https://mobile.twitter.com/girondins/status/1420104214999601154 Vladimir Petković do niedawna trener reprezentacji Szwajcarii w piłce nożnej został zatrudniony przez Bordeaux. Wydaje się, że fajny z niego gość i życzę mu wypłynięcia na szerokie piłkarskie wody!
@sebasek99 Będą następni. Messi jest obecnie filarem Barcelony, ale jak stworzą zgraną ekipę to sukcesy przyjdą. Poza tym taki Fati może zostać szefem na boisku jak zdrowie mu dopisze :)
@l0Messini Ale nie usprawiedliwia ich to do wyzywania ratowników medycznych od ludobójców i walki z ochroniarzami. Zachowywali się jak trzoda i bardzo dobrze że ochrona im wejść nie pozwoliła. Jakoś nikt nie wbija na ich protesty i nie krzyczy: Debile!
@Janas11224 Te okrzyki ludobójca są śmieszne. Naczytali się bzdur o szczepionkach i myślą, że wyzywając i atakując działają w słusznej sprawie. Policja powinna ich pałami rozgonić, bo jeszcze trochę i do jakiś linczów zacznie dochodzić...
@Janiama W podstawówce miałem zarówno porządnych nauczycieli WF-u jak i takich w stylu: "Macie piłeczkę i grajcie chłopaki". Ci pierwsi zawsze mieli u nas szacunek i poważanie, a u tych drugich każdy robił co chciał i nie było żadnej dyscypliny. Masz rację, że bez porządnych nauczycieli i promocji aktywności fizycznej nic się nie zmieni.
@Encore Tu problemem jest brak dobrego trenera od czasu odejścia SAF. Ole nie jest kiepski, ale dużo mu brakuje do pozostania takim motywatorem i wizjonerem jak Pep, czy Tuchel
0
@Abominacja Poza tym drewno to bardzo ekologiczny i uniwersalny materiał.
7
@Commandement Żużel i golf
7
https://mobile.twitter.com/girondins/status/1420104214999601154
Vladimir Petković do niedawna trener reprezentacji Szwajcarii w piłce nożnej został zatrudniony przez Bordeaux. Wydaje się, że fajny z niego gość i życzę mu wypłynięcia na szerokie piłkarskie wody!
1
@sebasek99 Będą następni. Messi jest obecnie filarem Barcelony, ale jak stworzą zgraną ekipę to sukcesy przyjdą. Poza tym taki Fati może zostać szefem na boisku jak zdrowie mu dopisze :)
0
@LS Masz wątpliwości, czy są Twoje? XD
0
@l0Messini
Faktycznie te szury są pokojowe...
1
@l0Messini Czemu bronisz tych kretynów? Ale skąd wziął się ten chłopak z obrażeniami? Podoba Ci się wyzywanie ludzi ratujących innym życie od ludobójców? To jest hołota co pokazują wypowiedzi ekstremistów: https://mobile.twitter.com/gromotapl/status/1419243096601137153?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1419248506976485379%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.donald.pl%2Fartykuly%2F7jzqzfDS%2Fbydgoszcz-antyszczepionkowcy-na-swoim-marszu-odpieli-wrotki-do-reszty-i-zdemaskowali-rzad-prezydenta-lekarzy-i-nawet-hitlera
0
@l0Messini Ale nie usprawiedliwia ich to do wyzywania ratowników medycznych od ludobójców i walki z ochroniarzami. Zachowywali się jak trzoda i bardzo dobrze że ochrona im wejść nie pozwoliła. Jakoś nikt nie wbija na ich protesty i nie krzyczy: Debile!
3
@Breakdrowser Agresywne antyszczepy zrobiły burdę pod punktem szczepień.
4
@Janas11224 Te okrzyki ludobójca są śmieszne. Naczytali się bzdur o szczepionkach i myślą, że wyzywając i atakując działają w słusznej sprawie. Policja powinna ich pałami rozgonić, bo jeszcze trochę i do jakiś linczów zacznie dochodzić...
1
@Janiama W podstawówce miałem zarówno porządnych nauczycieli WF-u jak i takich w stylu: "Macie piłeczkę i grajcie chłopaki". Ci pierwsi zawsze mieli u nas szacunek i poważanie, a u tych drugich każdy robił co chciał i nie było żadnej dyscypliny. Masz rację, że bez porządnych nauczycieli i promocji aktywności fizycznej nic się nie zmieni.
3
@Comentateiro Trzeba po prostu ich ukarać i tyle. Ze wszystkimi głąbami nie wygrasz.
3
@AntekGriezmann Po prostu średnia. Nie ma na co patrzeć :)
0
@msmsms Tylko figura. Twarz w ogóle nie w moim typie :)
0
@Encore Twarz brzydka. Makijaż by się jej przydał XD
1
@agaFCB Pewnie się podniesie. To są po prostu duże emocje dla takich młodych zawodników. Poza tym będzie miała co najmniej dwa igrzyska przed sobą :)
1
@Kamilos84 Użył zbyt ostrych słów, ale tak na prawdę chodziło mu tylko o złe zachowanie ich siatkarzy a nie o cały naród.
0
@tadzik447 Mózg to raczej smażą, bo zesmażony mózg świni z cebulką, solą i pieprzem jest podobno smaczny :)
0
@jeyx77x Akurat Polinezja to wschodnia część Oceanii, a nie konkretny kraj. Oczywiście rozumiem o co Ci chodzi :)
0
@FCB24 Racja. Kiedyś te przerwy odciągały mnie od oglądania tego sportu. Teraz gra jest bardziej płynna.
0
@Herato Dla mnie igrzyska zawsze są emocjonujące. Te w Tokio to inna sprawa bo bez kibiców i atmosfera trochę kijowa.
1
@Encore Tu problemem jest brak dobrego trenera od czasu odejścia SAF. Ole nie jest kiepski, ale dużo mu brakuje do pozostania takim motywatorem i wizjonerem jak Pep, czy Tuchel
1
@Ghotti Ale teraz była inna sytuacja. Cała linia obrony mu padła i grał jakimiś Kabakami. Zobaczymy co w tym sezonie pokażą.
0
@Encore A Czerwone Diabły?
2
@KapiFCB No tak, ale Fati jest dopiero na początku kariery.
0
@lucas/catalan A do Merca Russel przejdzie? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jasiuZ A tryb online ile będzie kosztował? Czy będzie darmowy?
1
@Krzychu1010 Do krajów będących członkami Unii Europejskiej :)
0
@Transu96 Na szczęście ja nie jestem związany z żadną siecią tv :)