4

@AV0CAD0 Najlepiej wywalić tych szurów z partii, a nie trzymać w szafie.

1

@DaPidejpi Nadzieja jest, bo Orange rozpoczęło doprowadzanie światłowodów w mojej miejscowości. Może za pół roku dotrą do mnie :)

2

@DaPidejpi Teraz w PS Plus jest BFV. Szkoda, że mam dużego laga, bo uwielbiam te klimaty...

0

@football123 Nie, bo LE to badziewie :)

5

@Barca1992 A jak chcesz rozdać uchodźcom takie paszporty? W Syrii od 7 lat trwa wojna, więc nic dziwnego że pontonami wypływają. Inni przeprawiający się to emigranci, bo uchodźca ucieka przed wojną lub prześladowaniem.

1

@Kgorecki2500 Wygląda bardzo apetycznie. Uwielbiam krewetki!

1

@Katalonbar Wg. mnie chodzi o monolit. We wczorajszym meczu cała drużyna walczyła i nikt nie zrzucał odpowiedzialności na jednego zawodnika tak jak to się w Barcy dzieje. Poza tym oni ciągle pressowali Real i walczyli jak lwy. Zaangażowanie + mocna psycha + dobry trener = sukces :)

1

@Homeopata8989 Największy niewypał transferowy w historii piłki nożnej XD

4

W finale LM będę za Guardiolą, ale wygrana Chelsea też mnie zadowoli, bo fajnie będzie zobaczyć szczęśliwą mordkę Kante i Mendy'ego który kiedyś był bezrobotny, a teraz wszedł na wysoki poziom bramkarski i dostał się do finału :)

0

@KrystianR Tuchel Ci nie przyjdzie po tym sezonie, bo dopiero robotę zaczął w Londynie.

1

@Zoker To idioci będą tak mówić. Tuchel wykonał dobrą robotę i shitowanie po takim meczu będzie dosyć niesprawiedliwe. W finale wszystko może się zdarzyć.

1

@AmigoBlancos Po prostu Thomas robi dobrą robotę. Ta agresja z jaką wczoraj Niebiescy rzucali się na Real to czysty gegenpress. Tylko skuteczność napastników kłuła w oczy, ale ważny jest awans.

0

@SteuerFreiMoney A czym jeździsz?

0

@Gaucho Może by tak dać Cou i Samuela za Richarlisona? :D

1

@SteuerFreiMoney Fajne furki. Najbardziej spodobała mi się ta Porschawka i Testarossa.

0

@kuz Pamiętam słynne powiedzenie wśród Pisowców na rodzinnej kolacji: "Dobrze, że przynajmniej na bombelki dajo" :)

0

@ShinobiQWE Na świecie nawet drewno strasznie zdrożało. Nie mówiąc już o tworzywach sztucznych, których jest niedobór. Ziarnko do ziarnka i na rynku drożyzna szaleje. Co zrobisz jak nie zrobisz nic?

0

@Songo91 Jak Chelsea poprawi skuteczność to Real polegnie. Obawiam się Ramosa i Fede Valverde, ale mam nadzieję że nie będą jeszcze w formie po kontuzjach :)

5

https://www.facebook.com/KopalniaWiedzyPL/posts/4326163944083075
Tureccy pracownicy zakładu oczyszczania miasta utworzyli bibliotekę z książek wyrzucanych przez ludzi. Początkowo służyła tylko pracownikom i ich rodzinom. Teraz każdy może oddać niepotrzebne książki lub skorzystać z bogatego księgozbioru. Fajne są te oddolne inicjatywy :D

0

@adambądkowski93 Wyleci za pół roku :)

0

@KacperVEB Tuchel wywalił Atleti z LM, więc Real jest w jego zasięgu.

3

@TheHeisenberg @HarveySpecter też jest świetny w takich sprawach :)

0

@lukas10 Messi: "Spotkaliśmy się tutaj w jednym celu: Koeman Out!" :)

0

@Janiama Chciałbym Lewego w Barcy, bo jest jednym z moich ulubionych piłkarzy. Problemem byłby pensja i kwota transferu, bo Bayern tanio go nie puści :)

4

@Quavosk Oby nigdy nie doszli do władzy. To nie jest żadna wolność tylko władza wybranej części społeczeństwa. No ale dla ciebie JKM to zbawiciel, więc szkoda gadać.

3

@Quavosk To powiedz co takiego robią oprócz powtarzania populizmów o pandemii i innych bzdur? Świetna ta ich wolność bez lewaków, "pedałów" i Żydów...

0

@Quavosk A kogo obchodzi ich pełna nazwa jak ich działania mają z nią mało wspólnego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Quavosk UUU ale coming out. Typowy młody adept korwinizmu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?