2

@Kgorecki2500 Negocjacje z Levym zawsze są ciężkie...

16

@Kgorecki2500 Typowa manipulacja Konfederacji :)

1

@SamuraJack Norwega, bo nie chcę widzieć już zepsutego Moneya w koszulce Barcy :)

0

@Pawelec7 Na pewno nie Espanyol

1

@Chakalaka
Mumford and Sons:
Little Lion Man


Guiding Light

Slip Away

Muse:
Madness

Undisclosed Desires

Uprising

Macklemore:
Thrift Shop

Can't hold Us

Glorious

Metallica:
Lista @Chakalaka +
Hero of the day

+
Whiskey in the Jar

+
Nothing Else Matters

0

Lukaku to potwór! :)

5

@Chakalaka Pieniądze i ojczulek go zepsuli. Szkoda, ale co poradzisz... Dlatego również jestem na nie w kwestii transferu Moneya.

0

@Lovalo Ciężko mi coś powiedzieć o stylu, bo nie słuchałem zbyt wielu utworów. Poza tym najbardziej lubię słuchać szeroko pojętego Rocka i nie znam się za bardzo na muzyce elektronicznej :) Kygo to taki wyjątek. Z DJ-ów najbardziej lubię Recondite

i deadmau5


1

@Lovalo Czasami słucham. Do posłuchania, ale ogółem nie jest to arcydzieło. Z jego utworów najbardziej lubię ID:

0

@xBoMBoWiECx Czemu Pessi? ヅ

2

@eckov Zrobiłeś mi dzień :)

4

@sebasek99 A klęczeli przed meczem? Jeśli tak to są mocno wierzący :)

1

@BarcaInfo Lubię Hurricane'a, więc uważam że to dobra opcja :)

0

@FCB24 Przecież tam mur zachował się skandalicznie. Głupio się przyczepiłeś do Wojtka.

0

@Rastafarnianin Pieseł miał dosyć putinowskiej propagandy :)

2

@Comentateiro Tak samo jest z piłkarzami. Taki Depay został przekreślony w MU, a teraz to dobry grajek jest.

0

@Homeopata8989 Lepiej żeby byli skupieni do końca.

4

Włosi są świetni :) Śpiewają hymn jak śpiewacy operowi.
https://zapodaj.net/eca708ebc733c.jpg.html

4

@Chakalaka
Linkin Park:
Utwory z listy @Hosh oraz
A Line in the Sand


Limp Bizkit:
Behind Blue Eyes

Gold Cobra

Edit :)
Luxtorpeda:
Mambałaga

Hymn

Wilki dwa

0

@amanter A gdzie są te zdjęcia?

0

@dawidor9 Alibi.com, Babcia Gandzia, któraś z części Godzin Szczytu z Jackie Chanem :)

2

@Chakalaka
Kygo - ID


Kings of Leon:
Sex on fire

Use Somebody

Kid Cudi - Day 'N' Nite

Kaiser Chiefs - I predict a riot

KC and The Sunshine Band - Give it up

1

@patry295 Nie dasz rady, bo jak się oba rozkodowały to ich sam nie ustawisz. A nawet jeśli tylko jeden by się rozkodował to pewnie trzeba znać kombinację przycisków. Choć trochę zadziwiający jest brak innej możliwości otworzenia samochodu...

0

@busquets5 Miejmy nadzieję, że na Euro dobrze zagramy :)

0

@patry295 A nie możesz wezwać pomocy drogowej z Toyoty?

0

@msmsms Niby tak, ale jak pewien klub jest zdesperowany to warto dać wyższą cenę na początek żeby więcej wydoić pieniędzy.

3

@SonBarcaGoku Każdy klub stracił dużą część dochodów przez puste stadiony i brak klientów w oficjalnych sklepach, więc ceny poszybowały w górę.

2

@Ghazul3293 Juhu jedziemy na bezsensowną demonstrację żeby pokazać jacy jesteśmy wolni i "mondrzy".

0

@Hopner15 Wyglądają jak banda dziadów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?