@10SzymonBarca10 Przesada. Co mamy zrobić z rosyjskim wojskiem? Idąc taki tokiem myślenie nie można rozmawiać o niczym bo zawsze takie typy znajdą sprawy ważniejsze...
@Zoker Najlepsze w poprzednim sezonie. Historyczne wyniki mnie nie interesują. W piłce powinny liczyć się wyniki sportowe, a nie tylko marka i duża baza kibiców...
@Zoker Grają piach (Tottki i Arsenal) i ich obecność w europejskich pucharach jest idiotyczna. Wolę takie Leicester, które sobie o wiele lepiej radzi w PL i mogłoby się zbudować za kasę z SL. Czemu słabe legendy mają tam być, a silniejsi młodzi nie? AC Milan to beznadziejny przykład bo są na drugim miejscu i jak najbardziej im się należy.
Aktualnie proponowany format mi się w ogóle nie podoba, w szczególności to zapraszanie klubów niezałożycielskich (może się potem zmieni) i uważam że SL to zwykły skok na kasę. Jeśli chodzi o jakieś sankcje i wykluczenia to myślę, że nie zostaną nałożone bo UEFA ma teraz nóż na gardle i nie zdziwię się jak dojdzie do ugody.
@VenoM Piłka nożna polega na wygrywaniu, a nie posiadaniu grubszej sakwy. Jak chcą to niech sobie zrobią Ligę Bogaczy i niech nie zawracają innym głowy. Będzie tylko większa kasa do zdobycia, a poziom się nie poprawi.
@Bykunn Ja jestem przeciwny graniu za zasługi i nie obchodzi mnie żadna tradycja, czy dawne sukcesy. Niech kluby walczą o awans, a nie że będą grać kiepsko i będą mogły wygrać w Europie olewając rozgrywki ligowe. Wejście takiego badziewnego Arsenalu nic nie poprawi w kwestii emocji, bo dalej będą dostawać łupnia. Ja dojdą do top 4 w PL to proszę bardzo.
@VenoM No i właśnie takie świetne sezony nie będą już możliwe. Poza tym uważam, że niezależnie od historycznych tryumfów liczy się teraźniejszość i jeśli takie Juve nie zakończy ligi na odpowiednim miejscu to nie powinno grać w LM.
2
@10SzymonBarca10 Przesada. Co mamy zrobić z rosyjskim wojskiem? Idąc taki tokiem myślenie nie można rozmawiać o niczym bo zawsze takie typy znajdą sprawy ważniejsze...
0
@JANEK777 Nie, nie kojarzę.
1
@JANEK777 Czemu niby ks. Isakowicz to coś dobrego w komisji antypedofilskiej?
1
@puyol_presidend5 Jest chyba miliarderem, więc nic go nie rusza.
1
@pt9 Mi bardziej pasuje format SL, ale z możliwością awansu. Bez niej mi nie pasuje, ale nie ma co jęczeć, bo jeszcze nic się nie zaczęło :)
0
@Zoker Ale były jakieś pozory, bo awansowały tylko drużyny z ligowego topu :) Teraz już ich nie ma.
0
@Zoker Najlepsze w poprzednim sezonie. Historyczne wyniki mnie nie interesują. W piłce powinny liczyć się wyniki sportowe, a nie tylko marka i duża baza kibiców...
0
@NeyPL Klopp nie zakładał Super Ligi, więc walczy do końca :)
0
@Zoker Grają piach (Tottki i Arsenal) i ich obecność w europejskich pucharach jest idiotyczna. Wolę takie Leicester, które sobie o wiele lepiej radzi w PL i mogłoby się zbudować za kasę z SL. Czemu słabe legendy mają tam być, a silniejsi młodzi nie? AC Milan to beznadziejny przykład bo są na drugim miejscu i jak najbardziej im się należy.
0
@BarcaInfo Czyli zakłada, że kluby-założyciele też oberwą? :)
0
Super kolejny kredyt :)
0
@zakazskretuwlewo Wszystko zależy od ceny. Jak dadzą taką jak Polsat 40 zł/msc to raczej streamy będę przeważać.
1
@Wittgenstein Ofiszial Super League antem :)
6
@lukaszmatusiewicz Betis tylko śmieszkuje :D
0
@Cwaniak4 Raczej się nie wypną, bo DAZN ich przestraszy.
2
@Elessar W końcu Wacek zrobił coś co mi się podoba. Lepsza jest reforma LM niż wywracanie stołu do góry nogami i jakaś rewolucja najbogatszych...
1
@MesQueUnClub96 Czyli? Chodzi o udziały?
0
Aktualnie proponowany format mi się w ogóle nie podoba, w szczególności to zapraszanie klubów niezałożycielskich (może się potem zmieni) i uważam że SL to zwykły skok na kasę. Jeśli chodzi o jakieś sankcje i wykluczenia to myślę, że nie zostaną nałożone bo UEFA ma teraz nóż na gardle i nie zdziwię się jak dojdzie do ugody.
0
@VenoM oraz Bayernu...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VenoM Piłka nożna polega na wygrywaniu, a nie posiadaniu grubszej sakwy. Jak chcą to niech sobie zrobią Ligę Bogaczy i niech nie zawracają innym głowy. Będzie tylko większa kasa do zdobycia, a poziom się nie poprawi.
1
@Bykunn Ja jestem przeciwny graniu za zasługi i nie obchodzi mnie żadna tradycja, czy dawne sukcesy. Niech kluby walczą o awans, a nie że będą grać kiepsko i będą mogły wygrać w Europie olewając rozgrywki ligowe. Wejście takiego badziewnego Arsenalu nic nie poprawi w kwestii emocji, bo dalej będą dostawać łupnia. Ja dojdą do top 4 w PL to proszę bardzo.
0
@VenoM Może wymyślą, ale czemu wielkie kluby mają mieć uprzywilejowaną pozycję i grać za zasługi? Kiepsko grasz w lidze to wypad.
0
@PatrychoO Jak z LM odejdą mocne zespoły to zmniejszy się oglądalność i te rozgrywki mogą w końcu upaść.
0
@VenoM No i właśnie takie świetne sezony nie będą już możliwe. Poza tym uważam, że niezależnie od historycznych tryumfów liczy się teraźniejszość i jeśli takie Juve nie zakończy ligi na odpowiednim miejscu to nie powinno grać w LM.
3
@VenoM Bo mniejsze kluby nie będą mogły wejść na szczyt, a te mocne grające obecnie totalną kaszanę będą tam za dawne zasługi.
1
@BarcaInfo No to nie będę oglądać tej kpiny z piłki nożnej... Ciekawe kto prawa wykupi do ewentualnej SL.
0
@Bykunn Ale kogo tradycja obchodzi? Niech grają ci co obecnie wykazują dobrą formę. Granie za zasługi mnie irytuje np. taki śmieszny Arsenal...
2
@BarcaInfo Mam nadzieję, że Barca do niej nie dołączy.
1
@zadafcb Perez totalnie zawalił...