Doszło do zapłonu meksykańskiego podwodnego gazociągu w Zatoce Meksykańskiej. Płomienie wyglądają nieziemsko :) Na szczęście nikomu nic się nie stało tylko przyrody szkoda.
@kaczor14 Raczej wejdzie. No chyba, że Angole czerwo wyłapią :) Czechy daleko zaszły, ale duński dynamit ich rozniesie bo ma Poulsena, Schmeichela, Maehle i Hojbjerga w dobrej formie.
Kluby straciły dochody z powodu braku kibiców na stadionach, a Tebas dokręca im jeszcze śrubę z tymi pieniędzmi przeznaczonymi na pensje zawodników. To się kupy nie trzyma. Nie mógł im dać jakiegoś dłuższego okresu na uzdrowienie finansów?
@Heheszek71 No i co z tego? Prawdą jest, że policja uważa czarne dzielnice za bardziej niebezpieczne i jest bardziej skrupulatna podczas patroli. Wiadomo, że nazywanie wszystkich rasistami jest po prostu głupie, ale nie ma co wyciągać takich przypadków bo prowadzi to tylko do zwiększenia niechęci i uprzedzeń.
2
@IronSanHybrid Tego nie bierz, bo karta jest ograniczona do 100 Watów.
1
Doszło do zapłonu meksykańskiego podwodnego gazociągu w Zatoce Meksykańskiej. Płomienie wyglądają nieziemsko :) Na szczęście nikomu nic się nie stało tylko przyrody szkoda.
0
@JordiElNino Roksana Wungiel :)
0
@kaczor14 Raczej wejdzie. No chyba, że Angole czerwo wyłapią :) Czechy daleko zaszły, ale duński dynamit ich rozniesie bo ma Poulsena, Schmeichela, Maehle i Hojbjerga w dobrej formie.
0
@DonMatteo901 https://mobile.twitter.com/CorkGaines/status/1411068460042436621 A tu di Lorenzo :)
0
@damiano996 Będzie boom na piłkę nożną w USA jak za czasów Pele i innych legend występujących przez krótki okres w Stanach.
1
@JohnnyBarca Pewnie do beckhamowskiego Interu Miami.
0
https://m.facebook.com/fcbarcelona/photos/pcb.10160571226344305/10160571218499305/?type=3&source=4
Chłopcy na wakacjach.
P.S. Puć znowu chciał zdobyć trochę sławy :)
0
@Homeopata8989 Sekundy przed katastrofą XD
1
@Zoker Masz słabość do kobiecych jęków? :)
2
@Flyingbetoniarka Ma duże sukcesy w zarządzaniu i może pomóc w uzdrowieniu finansów Barcy. Za kwestii piłkarskie będzie odpowiadał Alemany i inni.
3
@Janiama Oglądałem całkiem niezły film fabularny o występie Danii na tym euro. https://www.filmweb.pl/film/Sommeren+%2792+-+Dania+mistrzem-2015-720387
Całkiem niezły, bo zabrakło dłuższych fragmentów z wydarzeń boiskowych i aktorstwo najlepsze nie jest.
2
@Janiama Ale jego brat Brian zagrał :)
A tak przy okazji to dobrze pamiętam, że Dania dostała dziką kartę z powodu rozpadu Jugosławii?
0
@DonMatteo901 Ściągają zawodników jak w Fifie...
4
@Coutinho007 I gdyby nie miał chorób wenerycznych XD
4
@czółkovsky Pewnie barcelońskie dyskoteki i dziewczyny bardziej mu odpowiadały :)
0
@Phoenixx Ale nie zawsze da się zacisnąć pas. Kluby pogrążyły się w kryzysie i odgórny rozkaz zaciskania pasa ich magicznie nie naprawi.
0
@Kengo Obleśne :)
1
Kluby straciły dochody z powodu braku kibiców na stadionach, a Tebas dokręca im jeszcze śrubę z tymi pieniędzmi przeznaczonymi na pensje zawodników. To się kupy nie trzyma. Nie mógł im dać jakiegoś dłuższego okresu na uzdrowienie finansów?
5
@_TheNotorious_ Widzę, że ktoś ma problem z czarnoskórymi, którzy urodzili się w Europie...
0
@david89 To samo tyczy się biednych dzielnic latynoskich, czy azjatyckich.
0
@Heheszek71 A napisała w niej, że czarni są aniołkami i nikogo nie mordują?
1
@Heheszek71 No i co z tego? Prawdą jest, że policja uważa czarne dzielnice za bardziej niebezpieczne i jest bardziej skrupulatna podczas patroli. Wiadomo, że nazywanie wszystkich rasistami jest po prostu głupie, ale nie ma co wyciągać takich przypadków bo prowadzi to tylko do zwiększenia niechęci i uprzedzeń.
2
@Bykunn @Ronmes @Bocheno1 @zadafcb Dzięki za odpowiedzi. Jestem niedzielnym oglądaczem tenisa i jeszcze nie wszystko ogarniam :)
0
Dlaczego w tenisie czasami powtarza się serwis? W sensie, że jest uderzenie przelatujące nad siatką i powtarzają.
0
@Mns21 Chyba Tobie się sypie.
1
@FC1899Barca To jest źle zrozumiane brytyjskie sprawozdanie. Do Rzeczy przetłumaczyło w google tłumaczu i stworzyło fakenewsa, więc nie produkuj się tutaj.
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/994997/Variants_of_Concern_VOC_Technical_Briefing_16.pdf
Na 44 masz nawet efektywność szczepionek na deltę
2
@Encore Dla mnie to jakaś głupota. Przecież taki Saka zagrał słabo. Anglia potrzebuje rozruszać pomoc albo skrzydła.
0
Sancho rozjechał psa Southgate'a, czy co że w ogóle nie gra? :)
1
@PatrychoO A mi się chce wymiotować od wiecznych narzekaczy ziejących nienawiścią do zwycięzców.