@Lionel_Messi10 W fifie przynajmniej pojawiają się zawodnicy o innym wyglądzie i nazwie. W PES ciągle jesteś w otoczeniu tych samych nazwisk. Powinien być jakiś wybór regenów.
@Lionel_Messi10 Przecież tryb kariery w PES jest skopany. Interfejs to jakiś żart, licencje trzeba sobie wgrywać i jeszcze te regeny czyli młodzi starzy gracze. Słabizna...
@AlicjaFCB Akurat Bellingham zagrał ok. 60 minut w całym turnieju, więc mógł być zdenerwowany na Southgate'a lub czuć że nie zasługuje na medal. Poza tym ludzie różnie przeżywają porażki.
@tadzik447 Oby się okazało, że jesteś zdrowy. Poza tym tomografia nie jest bardzo nie przyjemna. Tylko trochę się napromieniujesz :) A nawet jak kontrast do żyły Ci podadzą to ból jest mały.
@l0Messini Respiratory nie rozsadzają nikomu płuc. Źle używany respirator może je uszkodzić, ale nie rozsadzić jak balon. To co słyszałeś to były rozerwane sztuczne płuca na których lekarze próbowali kalibrować część respiratorów. Swoją drogą Agencja Rezerw Materiałowych się nie popisała, bo respiratory powinny być skalibrowane przed dostarczeniem do szpitala. Po raz kolejny okazało się, że Polska jest nieprzygotowana na sytuacje kryzysowe... Poza tym respirator stosuje się w ciężkich przypadkach.
@tadzik447 To masz szczęście. Wiele razy miałem tak, że termin tego badania wyznaczyli mi na za rok i musiałem zapłacić parę stówek żeby mieć na tym samym sprzęcie badanie na cito :)
@Nano22 Jak nie masz nic konkretnego do dodania to się nie udzielaj. Często podskakujesz przy postach o pandemii i za każdym razem nic sensownego z tego nie wynika :)
6
@Junngeas Musiał byś Messiego w inne miejsca swojego tekstu powstawiać żeby zbliżyć się do prawdy :)
1
@Kgorecki2500 Pewnie wymyślą taką głupotę jak El Clasico w USA...
3
@sebasek99 https://www.google.com/amp/s/www.uefa.com/uefaeuro-2020/news/026b-12be97f0eb56-3ce3b8794fa7-1000--uefa-euro-2020-team-of-the-tournament-revealed/amp/
To jest oficjalny skład z najlepszych piłkarzy tego Euro.
0
@escarabajo Smokowski mówił o tym, że Saka nie wykonał jeszcze karnego w profesjonalnej karierze. Więc już nie wiem co jest prawdą :)
0
@Lionel_Messi10 W fifie przynajmniej pojawiają się zawodnicy o innym wyglądzie i nazwie. W PES ciągle jesteś w otoczeniu tych samych nazwisk. Powinien być jakiś wybór regenów.
7
@DonMatteo901 Chore. Przestrzeń kosmiczna powinna być wolna od marketingowego badziewia.
1
@Lionel_Messi10 Niby tak, ale ja nigdy nie dobiłem do 2035 roku :)
0
@Lionel_Messi10 Przecież tryb kariery w PES jest skopany. Interfejs to jakiś żart, licencje trzeba sobie wgrywać i jeszcze te regeny czyli młodzi starzy gracze. Słabizna...
0
@Nazio87 I jak Ci się ta edycja spodobała? Warto zagrać?
2
@Michael24 Masz rację. Oficjalny projekt Nike kolorami za bardzo odbiega od herbu.
2
@korolocik MAtS nie jest cienki. Miał po prostu słabszy sezon. Donnarumma jest świetny, ale ten jego zachłanny agencik by wydoił Barcę.
2
@AlicjaFCB Akurat Bellingham zagrał ok. 60 minut w całym turnieju, więc mógł być zdenerwowany na Southgate'a lub czuć że nie zasługuje na medal. Poza tym ludzie różnie przeżywają porażki.
2
@Ojciec5tkidzieci Ta sama 11-nastka co @Yosemite
1
@sokot Kazimierz Węgrzyn
0
@Jackazz Pewnie Jasina :)
1
@Barca1992 Boris już otwiera kraj.
1
@BartqRKO Nie no to są jakieś żarty. Przecież Węgrzyn gada tak jak pijani wujkowie na weselu. Dramat :)
1
@Khajio Amerykanin ich przejął w 2016 roku. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Frank_McCourt_(executive)
1
@tomek8756 A z jakiej dziedziny?
0
@tadzik447 Oby się okazało, że jesteś zdrowy. Poza tym tomografia nie jest bardzo nie przyjemna. Tylko trochę się napromieniujesz :) A nawet jak kontrast do żyły Ci podadzą to ból jest mały.
2
@l0Messini Respiratory nie rozsadzają nikomu płuc. Źle używany respirator może je uszkodzić, ale nie rozsadzić jak balon. To co słyszałeś to były rozerwane sztuczne płuca na których lekarze próbowali kalibrować część respiratorów. Swoją drogą Agencja Rezerw Materiałowych się nie popisała, bo respiratory powinny być skalibrowane przed dostarczeniem do szpitala. Po raz kolejny okazało się, że Polska jest nieprzygotowana na sytuacje kryzysowe... Poza tym respirator stosuje się w ciężkich przypadkach.
2
@l0Messini https://fakenews.pl/zdrowie/wariant-delta-grozniejszy-dla-osob-zaszczepionych-nieprawda/
To jest bzdura, bo jest za mała próba osób zaszczepionych w statystykach.
Jeśli nie wierzysz fact checkerom to
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/997414/Variants_of_Concern_VOC_Technical_Briefing_16.pdf
0
@tadzik447 To masz szczęście. Wiele razy miałem tak, że termin tego badania wyznaczyli mi na za rok i musiałem zapłacić parę stówek żeby mieć na tym samym sprzęcie badanie na cito :)
4
https://zapodaj.net/6a09cecf6ec2f.jpg.html
Najlepsza tomografia tylko na NFZ! :)
0
@Rewolucja123 O drugiej u nas będzie.
1
@HighestInTheRoom Więc niech wygrają Synowie Albionu. Nie mogę się doczekać aż wymioty zaleją Ramblę :)
0
@KrystianR Przecież nie twierdzę że karny był prawidłowy. Kontakt był ale bardzo mały i VAR powinien to wychwycić.
0
@VamosRakieta @IronSanHybrid
Trochę przesadziłem, ale nie zmienia to faktu że mniej by jeździli wychodzą z pierwszego miejsca.
0
@VamosRakieta Duńczycy też by tyle grali u siebie gdyby nie sfrajerzyli z Finami.
0
@Nano22 Jak nie masz nic konkretnego do dodania to się nie udzielaj. Często podskakujesz przy postach o pandemii i za każdym razem nic sensownego z tego nie wynika :)