0

@Barca1992 A gdzie dowody? Fox News to takie samo szambo jak CNN...

1

@Kettger F1, mecze Igi Świątek i Igrzyska Olimpijskie :)

0

@Kamiloza91 Burak Yilmaz zniszczy obronę makaroniarzy :)

1

@thecreativepl A UE jak zwykle zrobi jedno wielkie nic...

4

@pedrixxx United od czasów SAF

1

@marcin62 Powinien zmienić nick na Cezary "Idiota" Gmyz. Jak można napisać coś takiego? Zachowuje się dokładnie tak samo jak ci przywołujący kk przy każdych pedofilskich atakach...

0

@mkord Nie napisałem, że jest z partii Biedronia. Poza tym darcie się przez minutę jest dosyć głupie. Już lepsza byłaby syrena alarmowa. Jakoś nie przypominam sobie żeby opozycjoniści z czasów PRL-u się tak wydzierali.

1

@ElPonczato Jakiś samolot lecący nad Białorusią dostał info, że bomba może być na jego pokładzie. Łukaszenka wysłał myśliwce i zmusił załogę do lądowania. Na lotnisku okazało się, że bomby nie było ale na pokładzie "przypadkowo" znaleziono opozycjonistę i go aresztowano. Ta idiotka postanowiła w ramach protestu wydrzeć japę :)

3

@BorzyKrzys Ale cringe...

0

@korn234 Ja uważam, że Suarez się wypalił i prawie nic od siebie nie dawał w Lidze Mistrzów. Problemem jest tylko oddanie go za bezcen do silnego rywala na hiszpańskim podwórku bez posiadania następcy. Ta transakcja była podsumowaniem rządów Bartomeu...

3

@JANEK777 A czemu nie może być związek partnerski zawierany na mocy prawa państwowego?

1

https://zapodaj.net/8595205655f4e.png.html
No to z paroma bańkami więcej Lapcio spokojnie może wstawić tą grafikę :)
BTW To tak na szybko zrobione

0

@tomek8756 @bebeto77 Wygrali 2x El Clasico, pokonali i zremisowali z Atleti co nie pomogło im wygrać ligi i ośmieszyli się w Pucharze Króla. Frajerstwo jak się patrzy :) Wiem, że drugie miejsce w Hiszpanii i półfinał LM to niezłe osiągnięcie, ale pusta gablota w takim klubie trochę piecze.

7

Real oficjalnie został największym frajerem w Hiszpanii w tym sezonie :)

0

https://www.globalfirepower.com/countries-listing.php
Jakoś za wysoko jest nasza armia :)

20

@AmigoBlancos Atleti, bo zostaną bez niczego.

1

@Lionel_Messi10 A jakie piwerko obalasz?

2

@Kgorecki2500 Starożytność za mnogość filozofów i uczonych którzy zmienili nasz świat oraz za przywódców takich jak Aleksander Macedoński.
Zimna Wojna za ogromny postęp technologiczny (rewolucja informatyczna), liczne zwroty wydarzeń i tradycyjną szpiegowską grę na skalę światową.

1

@Chaoss Chyba XX wieku :)

7

@Kgorecki2500 Niemcy też się skarżyli na spadek poziomu wód gruntowych. Kopalnie odkrywkowe są poważnym zagrożeniem dla środowiska i bez odpowiedniego gospodarowania dochodzi do różnych problemów. Polska powinna zaprosić jakiegoś eksperta i próbować załagodzić konflikt z tymi krajami.

0

@sebo939 Trzymaj się tam! Dobrze jest posłuchać kogoś kto tam pracuje. Ten rząd jest ślepy na problemy takich regionów jak twój bo nie dają zbyt dużo procentów w wyborach...

1

@Foton Tryb natychmiastowy jest idiotyczny, ale kopalnie odkrywkowe są bardzo niszczycielskie dla środowiska. Poza tym okolicznym miejscowościom czeskim i niemieckim obniżamy poziom wód gruntowych, a planowana inwestycja zmniejszająca szkodliwość idzie w ślimaczym tempie. Ten rząd jak zwykle g... potrafi zrobić.

1

@Azi On w jakimś magazynie Porsche dostał pracę

2

@SteuerFreiMoney Jesteś gadającym zwierzakiem że mówisz o weterynarzu?

4

@tristan87 Będzie oglądane :)

1


Ale Sainz wystrzelił :)

1

Donnarumma jest bardzo utalentowanym bramkarzem, ale pobiera ogromną pensję. Poza tym szkoda byłoby mi MAtS-a...

1

@Lionel_Messi10 No i fajnie :)

6

I bardzo dobrze. Laporta posprząta Barcę jak Herkules stajnię Augiasza :)

1

Wiadomo, czy ktoś będzie transmitować Copa America w Polsce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?