6

@Granto Dokładnie :) Wziął udział w karambolu żeby Lewisek obronił pierwsze miejsce w kwalifikacji.

0

@SinMistico Bogaty ojciec oligarcha go tam wepchał :)

1

Świetny jest ten nowy Genesis GV70 2022. Wam też się podoba?


1

Niedawno Rosja wydaliła ukraińskiego konsula z Petersburga pod zarzutem szpiegostwa. Z kolei niektóre obwody zaczęły tworzyć ochotnicze oddziały, choć główny generał Ukrainy tego nie pochwala, gdyż uważa, że rosyjska propaganda to wykorzysta. Poza tym Rosja przerzuca część armii na zachód kraju, a jej okręty wojenne wpływają na Morze Czarne. Robi się coraz goręcej...

0

@toretto724 On chyba zajmował się głównie Premier League. Ogólnie ja go słyszałem parę lat temu, bo teraz nie nam C+.
@Kredon On niedawno wrócił do C+ z Polsatu.

10

@macio_944 Dobra atmosfera w klubie to podstawa sukcesu. Zawsze podobał mi się styl bycia Lapcia :)

0

@urbipl Typowy przykład nierzetelnego dziennikarstwa. Jak można opublikować artykuł z takim babolem?! Dramat.

0

@Jordi10 Wg. mnie Loew jest bardzo prawdopodobnym kandydatem. Flick przejmie repkę Niemiec, a Loew Bayern.

0

@Rust_Cohle Odważny byłeś i się opłaciło :)

1

@tomek8756 Ja nie byłem w żadnym związku, ale myślę że mogą być udane. To zależy od ludzi. Jeśli się na prawdę kochają to zostaną razem i różnica wieku nie będzie dla nich przeszkodą. Gorzej jak młody nabuzowany hormonami chłop zakocha się w starszej pani, bo matka mu za mało miłości okazywała i się ją znudzi po pewnym czasie.

0

@MesQueUnClub96 Don Tadeo Rydzyk :)

0

@RomanHoffer Geny, nawyki żywieniowe, stres (może Kate go bije :) ), używki, czy aktywność fizyczna. To wszystko wpływa na łysienie.

1

@Nano22 A czego się po podwójnej lipie spodziewałeś?

1

@MesQueUnClub96 Nowe, nie znałem :)

2

https://zapodaj.net/42d7dd0609fb2.jpg.html
Piękna historia Edouarda Mendy'ego :)
W skrócie: Miałem 22 lata kiedy wygasł mój kontrakt z AS Cherbourg. Agent mówił o ofertach z innych klubów, ale kontakt się urwał i po prostu życzył mi powodzenia. Chciałem zakończyć przygodę z footballem i byłem bezrobotny, ale rodzina mnie wspierała i trafiłem do Le Havre gdzie grałem rok bez wypłaty. Potem Marsylia wzięła mnie na trzeciego bramkarza. Dzisiaj Edouard Mendy jest podstawowym bramkarzem Chelsea z którą dotarł do półfinału LM

0

Na Netflix niedawno pojawił się film Yesterday z piękną (wg. mnie :) ) Lily James. Na filmwebie nie ma wysokiej oceny, ale uważam, że jest to pozytywna i lekka komedia. Jeśli wam się nudzi to polecam :D
https://www.filmweb.pl/film/Yesterday-2019-823960

6

@Junngeas A ja życzę Realowi kompromitacji z Getafe i Chelsea :)

0

@pele1282 Dzień Walki z Niewolnictwem Dzieci? Pewnie Chiny, Wietnamy i inne Bangladesze wstrzymały dzisiaj całą produkcję :)

2

@BarcaInfo Zawsze go lubiłem i może warto dać mu szansę najpierw w La Masii, a potem się zobaczy :)

0

@Chaoss Trudno żeby kraje trzeciego świata korzystały z drogich rozwiązań. Bogate korporacje często szmelc opychają biednym. Największymi trucicielami są państwa bogate: Chiny, Rosja, USA itp. itd. oraz wielkie międzynarodowe korporacje.

0

@Chaoss Wodór też jest rozwiązaniem, bo szybko można go udostępnić. Chińczycy już budują ciężarówki na wodór, a Toyota też pracuje od wielu lat nad wodorowymi pojazdami. Problemem jest waga ogniw paliwowych oraz produkcja wodoru w bardziej ekologiczny sposób (obecnie chyba z gazu ziemnego większość się produkuje)

0

@Chaoss Nie wiem, bo nie mogłem znaleźć szczegółowej specyfikacji.

4

Nowy Mercedes EQS 2022, czyli S Klasa wśród elektryków.
https://streamable.com/xhsxwy
https://www.caranddriver.com/photos/g36120675/2022-mercedes-benz-eqs-revealed-gallery/
Będzie dostępny w dwóch wersjach:
-EQS450+
Napęd na tył, jeden silnik elektryczny i 329 KM
-EQS580 4Matic
Napęd 4x4, dwa silniki elektryczne i 516 KM.
Oba będą wyposażone w adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne oraz te wszystkie bajery jakie są na zdjęciach i w filmie. Zasięg to 478 mil, czyli ok. 765 km.
EQS będzie produkowany w ekologicznej fabryce Mercedes-Benz Factory 56 w Sindelfingen. Korzysta ona z paneli słonecznych, zielonych dachów, jej elewacja została częściowo wykonana z betonu z recyklingu oraz zbiera wodę deszczową na swoje bieżące potrzeby.
Do sprzedaży wejdą tej jesieni.

1

@arasz1819 Wolę żeby ośmieszył się z The Blues :)

1

@PatrychoO Watzke za bardzo wierzy w swoją nieomylność. Gościu już raz odszedł (chyba w 2005 r.), bo Borussia prawie zbankrutowała. Potem wrócił, uratował finanse i chyba obawia się, że znowu budżet się nie zepnie i dalej jest łasy na kasę.

0

@PatrychoO Kasę i spadek wartości sportowej drużyny :)

1

@Ronaldinho10VB Ja Formułę 1 oglądam, a resztę jak Polacy grają :)

0

@BarcaInfo Moriba to będzie taki barceloński Kante pod względem skromności i zaangażowania :)

2

@YeastMoss Atakowanie naukowców bez twardych dowodów trąci średniowieczną inkwizycją i paleniem czarownic...

5

@macio_944 A mi się Soros pokazał. Gdzie mogę złożyć reklamację? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?