@lucas/catalan Mi najbardziej brakuje lokalnego podzielonego ekranu w obecnych wersjach NFS. Pamiętam jak w Prostreeta się ze znajomym grało na podzielonym ekranie :) Ja w NFS PS Hondę Civic ciągle ulepszałem i wygrałem nią wiele wyścigów.
@Uukasz_93https://tinyurl.com/2myfp996 Wysokie drzewo koło meczetu. Jakby spłonął jeden z najważniejszych meczetów to Al Jazeera by o tym trąbiła, a przekopałem ją i nic takiego tam nie ma. AJ na 100 proc. nie jest proizraelskie.
@Felipe_PL Kante byłby spoko, bo jest śpd i biega 2x szybciej od Busquetsa. 30 lat to nie jest jeszcze zły wiek, a szczególnie jak ma się mało kontuzji i bez problemu zapiernicza po całym boisku. Skromny i pracowity zawodnik, więc również nie rozumiem tej krytyki.
@Jakchcesz Szerszenie to niezłe skurczybyki. Raz w letnią noc wleciał taki perszing i usiadł na takiej imitacji drewna wtapiając się w otoczenie. Było słychać bzyczenie, ale za Chiny Ludowe nie dało się go znaleźć. Dopiero po jakimś czasie wpadł :)
@Ojciec5tkidzieci Dobrze, że malarią nie musimy się na razie przejmować :) Z komarami najgorsze jest to, że jak zasypiasz to Cię męczą, a jak zapalasz światło to nagle ich nie ma.
@SteuerFreiMoney Rozumiem, że można nie lubić Izraela, ale pokazywanie Hamasu który organizuje zamachy bombowe i odpala rakiety jak dziecka z procą jest żałosne.
@Barca1992 Mamy mniejszą przestrzeń i więcej ludzi poza tym graniczymy z wieloma krajami UE, więc są wprowadzane paszporty. Uważam, że ci zaszczepieni powinni być zwolnieni z kwarantanny i innych pierdół, a tych przepustek być nie powinno, ale jakaś logika za nimi przemawia. UE mówi, że te paszporty mają być do grudnia, więc pożyjemy zobaczymy :)
Zacząłem karierę Newcastle UTD w fifa 21 i chciałbym ściągnąć jakiegoś taniego i obiecującego zawodnika na PO, ŚO i jakiegoś pomocnika. Na atak ściągnę Hlożka ze Sparty Praga. https://sofifa.com/team/13/newcastle-united/210040/
@sebasek99 Warzecha to marny dziennikarz jest. Najpierw brał udział w skrajnie propisowskim W tyle Wizji, a potem się obraził i zaczął jechać po rządzie... A "Do Rzeczy" publikując ten artykuł pokazało, że jest takim samym badziewiem jak "Gazeta Polska".
@Siergiej_Piputkin Pewnie przygotował już utwór na przyjście do Barcy. Ciekawe, czy zaśpiewa na prezentacji :) https://youtube.com/channel/UCEqwggcBB6nm9hdZpXaajdQ
0
@lucas/catalan Oczywiście, że tak.
0
@lucas/catalan Mi najbardziej brakuje lokalnego podzielonego ekranu w obecnych wersjach NFS. Pamiętam jak w Prostreeta się ze znajomym grało na podzielonym ekranie :) Ja w NFS PS Hondę Civic ciągle ulepszałem i wygrałem nią wiele wyścigów.
0
@dani35 Busquets może już pakować manatki, bo umrze po treningu Kloppa :D
0
@Uukasz_93 https://tinyurl.com/2myfp996
Wysokie drzewo koło meczetu. Jakby spłonął jeden z najważniejszych meczetów to Al Jazeera by o tym trąbiła, a przekopałem ją i nic takiego tam nie ma. AJ na 100 proc. nie jest proizraelskie.
0
@Felipe_PL Kante byłby spoko, bo jest śpd i biega 2x szybciej od Busquetsa. 30 lat to nie jest jeszcze zły wiek, a szczególnie jak ma się mało kontuzji i bez problemu zapiernicza po całym boisku. Skromny i pracowity zawodnik, więc również nie rozumiem tej krytyki.
0
@13th U mnie od trzech dni są temperatury min. 25 stopni, a teraz mam 28 w cieniu i zero wiatru. Lubię ciepło, ale bez wiatru ciężko jest wytrzymać :)
1
@Jakchcesz Szerszenie to niezłe skurczybyki. Raz w letnią noc wleciał taki perszing i usiadł na takiej imitacji drewna wtapiając się w otoczenie. Było słychać bzyczenie, ale za Chiny Ludowe nie dało się go znaleźć. Dopiero po jakimś czasie wpadł :)
2
@Ojciec5tkidzieci Dobrze, że malarią nie musimy się na razie przejmować :) Z komarami najgorsze jest to, że jak zasypiasz to Cię męczą, a jak zapalasz światło to nagle ich nie ma.
1
@13th Przecież teraz już jest lato. Temperatury w ogóle nie są wiosenne.
0
@SteuerFreiMoney Rozumiem, że można nie lubić Izraela, ale pokazywanie Hamasu który organizuje zamachy bombowe i odpala rakiety jak dziecka z procą jest żałosne.
1
@Uukasz_93 Policja niczego nie podpaliła. Izraelscy nacjonaliści chcieli przemaszerować przez wzgórze świątynne gdzie znajduje się święte miejsce muzułmanów i służby porządkowe wmaszerowały tam co wywołało zamieszki Palestyńczyków. Poza tym to drzewo koło meczetu spłonęło, a nie świątynia.
https://www.reuters.com/world/middle-east/tree-catches-fire-outside-jerusalems-al-aqsa-mosque-no-damage-mosque-2021-05-10/
Nie zmyślaj :)
0
@DonMatteo901 O co chodzi? Ten pożar to efekt tego ataku rakietowego Hamasu?
0
@Krystian1588 Oglądałem parę spotkań jak były mistrzostwa świata. Tempo jest wolniejsze i nie ma "petard" z daleka, ale dramatu nie ma.
3
@BoRoWieC @Hosh Wiem. Tylko sobie żartuję, bo nie cierpię Hamiltona. Poza tym Max Verstappen też kibicuje Barcelonie więc nie jest źle :)
13
https://zapodaj.net/0fe660d7eed06.jpg.html
I już Griezmann mi się nie podoba :)
0
@Barca1992 Mamy mniejszą przestrzeń i więcej ludzi poza tym graniczymy z wieloma krajami UE, więc są wprowadzane paszporty. Uważam, że ci zaszczepieni powinni być zwolnieni z kwarantanny i innych pierdół, a tych przepustek być nie powinno, ale jakaś logika za nimi przemawia. UE mówi, że te paszporty mają być do grudnia, więc pożyjemy zobaczymy :)
3
@Barca1992 Oprócz tego o czym wspomniał @Ziemny podam dane o tamtejszych szczepieniach:
https://zapodaj.net/e4b26c3c27b46.jpg.html
0
Zacząłem karierę Newcastle UTD w fifa 21 i chciałbym ściągnąć jakiegoś taniego i obiecującego zawodnika na PO, ŚO i jakiegoś pomocnika. Na atak ściągnę Hlożka ze Sparty Praga.
https://sofifa.com/team/13/newcastle-united/210040/
1
@sebasek99 Warzecha to marny dziennikarz jest. Najpierw brał udział w skrajnie propisowskim W tyle Wizji, a potem się obraził i zaczął jechać po rządzie... A "Do Rzeczy" publikując ten artykuł pokazało, że jest takim samym badziewiem jak "Gazeta Polska".
0
@AlicjaFCB Nie jest ruda i nie ma piegów, więc nie :)
0
@fcbarcafan19 oczywiście BBC powinno być.
0
Dwa dni temu legenda filmów przyrodniczych sir David Attenborough obchodzila 95 urodziny. BBB przygotowało fajną składankę 95 lat w 95 sekund.
2
@NaFazieHitman To wydaje się bardziej prawdopodobne :)
0
@marko111122 To musi być jakiś koncern lub błąd bo kwota jest z kosmosu
0
@Siergiej_Piputkin Pewnie przygotował już utwór na przyjście do Barcy. Ciekawe, czy zaśpiewa na prezentacji :)
https://youtube.com/channel/UCEqwggcBB6nm9hdZpXaajdQ
1
@Vebrol Ja bym chciał Tuchela, ale oczywiście jest nie do wyjęcia, bo dopiero co pracę w Chelsea rozpoczął.
0
@lukaszmatusiewicz Ferrari nie,ma szans, bo dalej jest słabe.
1
@Coutinho007 Wolny jak wóz z węglem. Dobry mecz z topowym zespołem już rzadko mu się zdarza.
0
@Coutinho007 Jeszcze śpd, bo Busi jest kiepski.
7
https://zapodaj.net/fc2b21634a74a.jpg.html
Uważajcie tam na Oceanie Indyjskim, bo chiński złom spadnie w weekend :)