0

@Hosh Joan, Joan na prezydenta! :)

0

'@kuz Ja jadłem lody o smaku Jaggera z RB i były pyszne :)

2

@stone80 Ten budynek obok został trafiony odłamkami z wież WTC. Ten "wystrzał pyłu" był spowodowany dużą ilością powietrza jaka z reguły znajduje się w wieżowcach. Jeśli chodzi o stal to nie musi się stopić, bo już w niższych temperaturach od temp. topnienia traci wytrzymałość i zaczyna się wyginać oraz rozciągać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?