@Barca1992 A jak chcesz rozdać uchodźcom takie paszporty? W Syrii od 7 lat trwa wojna, więc nic dziwnego że pontonami wypływają. Inni przeprawiający się to emigranci, bo uchodźca ucieka przed wojną lub prześladowaniem.
@Katalonbar Wg. mnie chodzi o monolit. We wczorajszym meczu cała drużyna walczyła i nikt nie zrzucał odpowiedzialności na jednego zawodnika tak jak to się w Barcy dzieje. Poza tym oni ciągle pressowali Real i walczyli jak lwy. Zaangażowanie + mocna psycha + dobry trener = sukces :)
W finale LM będę za Guardiolą, ale wygrana Chelsea też mnie zadowoli, bo fajnie będzie zobaczyć szczęśliwą mordkę Kante i Mendy'ego który kiedyś był bezrobotny, a teraz wszedł na wysoki poziom bramkarski i dostał się do finału :)
@Zoker To idioci będą tak mówić. Tuchel wykonał dobrą robotę i shitowanie po takim meczu będzie dosyć niesprawiedliwe. W finale wszystko może się zdarzyć.
@AmigoBlancos Po prostu Thomas robi dobrą robotę. Ta agresja z jaką wczoraj Niebiescy rzucali się na Real to czysty gegenpress. Tylko skuteczność napastników kłuła w oczy, ale ważny jest awans.
@ShinobiQWE Na świecie nawet drewno strasznie zdrożało. Nie mówiąc już o tworzywach sztucznych, których jest niedobór. Ziarnko do ziarnka i na rynku drożyzna szaleje. Co zrobisz jak nie zrobisz nic?
@Songo91 Jak Chelsea poprawi skuteczność to Real polegnie. Obawiam się Ramosa i Fede Valverde, ale mam nadzieję że nie będą jeszcze w formie po kontuzjach :)
https://www.facebook.com/KopalniaWiedzyPL/posts/4326163944083075 Tureccy pracownicy zakładu oczyszczania miasta utworzyli bibliotekę z książek wyrzucanych przez ludzi. Początkowo służyła tylko pracownikom i ich rodzinom. Teraz każdy może oddać niepotrzebne książki lub skorzystać z bogatego księgozbioru. Fajne są te oddolne inicjatywy :D
@Janiama Chciałbym Lewego w Barcy, bo jest jednym z moich ulubionych piłkarzy. Problemem byłby pensja i kwota transferu, bo Bayern tanio go nie puści :)
@Quavosk Oby nigdy nie doszli do władzy. To nie jest żadna wolność tylko władza wybranej części społeczeństwa. No ale dla ciebie JKM to zbawiciel, więc szkoda gadać.
4
@AV0CAD0 Najlepiej wywalić tych szurów z partii, a nie trzymać w szafie.
1
@DaPidejpi Nadzieja jest, bo Orange rozpoczęło doprowadzanie światłowodów w mojej miejscowości. Może za pół roku dotrą do mnie :)
2
@DaPidejpi Teraz w PS Plus jest BFV. Szkoda, że mam dużego laga, bo uwielbiam te klimaty...
0
@football123 Nie, bo LE to badziewie :)
5
@Barca1992 A jak chcesz rozdać uchodźcom takie paszporty? W Syrii od 7 lat trwa wojna, więc nic dziwnego że pontonami wypływają. Inni przeprawiający się to emigranci, bo uchodźca ucieka przed wojną lub prześladowaniem.
1
@Kgorecki2500 Wygląda bardzo apetycznie. Uwielbiam krewetki!
1
@Katalonbar Wg. mnie chodzi o monolit. We wczorajszym meczu cała drużyna walczyła i nikt nie zrzucał odpowiedzialności na jednego zawodnika tak jak to się w Barcy dzieje. Poza tym oni ciągle pressowali Real i walczyli jak lwy. Zaangażowanie + mocna psycha + dobry trener = sukces :)
1
@Homeopata8989 Największy niewypał transferowy w historii piłki nożnej XD
4
W finale LM będę za Guardiolą, ale wygrana Chelsea też mnie zadowoli, bo fajnie będzie zobaczyć szczęśliwą mordkę Kante i Mendy'ego który kiedyś był bezrobotny, a teraz wszedł na wysoki poziom bramkarski i dostał się do finału :)
0
@KrystianR Tuchel Ci nie przyjdzie po tym sezonie, bo dopiero robotę zaczął w Londynie.
1
@Zoker To idioci będą tak mówić. Tuchel wykonał dobrą robotę i shitowanie po takim meczu będzie dosyć niesprawiedliwe. W finale wszystko może się zdarzyć.
1
@AmigoBlancos Po prostu Thomas robi dobrą robotę. Ta agresja z jaką wczoraj Niebiescy rzucali się na Real to czysty gegenpress. Tylko skuteczność napastników kłuła w oczy, ale ważny jest awans.
0
@SteuerFreiMoney A czym jeździsz?
0
@Gaucho Może by tak dać Cou i Samuela za Richarlisona? :D
1
@SteuerFreiMoney Fajne furki. Najbardziej spodobała mi się ta Porschawka i Testarossa.
0
@Kgorecki2500 https://www.purepc.pl/assassins-creed-2022-wiarygodny-leakster-twierdzi-ze-gra-bedzie-bardziej-liniowa-i-gameplayowo-wroci-do-korzeni
W 2022 roku będziemy ogarniać Anglię u boku Ryśka Lwie Serce :)
0
@kuz Pamiętam słynne powiedzenie wśród Pisowców na rodzinnej kolacji: "Dobrze, że przynajmniej na bombelki dajo" :)
0
@ShinobiQWE Na świecie nawet drewno strasznie zdrożało. Nie mówiąc już o tworzywach sztucznych, których jest niedobór. Ziarnko do ziarnka i na rynku drożyzna szaleje. Co zrobisz jak nie zrobisz nic?
0
@Songo91 Jak Chelsea poprawi skuteczność to Real polegnie. Obawiam się Ramosa i Fede Valverde, ale mam nadzieję że nie będą jeszcze w formie po kontuzjach :)
5
https://www.facebook.com/KopalniaWiedzyPL/posts/4326163944083075
Tureccy pracownicy zakładu oczyszczania miasta utworzyli bibliotekę z książek wyrzucanych przez ludzi. Początkowo służyła tylko pracownikom i ich rodzinom. Teraz każdy może oddać niepotrzebne książki lub skorzystać z bogatego księgozbioru. Fajne są te oddolne inicjatywy :D
0
@adambądkowski93 Wyleci za pół roku :)
0
@KacperVEB Tuchel wywalił Atleti z LM, więc Real jest w jego zasięgu.
3
@TheHeisenberg @HarveySpecter też jest świetny w takich sprawach :)
0
@lukas10 Messi: "Spotkaliśmy się tutaj w jednym celu: Koeman Out!" :)
0
@Janiama Chciałbym Lewego w Barcy, bo jest jednym z moich ulubionych piłkarzy. Problemem byłby pensja i kwota transferu, bo Bayern tanio go nie puści :)
4
@Quavosk Oby nigdy nie doszli do władzy. To nie jest żadna wolność tylko władza wybranej części społeczeństwa. No ale dla ciebie JKM to zbawiciel, więc szkoda gadać.
3
@Quavosk To powiedz co takiego robią oprócz powtarzania populizmów o pandemii i innych bzdur? Świetna ta ich wolność bez lewaków, "pedałów" i Żydów...
0
@Quavosk A kogo obchodzi ich pełna nazwa jak ich działania mają z nią mało wspólnego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Quavosk UUU ale coming out. Typowy młody adept korwinizmu :)