@Lovalo Ciężko mi coś powiedzieć o stylu, bo nie słuchałem zbyt wielu utworów. Poza tym najbardziej lubię słuchać szeroko pojętego Rocka i nie znam się za bardzo na muzyce elektronicznej :) Kygo to taki wyjątek. Z DJ-ów najbardziej lubię Recondite
@patry295 Nie dasz rady, bo jak się oba rozkodowały to ich sam nie ustawisz. A nawet jeśli tylko jeden by się rozkodował to pewnie trzeba znać kombinację przycisków. Choć trochę zadziwiający jest brak innej możliwości otworzenia samochodu...
2
@Kgorecki2500 Negocjacje z Levym zawsze są ciężkie...
16
@Kgorecki2500 Typowa manipulacja Konfederacji :)
1
@SamuraJack Norwega, bo nie chcę widzieć już zepsutego Moneya w koszulce Barcy :)
0
@Pawelec7 Na pewno nie Espanyol
1
@Chakalaka
Mumford and Sons:
Little Lion Man
Guiding Light
Slip Away
Muse:
Madness
Undisclosed Desires
Uprising
Macklemore:
Thrift Shop
Can't hold Us
Glorious
Metallica:
Lista @Chakalaka +
Hero of the day
+
Whiskey in the Jar
+
Nothing Else Matters
0
Lukaku to potwór! :)
5
@Chakalaka Pieniądze i ojczulek go zepsuli. Szkoda, ale co poradzisz... Dlatego również jestem na nie w kwestii transferu Moneya.
0
@Lovalo Ciężko mi coś powiedzieć o stylu, bo nie słuchałem zbyt wielu utworów. Poza tym najbardziej lubię słuchać szeroko pojętego Rocka i nie znam się za bardzo na muzyce elektronicznej :) Kygo to taki wyjątek. Z DJ-ów najbardziej lubię Recondite
1
@Lovalo Czasami słucham. Do posłuchania, ale ogółem nie jest to arcydzieło. Z jego utworów najbardziej lubię ID:
0
@xBoMBoWiECx Czemu Pessi? ヅ
2
@eckov Zrobiłeś mi dzień :)
4
@sebasek99 A klęczeli przed meczem? Jeśli tak to są mocno wierzący :)
1
@BarcaInfo Lubię Hurricane'a, więc uważam że to dobra opcja :)
0
@FCB24 Przecież tam mur zachował się skandalicznie. Głupio się przyczepiłeś do Wojtka.
0
@Rastafarnianin Pieseł miał dosyć putinowskiej propagandy :)
2
@Comentateiro Tak samo jest z piłkarzami. Taki Depay został przekreślony w MU, a teraz to dobry grajek jest.
0
@Homeopata8989 Lepiej żeby byli skupieni do końca.
4
Włosi są świetni :) Śpiewają hymn jak śpiewacy operowi.
https://zapodaj.net/eca708ebc733c.jpg.html
4
@Chakalaka
Linkin Park:
Utwory z listy @Hosh oraz
A Line in the Sand
Limp Bizkit:
Behind Blue Eyes
Gold Cobra
Edit :)
Luxtorpeda:
Mambałaga
Hymn
Wilki dwa
0
@amanter A gdzie są te zdjęcia?
0
@dawidor9 Alibi.com, Babcia Gandzia, któraś z części Godzin Szczytu z Jackie Chanem :)
2
@Chakalaka
Kygo - ID
Kings of Leon:
Sex on fire
Use Somebody
Kid Cudi - Day 'N' Nite
Kaiser Chiefs - I predict a riot
KC and The Sunshine Band - Give it up
2
@RobiS https://zapodaj.net/b2bb2ee563680.jpg.html
1
@patry295 Nie dasz rady, bo jak się oba rozkodowały to ich sam nie ustawisz. A nawet jeśli tylko jeden by się rozkodował to pewnie trzeba znać kombinację przycisków. Choć trochę zadziwiający jest brak innej możliwości otworzenia samochodu...
0
@busquets5 Miejmy nadzieję, że na Euro dobrze zagramy :)
0
@patry295 A nie możesz wezwać pomocy drogowej z Toyoty?
0
@msmsms Niby tak, ale jak pewien klub jest zdesperowany to warto dać wyższą cenę na początek żeby więcej wydoić pieniędzy.
3
@SonBarcaGoku Każdy klub stracił dużą część dochodów przez puste stadiony i brak klientów w oficjalnych sklepach, więc ceny poszybowały w górę.
2
@Ghazul3293 Juhu jedziemy na bezsensowną demonstrację żeby pokazać jacy jesteśmy wolni i "mondrzy".
0
@Hopner15 Wyglądają jak banda dziadów :)