Niedawno Rosja wydaliła ukraińskiego konsula z Petersburga pod zarzutem szpiegostwa. Z kolei niektóre obwody zaczęły tworzyć ochotnicze oddziały, choć główny generał Ukrainy tego nie pochwala, gdyż uważa, że rosyjska propaganda to wykorzysta. Poza tym Rosja przerzuca część armii na zachód kraju, a jej okręty wojenne wpływają na Morze Czarne. Robi się coraz goręcej...
@toretto724 On chyba zajmował się głównie Premier League. Ogólnie ja go słyszałem parę lat temu, bo teraz nie nam C+. @Kredon On niedawno wrócił do C+ z Polsatu.
@tomek8756 Ja nie byłem w żadnym związku, ale myślę że mogą być udane. To zależy od ludzi. Jeśli się na prawdę kochają to zostaną razem i różnica wieku nie będzie dla nich przeszkodą. Gorzej jak młody nabuzowany hormonami chłop zakocha się w starszej pani, bo matka mu za mało miłości okazywała i się ją znudzi po pewnym czasie.
https://zapodaj.net/42d7dd0609fb2.jpg.html Piękna historia Edouarda Mendy'ego :) W skrócie: Miałem 22 lata kiedy wygasł mój kontrakt z AS Cherbourg. Agent mówił o ofertach z innych klubów, ale kontakt się urwał i po prostu życzył mi powodzenia. Chciałem zakończyć przygodę z footballem i byłem bezrobotny, ale rodzina mnie wspierała i trafiłem do Le Havre gdzie grałem rok bez wypłaty. Potem Marsylia wzięła mnie na trzeciego bramkarza. Dzisiaj Edouard Mendy jest podstawowym bramkarzem Chelsea z którą dotarł do półfinału LM
Na Netflix niedawno pojawił się film Yesterday z piękną (wg. mnie :) ) Lily James. Na filmwebie nie ma wysokiej oceny, ale uważam, że jest to pozytywna i lekka komedia. Jeśli wam się nudzi to polecam :D https://www.filmweb.pl/film/Yesterday-2019-823960
@Chaoss Trudno żeby kraje trzeciego świata korzystały z drogich rozwiązań. Bogate korporacje często szmelc opychają biednym. Największymi trucicielami są państwa bogate: Chiny, Rosja, USA itp. itd. oraz wielkie międzynarodowe korporacje.
@Chaoss Wodór też jest rozwiązaniem, bo szybko można go udostępnić. Chińczycy już budują ciężarówki na wodór, a Toyota też pracuje od wielu lat nad wodorowymi pojazdami. Problemem jest waga ogniw paliwowych oraz produkcja wodoru w bardziej ekologiczny sposób (obecnie chyba z gazu ziemnego większość się produkuje)
Nowy Mercedes EQS 2022, czyli S Klasa wśród elektryków. https://streamable.com/xhsxwy https://www.caranddriver.com/photos/g36120675/2022-mercedes-benz-eqs-revealed-gallery/ Będzie dostępny w dwóch wersjach: -EQS450+ Napęd na tył, jeden silnik elektryczny i 329 KM -EQS580 4Matic Napęd 4x4, dwa silniki elektryczne i 516 KM. Oba będą wyposażone w adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne oraz te wszystkie bajery jakie są na zdjęciach i w filmie. Zasięg to 478 mil, czyli ok. 765 km. EQS będzie produkowany w ekologicznej fabryce Mercedes-Benz Factory 56 w Sindelfingen. Korzysta ona z paneli słonecznych, zielonych dachów, jej elewacja została częściowo wykonana z betonu z recyklingu oraz zbiera wodę deszczową na swoje bieżące potrzeby. Do sprzedaży wejdą tej jesieni.
@PatrychoO Watzke za bardzo wierzy w swoją nieomylność. Gościu już raz odszedł (chyba w 2005 r.), bo Borussia prawie zbankrutowała. Potem wrócił, uratował finanse i chyba obawia się, że znowu budżet się nie zepnie i dalej jest łasy na kasę.
6
@Granto Dokładnie :) Wziął udział w karambolu żeby Lewisek obronił pierwsze miejsce w kwalifikacji.
0
@SinMistico Bogaty ojciec oligarcha go tam wepchał :)
1
Świetny jest ten nowy Genesis GV70 2022. Wam też się podoba?
1
Niedawno Rosja wydaliła ukraińskiego konsula z Petersburga pod zarzutem szpiegostwa. Z kolei niektóre obwody zaczęły tworzyć ochotnicze oddziały, choć główny generał Ukrainy tego nie pochwala, gdyż uważa, że rosyjska propaganda to wykorzysta. Poza tym Rosja przerzuca część armii na zachód kraju, a jej okręty wojenne wpływają na Morze Czarne. Robi się coraz goręcej...
0
@toretto724 On chyba zajmował się głównie Premier League. Ogólnie ja go słyszałem parę lat temu, bo teraz nie nam C+.
@Kredon On niedawno wrócił do C+ z Polsatu.
10
@macio_944 Dobra atmosfera w klubie to podstawa sukcesu. Zawsze podobał mi się styl bycia Lapcia :)
0
@urbipl Typowy przykład nierzetelnego dziennikarstwa. Jak można opublikować artykuł z takim babolem?! Dramat.
0
@Jordi10 Wg. mnie Loew jest bardzo prawdopodobnym kandydatem. Flick przejmie repkę Niemiec, a Loew Bayern.
0
@Rust_Cohle Odważny byłeś i się opłaciło :)
1
@tomek8756 Ja nie byłem w żadnym związku, ale myślę że mogą być udane. To zależy od ludzi. Jeśli się na prawdę kochają to zostaną razem i różnica wieku nie będzie dla nich przeszkodą. Gorzej jak młody nabuzowany hormonami chłop zakocha się w starszej pani, bo matka mu za mało miłości okazywała i się ją znudzi po pewnym czasie.
0
@MesQueUnClub96 Don Tadeo Rydzyk :)
0
@RomanHoffer Geny, nawyki żywieniowe, stres (może Kate go bije :) ), używki, czy aktywność fizyczna. To wszystko wpływa na łysienie.
1
@Nano22 A czego się po podwójnej lipie spodziewałeś?
1
@MesQueUnClub96 Nowe, nie znałem :)
2
https://zapodaj.net/42d7dd0609fb2.jpg.html
Piękna historia Edouarda Mendy'ego :)
W skrócie: Miałem 22 lata kiedy wygasł mój kontrakt z AS Cherbourg. Agent mówił o ofertach z innych klubów, ale kontakt się urwał i po prostu życzył mi powodzenia. Chciałem zakończyć przygodę z footballem i byłem bezrobotny, ale rodzina mnie wspierała i trafiłem do Le Havre gdzie grałem rok bez wypłaty. Potem Marsylia wzięła mnie na trzeciego bramkarza. Dzisiaj Edouard Mendy jest podstawowym bramkarzem Chelsea z którą dotarł do półfinału LM
0
Na Netflix niedawno pojawił się film Yesterday z piękną (wg. mnie :) ) Lily James. Na filmwebie nie ma wysokiej oceny, ale uważam, że jest to pozytywna i lekka komedia. Jeśli wam się nudzi to polecam :D
https://www.filmweb.pl/film/Yesterday-2019-823960
6
@Junngeas A ja życzę Realowi kompromitacji z Getafe i Chelsea :)
0
@pele1282 Dzień Walki z Niewolnictwem Dzieci? Pewnie Chiny, Wietnamy i inne Bangladesze wstrzymały dzisiaj całą produkcję :)
2
@BarcaInfo Zawsze go lubiłem i może warto dać mu szansę najpierw w La Masii, a potem się zobaczy :)
0
@Chaoss Trudno żeby kraje trzeciego świata korzystały z drogich rozwiązań. Bogate korporacje często szmelc opychają biednym. Największymi trucicielami są państwa bogate: Chiny, Rosja, USA itp. itd. oraz wielkie międzynarodowe korporacje.
0
@Chaoss Wodór też jest rozwiązaniem, bo szybko można go udostępnić. Chińczycy już budują ciężarówki na wodór, a Toyota też pracuje od wielu lat nad wodorowymi pojazdami. Problemem jest waga ogniw paliwowych oraz produkcja wodoru w bardziej ekologiczny sposób (obecnie chyba z gazu ziemnego większość się produkuje)
0
@Chaoss Nie wiem, bo nie mogłem znaleźć szczegółowej specyfikacji.
4
Nowy Mercedes EQS 2022, czyli S Klasa wśród elektryków.
https://streamable.com/xhsxwy
https://www.caranddriver.com/photos/g36120675/2022-mercedes-benz-eqs-revealed-gallery/
Będzie dostępny w dwóch wersjach:
-EQS450+
Napęd na tył, jeden silnik elektryczny i 329 KM
-EQS580 4Matic
Napęd 4x4, dwa silniki elektryczne i 516 KM.
Oba będą wyposażone w adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne oraz te wszystkie bajery jakie są na zdjęciach i w filmie. Zasięg to 478 mil, czyli ok. 765 km.
EQS będzie produkowany w ekologicznej fabryce Mercedes-Benz Factory 56 w Sindelfingen. Korzysta ona z paneli słonecznych, zielonych dachów, jej elewacja została częściowo wykonana z betonu z recyklingu oraz zbiera wodę deszczową na swoje bieżące potrzeby.
Do sprzedaży wejdą tej jesieni.
1
@arasz1819 Wolę żeby ośmieszył się z The Blues :)
1
@PatrychoO Watzke za bardzo wierzy w swoją nieomylność. Gościu już raz odszedł (chyba w 2005 r.), bo Borussia prawie zbankrutowała. Potem wrócił, uratował finanse i chyba obawia się, że znowu budżet się nie zepnie i dalej jest łasy na kasę.
0
@PatrychoO Kasę i spadek wartości sportowej drużyny :)
1
@Ronaldinho10VB Ja Formułę 1 oglądam, a resztę jak Polacy grają :)
0
@BarcaInfo Moriba to będzie taki barceloński Kante pod względem skromności i zaangażowania :)
2
@YeastMoss Atakowanie naukowców bez twardych dowodów trąci średniowieczną inkwizycją i paleniem czarownic...
5
@macio_944 A mi się Soros pokazał. Gdzie mogę złożyć reklamację? :)