2

@10SzymonBarca10 Przesada. Co mamy zrobić z rosyjskim wojskiem? Idąc taki tokiem myślenie nie można rozmawiać o niczym bo zawsze takie typy znajdą sprawy ważniejsze...

0

@JANEK777 Nie, nie kojarzę.

1

@JANEK777 Czemu niby ks. Isakowicz to coś dobrego w komisji antypedofilskiej?

1

@puyol_presidend5 Jest chyba miliarderem, więc nic go nie rusza.

1

@pt9 Mi bardziej pasuje format SL, ale z możliwością awansu. Bez niej mi nie pasuje, ale nie ma co jęczeć, bo jeszcze nic się nie zaczęło :)

0

@Zoker Ale były jakieś pozory, bo awansowały tylko drużyny z ligowego topu :) Teraz już ich nie ma.

0

@Zoker Najlepsze w poprzednim sezonie. Historyczne wyniki mnie nie interesują. W piłce powinny liczyć się wyniki sportowe, a nie tylko marka i duża baza kibiców...

0

@NeyPL Klopp nie zakładał Super Ligi, więc walczy do końca :)

0

@Zoker Grają piach (Tottki i Arsenal) i ich obecność w europejskich pucharach jest idiotyczna. Wolę takie Leicester, które sobie o wiele lepiej radzi w PL i mogłoby się zbudować za kasę z SL. Czemu słabe legendy mają tam być, a silniejsi młodzi nie? AC Milan to beznadziejny przykład bo są na drugim miejscu i jak najbardziej im się należy.

0

@BarcaInfo Czyli zakłada, że kluby-założyciele też oberwą? :)

0

Super kolejny kredyt :)

0

@zakazskretuwlewo Wszystko zależy od ceny. Jak dadzą taką jak Polsat 40 zł/msc to raczej streamy będę przeważać.

1

@Wittgenstein Ofiszial Super League antem :)


6

@lukaszmatusiewicz Betis tylko śmieszkuje :D

0

@Cwaniak4 Raczej się nie wypną, bo DAZN ich przestraszy.

2

@Elessar W końcu Wacek zrobił coś co mi się podoba. Lepsza jest reforma LM niż wywracanie stołu do góry nogami i jakaś rewolucja najbogatszych...

1

@MesQueUnClub96 Czyli? Chodzi o udziały?

0

Aktualnie proponowany format mi się w ogóle nie podoba, w szczególności to zapraszanie klubów niezałożycielskich (może się potem zmieni) i uważam że SL to zwykły skok na kasę. Jeśli chodzi o jakieś sankcje i wykluczenia to myślę, że nie zostaną nałożone bo UEFA ma teraz nóż na gardle i nie zdziwię się jak dojdzie do ugody.

0

@VenoM oraz Bayernu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VenoM Piłka nożna polega na wygrywaniu, a nie posiadaniu grubszej sakwy. Jak chcą to niech sobie zrobią Ligę Bogaczy i niech nie zawracają innym głowy. Będzie tylko większa kasa do zdobycia, a poziom się nie poprawi.

1

@Bykunn Ja jestem przeciwny graniu za zasługi i nie obchodzi mnie żadna tradycja, czy dawne sukcesy. Niech kluby walczą o awans, a nie że będą grać kiepsko i będą mogły wygrać w Europie olewając rozgrywki ligowe. Wejście takiego badziewnego Arsenalu nic nie poprawi w kwestii emocji, bo dalej będą dostawać łupnia. Ja dojdą do top 4 w PL to proszę bardzo.

0

@VenoM Może wymyślą, ale czemu wielkie kluby mają mieć uprzywilejowaną pozycję i grać za zasługi? Kiepsko grasz w lidze to wypad.

0

@PatrychoO Jak z LM odejdą mocne zespoły to zmniejszy się oglądalność i te rozgrywki mogą w końcu upaść.

0

@VenoM No i właśnie takie świetne sezony nie będą już możliwe. Poza tym uważam, że niezależnie od historycznych tryumfów liczy się teraźniejszość i jeśli takie Juve nie zakończy ligi na odpowiednim miejscu to nie powinno grać w LM.

3

@VenoM Bo mniejsze kluby nie będą mogły wejść na szczyt, a te mocne grające obecnie totalną kaszanę będą tam za dawne zasługi.

1

@BarcaInfo No to nie będę oglądać tej kpiny z piłki nożnej... Ciekawe kto prawa wykupi do ewentualnej SL.

0

@Bykunn Ale kogo tradycja obchodzi? Niech grają ci co obecnie wykazują dobrą formę. Granie za zasługi mnie irytuje np. taki śmieszny Arsenal...

2

@BarcaInfo Mam nadzieję, że Barca do niej nie dołączy.

1

@zadafcb Perez totalnie zawalił...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?