@IronSanHybrid A czemu nie? Nieźle z Holandią zagrali i trenuje ich legenda Szewczenko. Poza tym są słabsi od Szwecji, więc fajnie jakby zaskoczyli. Jeśli chodzi o Anglię to wolę ich od Niemców i często im kibicuję :-)
@Dertinho On nie jest typem spod budki z piwem, a Prezydentem Czech. Gdyby Duda powiedział, że Narodowcy są obrzydliwi to oburzali byście się jak cholera. Ale jak ktoś obraża grupę ludzi, których nienawidzicie to jest ok. Hipokryzja...
@VenoM Ja z niczym nie walczę. O widzę, że idziemy w tradycyjny argument pedofilii... Pedofile gwałcąc lub molestując dzieci robią im krzywdę więc to jest zupełnie co innego i nikt z nas nie popiera takich zachowań.
@Heheszek71 Normalne jest to, że tacy ludzie istnieją i nie muszą się ukrywać. Oczywiście jeśli ktoś rozbiera się w miejscu publicznym powinien zostać ukarany.
@Odcinkowy Po prostu stwierdzamy fakt, że istnieją jednostki nie wpisujące się w tradycyjne postrzeganie świata i nie zgadzamy się na ich wyzywanie i potępianie. Co nie oznacza, że popieram przypadki krzywdzenia drugiego człowieka i pojedyncze nadużycia i zwykłe łamanie prawa.
@Kamyk37 Czyli można być tylko złym lub dobrym człowiekiem? Każdy ma coś za uszami i nawet w tym prozaicznym przykładzie wychodzi na to, że świat nie jest czarnobiały
@Odcinkowy Osobom transseksualnym nauka również pomaga. Czasami wystarczy psychoterapia, a jeśli płeć psychiczna różni się od rodzaju narządów to robi się operację zmiany płci i wiele osób wygląd normalnie po czymś taki. Np. w Niemczech jest taki człowiek co będąc kobietą wygrywał większość zawodów w skoku chyba wzwyż gdyż miał ogromny poziom testosteronu. Przeszedł operację i wygląda jak normalny mężczyzna i na ulicy go nie odróżnisz.
@Odcinkowy Chyba Tobie nie udało się niczego zgłębić. Właśnie nauka tłumaczy zjawisko obojniactwa i problemy z płciowością u takich ludzi. P.S. Co ma czterokończynowe porażenie do płciowości.
@Odcinkowy A co takiego strasznego się stało jak @DaPidejpi użył angielskiego skrótu na forum internetowym? Rozumiem jakby co drugie słowo pisane przez niego było po angielsku, ale czepianie się jednego skrótu jest śmieszne.
@maroon Jakie to są fakty? Bo powiedział, że ktoś jest obrzydliwy? A jak ja powiem, że Ty jesteś obrzydliwy to też stwierdzę fakt? Nie osoby transpłciowe nie są obrzydliwe. W każdym środowisku znajdą się jednostki zatruwające innym życie, ale nie można na ich podstawie określać całego środowiska. Krytykuję go za użycie karygodnego słownictwa wobec pewnej grupy ludzi. Takie wypowiedzi prowadzą do głębszego podziału i nie rozwiążą żadnego problemu.
@maroon Tak oczywiście. Ktoś ma inne poglądy ode mnie więc jest obrzydliwy. Nie widzisz tutaj absurdu? Taki ma być ten wspaniały prawicowy świat, że wszyscy mają się wyzywać?
@AlicjaFCB Mądre bo uważają osoby trans płciowe za obrzydliwe? Żenada. Nie da się na poważnie traktować takich wypowiedzi. Osoba na takim stanowisku nie może się wypowiadać w ten sposób. Mógł powiedzieć, że nie podoba mu się idea transpłciowości.
https://zapodaj.net/d8f43f7b56ec4.jpg.html Bukayo Saka i Luke Shaw odpoczywają w Jacuzzi z Philem Fodenem ekhem Miley Cirus przed jutrzejszym meczem z Niemcami XD P.S. Foden wygląda strasznie w tej fryzurze i jeszcze te kolczyki. Ma kobiecą urodę i jeszcze pogarsza swój wygląd.
7
Telewizor odporny na wściekłych kibiców :)
3
@Barca1992 Pewnie ten Luis to jakiś Elgiebete. A fee :)
0
@IronSanHybrid A z jakich powodów jeśli można zapytać?
0
@Encore Szkoda Sancho, no ale to Southgate rządzi.
0
@IronSanHybrid A czemu nie? Nieźle z Holandią zagrali i trenuje ich legenda Szewczenko. Poza tym są słabsi od Szwecji, więc fajnie jakby zaskoczyli. Jeśli chodzi o Anglię to wolę ich od Niemców i często im kibicuję :-)
6
@Jakchcesz Oby tylko Fati nie bał się dryblować i sprintować jak wróci po tej kontuzji.
1
@Coutinho007 Antoine Griezmann na ofensywnym pomocniku i jedziemy :)
0
@Yosemite Czemu w osłabieniu?
0
"Nie możemy się ciągle bronić powiedzieli Brozović i Dalić" :)
4
@Dertinho Obracam w stronę polityki, bo prezydent Czech jest politykiem. Gdyby był zwykłym obywatelem to niech sobie gada. O to mi chodzi.
1
@jeyx77x Na samym początku PS5 z napędem kosztowało 2300 zł, więc cena normalna. 3000+ zł to zestawy z paroma grami i padami.
5
@Dertinho On nie jest typem spod budki z piwem, a Prezydentem Czech. Gdyby Duda powiedział, że Narodowcy są obrzydliwi to oburzali byście się jak cholera. Ale jak ktoś obraża grupę ludzi, których nienawidzicie to jest ok. Hipokryzja...
5
@VenoM Ja z niczym nie walczę. O widzę, że idziemy w tradycyjny argument pedofilii... Pedofile gwałcąc lub molestując dzieci robią im krzywdę więc to jest zupełnie co innego i nikt z nas nie popiera takich zachowań.
6
@Heheszek71 Normalne jest to, że tacy ludzie istnieją i nie muszą się ukrywać. Oczywiście jeśli ktoś rozbiera się w miejscu publicznym powinien zostać ukarany.
9
@Odcinkowy Po prostu stwierdzamy fakt, że istnieją jednostki nie wpisujące się w tradycyjne postrzeganie świata i nie zgadzamy się na ich wyzywanie i potępianie. Co nie oznacza, że popieram przypadki krzywdzenia drugiego człowieka i pojedyncze nadużycia i zwykłe łamanie prawa.
6
@Kamyk37 Czyli można być tylko złym lub dobrym człowiekiem? Każdy ma coś za uszami i nawet w tym prozaicznym przykładzie wychodzi na to, że świat nie jest czarnobiały
1
@Odcinkowy Osobom transseksualnym nauka również pomaga. Czasami wystarczy psychoterapia, a jeśli płeć psychiczna różni się od rodzaju narządów to robi się operację zmiany płci i wiele osób wygląd normalnie po czymś taki. Np. w Niemczech jest taki człowiek co będąc kobietą wygrywał większość zawodów w skoku chyba wzwyż gdyż miał ogromny poziom testosteronu. Przeszedł operację i wygląda jak normalny mężczyzna i na ulicy go nie odróżnisz.
5
@VenoM Nie będę na nic schodził, bo tacy ludzie istnieją i nie obchodzi mnie to, że w głowie Ci się to nie mieści. Rzeczywistość nie jest czarnobiała
7
@Odcinkowy Chyba Tobie nie udało się niczego zgłębić. Właśnie nauka tłumaczy zjawisko obojniactwa i problemy z płciowością u takich ludzi. P.S. Co ma czterokończynowe porażenie do płciowości.
11
@Odcinkowy Ludzie są bardziej skomplikowani od plusów i minusów. A co powiesz o dzieciach rodzących się z narządami męskimi i żeńskimi? Nie istnieją?
3
@Odcinkowy A co takiego strasznego się stało jak @DaPidejpi użył angielskiego skrótu na forum internetowym? Rozumiem jakby co drugie słowo pisane przez niego było po angielsku, ale czepianie się jednego skrótu jest śmieszne.
14
@maroon Jakie to są fakty? Bo powiedział, że ktoś jest obrzydliwy? A jak ja powiem, że Ty jesteś obrzydliwy to też stwierdzę fakt? Nie osoby transpłciowe nie są obrzydliwe. W każdym środowisku znajdą się jednostki zatruwające innym życie, ale nie można na ich podstawie określać całego środowiska. Krytykuję go za użycie karygodnego słownictwa wobec pewnej grupy ludzi. Takie wypowiedzi prowadzą do głębszego podziału i nie rozwiążą żadnego problemu.
1
Komentarz usunięty
4
@maroon Tak oczywiście. Ktoś ma inne poglądy ode mnie więc jest obrzydliwy. Nie widzisz tutaj absurdu? Taki ma być ten wspaniały prawicowy świat, że wszyscy mają się wyzywać?
62
@AlicjaFCB Mądre bo uważają osoby trans płciowe za obrzydliwe? Żenada. Nie da się na poważnie traktować takich wypowiedzi. Osoba na takim stanowisku nie może się wypowiadać w ten sposób. Mógł powiedzieć, że nie podoba mu się idea transpłciowości.
0
@JohnnyBarca Królewski Emerson :)
5
https://zapodaj.net/d8f43f7b56ec4.jpg.html
Bukayo Saka i Luke Shaw odpoczywają w Jacuzzi z Philem Fodenem ekhem Miley Cirus przed jutrzejszym meczem z Niemcami XD
P.S. Foden wygląda strasznie w tej fryzurze i jeszcze te kolczyki. Ma kobiecą urodę i jeszcze pogarsza swój wygląd.
5
Niech Belgia coś właduje, bo pachnie karniakiem Ceerka w ostatnich minutach :)
0
@msmsms Jak znajdziesz się w złym miejscu o złym czasie to coś cię spotka.
3
@msmsms Chyba osunięcie się ziemi. Jak dużo padało to ziemia mogła się rozluźnić i "spłynęła" po prostu wraz z drzewami.