0

@Abominacja Poza tym drewno to bardzo ekologiczny i uniwersalny materiał.

7

@Commandement Żużel i golf

7

https://mobile.twitter.com/girondins/status/1420104214999601154
Vladimir Petković do niedawna trener reprezentacji Szwajcarii w piłce nożnej został zatrudniony przez Bordeaux. Wydaje się, że fajny z niego gość i życzę mu wypłynięcia na szerokie piłkarskie wody!

1

@sebasek99 Będą następni. Messi jest obecnie filarem Barcelony, ale jak stworzą zgraną ekipę to sukcesy przyjdą. Poza tym taki Fati może zostać szefem na boisku jak zdrowie mu dopisze :)

0

@LS Masz wątpliwości, czy są Twoje? XD

0

@l0Messini


Faktycznie te szury są pokojowe...

0

@l0Messini Ale nie usprawiedliwia ich to do wyzywania ratowników medycznych od ludobójców i walki z ochroniarzami. Zachowywali się jak trzoda i bardzo dobrze że ochrona im wejść nie pozwoliła. Jakoś nikt nie wbija na ich protesty i nie krzyczy: Debile!

3

@Breakdrowser Agresywne antyszczepy zrobiły burdę pod punktem szczepień.

4

@Janas11224 Te okrzyki ludobójca są śmieszne. Naczytali się bzdur o szczepionkach i myślą, że wyzywając i atakując działają w słusznej sprawie. Policja powinna ich pałami rozgonić, bo jeszcze trochę i do jakiś linczów zacznie dochodzić...

1

@Janiama W podstawówce miałem zarówno porządnych nauczycieli WF-u jak i takich w stylu: "Macie piłeczkę i grajcie chłopaki". Ci pierwsi zawsze mieli u nas szacunek i poważanie, a u tych drugich każdy robił co chciał i nie było żadnej dyscypliny. Masz rację, że bez porządnych nauczycieli i promocji aktywności fizycznej nic się nie zmieni.

3

@Comentateiro Trzeba po prostu ich ukarać i tyle. Ze wszystkimi głąbami nie wygrasz.

3

@AntekGriezmann Po prostu średnia. Nie ma na co patrzeć :)

0

@msmsms Tylko figura. Twarz w ogóle nie w moim typie :)

0

@Encore Twarz brzydka. Makijaż by się jej przydał XD

1

@agaFCB Pewnie się podniesie. To są po prostu duże emocje dla takich młodych zawodników. Poza tym będzie miała co najmniej dwa igrzyska przed sobą :)

1

@Kamilos84 Użył zbyt ostrych słów, ale tak na prawdę chodziło mu tylko o złe zachowanie ich siatkarzy a nie o cały naród.

0

@tadzik447 Mózg to raczej smażą, bo zesmażony mózg świni z cebulką, solą i pieprzem jest podobno smaczny :)

0

@jeyx77x Akurat Polinezja to wschodnia część Oceanii, a nie konkretny kraj. Oczywiście rozumiem o co Ci chodzi :)

0

@FCB24 Racja. Kiedyś te przerwy odciągały mnie od oglądania tego sportu. Teraz gra jest bardziej płynna.

0

@Herato Dla mnie igrzyska zawsze są emocjonujące. Te w Tokio to inna sprawa bo bez kibiców i atmosfera trochę kijowa.

1

@Encore Tu problemem jest brak dobrego trenera od czasu odejścia SAF. Ole nie jest kiepski, ale dużo mu brakuje do pozostania takim motywatorem i wizjonerem jak Pep, czy Tuchel

1

@Ghotti Ale teraz była inna sytuacja. Cała linia obrony mu padła i grał jakimiś Kabakami. Zobaczymy co w tym sezonie pokażą.

0

@Encore A Czerwone Diabły?

2

@KapiFCB No tak, ale Fati jest dopiero na początku kariery.

0

@lucas/catalan A do Merca Russel przejdzie? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jasiuZ A tryb online ile będzie kosztował? Czy będzie darmowy?

1

@Krzychu1010 Do krajów będących członkami Unii Europejskiej :)

0

@Transu96 Na szczęście ja nie jestem związany z żadną siecią tv :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?