0

@pele1282 We will Rock You! :)

0

@VenoM Piwo bezalkoholowe nawadnia lepiej od izotoników :)

0

@clyde Gra na 100% po prostu! Lovren z łokcia w nos mu pociągnął i Shick dostał krwotoku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janiama Słowacja 1 Szwecja 0

2

@Bykunn Lepszego w wykonaniu Polaków chyba, bo to Euro ogólnie lepiej się ogląda od tego z 2016 r.

1

@Michael24 Ja bym lepsze zaprojektował :)

1

@Barca1992 Mundial 2018 - wypalony Nawałka
Euro 2021 - Sousa dopiero obejmujący repkę

0

@chavez Ale to Thorgan Hazard strzelił pierwszego gola. Z Twojego wpisu można wywnioskować, że Dzikaku strzelił gola w tym meczu :)

6

To jutro poproszę wygraną Słowacji, Czech i Anglii :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Criss18Barca Świetny bramkarz. Godny następca Gigiego!

1

@Janiama Holandia 3 Austria 1

0

@Gwyn Bo to trudne nazwisko jest do wymówienia

4

@DonMatteo901 Widać, że ma doświadczenie w alko otwierając z taką wprawą butelkę :)

0

@koksik2700 Dałem angielską, ale nie miał bym nic przeciwko Bundeslidze i La Lidze.

1

@lucca87 Anglia, Hiszpania, Włochy i na tym Euro Czechy bo fajnie grają :) Kolejność przypadkowa. Też może być Belgia z powodu Dzikaku :D

1

@domin1515 Oprócz Borek - Węgrzyn. Kazimierza nie da się słuchać, a jak się rozemocjonuje to gada tak jakby się czegoś mocnego napił...

0

@Transu96 Tak, bo Blind bez problemu z tym gra. Miał tylko raz awarię podczas meczu towarzyskiego podczas którego zemdlał.

9

@PiotrR A dokładniej wszczepienia kardiowertera-defibrylatora

4

Jutro o 18:00 mecz Chorwacji z pięknymi Czechami może być spoko. Mam nadzieję, że Czesi ich ograją i awansują do 1/8 finału. Fajnie się ogląda takie ofensywne drużyny bez kompleksów.

0

@DaPidejpi A będzie Kostaryka?

2

@MesQueUnClub96 Zobaczyli, że Włochy wygrywają i wyciągnęli swoje idiotyczne wnioski. W Bayernie ma dobrze ułożoną drużynę, a w Polsce musi użerać się z badziewną obroną i pomocą z Zielińskim któremu ciągle coś nie przeskoczyło. Nie mówiąc już o Krychowiaku, który sam nie wie co ma robić na a boisku. Założę się, że taki młody Moder da o wiele więcej reprezentacji niż Grzesiek. Napastnik nie zrobi niczego wielkiego bez piłek z pomocy...

2

@Khajio Potrafisz nieźle rozbawić :)

4

@IronSanHybrid Coo? Niezły chilijczyk :)

0

@Ciule123 https://www.google.com/amp/s/www.independent.co.uk/sport/football/european/daley-blind-ajax-heart-defibrillator-stops-hertha-berlin-2020-a9688896.html%3famp
To pewnie zależy od kondycji i wielu innych czynników. BTW tu akurat artykuł skupia się na awarii tego urządzenia, ale od tamtego czasu Blind dalej gra bez większych problemów.

0

@Rust_Cohle Oczywiście, że tak. Ja zawsze kibicuję Polsce i Barcy do końca! :)

2

@PiotrR Bo tak będzie. Ukraina pokona Macedonię bez problemu. Belgia ma Dzikaku więc Dania nie ma szans, a Holandia to wiadomo :)

0

Człowiek się łudził, a jednak wiedział jak będzie...

0

@IbrahimAfellay To może duet Wolski i Laskowski? Lasek dużo ciekawostek zna i opowiada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?