0

https://hdtvpolska.com/viaplay-telewizja-vectra-cena-gdzie-ogladac/
Jeśli jesteście abonentami Vectry będziecie mogli niedługo poszerzyć pakiet o Viaplay czyli nowy sportowy serwis streamingowy. Viaplay ma licencję na Bundesligę, Premier League (od sezonu 2022/23), F1 (od 2022/23), Ligę Konferencji i parę innych rozgrywek sportowych. Przy czym nie będą to raczej kanały w telewizji, a dostęp do samego serwisu poprzez konto abonenta. BTW nie wiem, czy słyszeliście ale do zespołu komentatorskiego Viaplay dołączyli niedawno: Rafał Wolski, Piotr Domagała, Michał Zachodny i Tomasz Urban. Szczerze mówiąc to znam tylko Wolskiego :)

2

@Tomo1989 Też, bo nazwa tego kraju również się wzięła od tej rzeki :)
https://zapodaj.net/b98c836801436.jpg.html

2

Ta Hiszpania z grupy nie wyjdzie przy takiej zachowawczej grze. Wiem, że to tylko IO ale po co jechać tam jak się tylko stoi na boisku? A Pedri to chyba potrzebuje odpoczynku bo jest wypompowany. Oby jego organizm wytrzymał takie obciążenia.

0

@pluszek Pewnie chodzi Ci o Samsunga, tak? A czego się boisz? Przecież nikt Ci nic nie zrobi jak wyrazisz swoją opinię. No chyba, że pracujesz w tej firmie i szef ma konto na La Rambli :)

3

@bixmix Chęć do zmiany otoczenia i poszukiwania nowych wyzwań? Przecież Chelsea ma teraz bardzo dobry skład i trenera z topu.

0

@Lionel_Messi10 Ale bałeś się znieczulenia, czy chciałeś zaoszczędzić?

0

@Maciasek Jak to możliwe? Przecież to musi być cholerny ból.

1

@Lola120 Uwierz mi wyrywanie ósemek jest gorsze, a szczególnie gdy rosną nie w górę a w poprzek :) Jedyny plus tego to to, że można schudnąć bo przez pierwsze dwa dni nieźle boli i tylko płynną lub miękką dietę można jeść. Opuchlizna też jest niczego sobie.

1

@Messibestplayerintheworld
"So say goodbye and hit the road
Pack it up and disappear" Sergi i Jordi! :)

1

@zeko0 Legła i jej piłkarze zawsze coś odwalą :)

0

@Nano22 Może sobie zrobić test na Covid. Certyfikat szczepionkowy można otrzymać po przechorowaniu Covid, zaszczepieniu lub negatywnym teście. A z kodem kreskowym to jest idiotą, bo szczepionka nie może nanieść kodu kreskowego. Pewnie przeczytał, że strzykawki ze szczepionką zawierają kod RFID i jego niezbyt mądry umysł wpadł na pomysł, że jest on na skórze umieszczany :)

0

@Peszko07 A podasz źródło?

0

@donleoJR Arsenal to frajerzy, więc nawet Brighton ich goli :)

1

@barcanawieki Najlepiej jak kupisz HDMI 2.1, bo on wspiera wszystkie bajery PS5 i obsługuje aż 120Hz w 4k

0

@ryazenhuwei Jak coś jest wydzielonym obiektem wojskowym to można się domyślić, że jest to baza. Poza tym służby specjalne z reguły nie chwalą się lokalizacją swoich tajnych baz i osiągnięciami żeby przeciwnik ich nie zinfiltrował i nie zdobył tajnych informacji. Z tymi kosmitami to trochę żartobliwie zapytałem, bo w USA rośnie liczba ludzi uważających, że rząd ukrywa tam przedstawicieli obcej cywilizacji lub ich technologię. Nawet były "rajdy", które miały polegać na wdarciu się do owej strefy i udokumentowanie kosmitów :)

1

@ryazenhuwei To, że władze ukrywają przed nami różne rzeczy nie znaczy, że trzeba wierzyć we wszystkie bzdury wygadywane przez ludzi...

3

@ryazenhuwei Strefa 51? Co niby okazało się prawdą? To, że ukrywają tak kosmitów? XD

0

@Bykunn A te 6 osób to cała pływacka kadra, czy tylko część?

3

@Johnson Zaraz zaraz a czemu niby Crashgate miało być teorią spiskową? To po prostu było nieuczciwe zachowanie Renault F1 Team wyjawione przez kierowcę który opuścił ten zespół. Teoria NWO to coś innego bo to rozbudowany zbiór przypuszczeń których nie da się sprawdzić ani przeanalizować bo zwolennicy tej teorii ciągle ją zmieniają i dodają kolejne elementy żeby dostosować ją do obecnych wydarzeń :)

0

@dawidor9 No i co z tego niby wynika? Gdzie tu masz mowę o zniewoleniu lub kontrolowaniu ludzkości? Kolejna zgubna poszlaka.

1

@Aqualitek Pamięć nic do tego nie ma, bo to tylko zmienia ile aplikacji, zdjęć, piosenek i filmików możesz pomieścić. Oczywiście musi być pamięć UFS 3.0, 3.1.

1

@Kurkmen Slazenger, Under Armour, 4F, Salomon, Kappa, Asics. Mnóstwo tego jest :)

1

@ptrx
Bruno Fernandes? :)

2

@AleksanderFCB Zidane?

0

@Ghotti "Sprzymierzeni", "Midway", "Australia", "Bad Boys For Life", "Prawdziwe Męstwo", "Na noże", "Kryptonim U.N.C.L.E.". A coś z tego?

5

Jeśli ktoś ma HBO GO i nie wie co oglądać to polecam następujące pozycje: "Everest", "Na skraju jutra", "Dunkierka", "Droga powrotna", "Siedmiu Wspaniałych","Most Szpiegów" i "Le Mans '66" :)

0

@JohnA Piszę subiektywnie :) Ktoś kto lubi ten gatunek i będzie się nudził może się z nim zaznajomić. Jak nie lubisz takich klimatów to po prostu nue oglądaj.

6

Dzisiaj o 22:50 na TVN puszczą dobry film sci-fi Repo Men (Windykatorzy) z Judem Law i Forestem Whitakerem. Nie jest to jakieś wybitne dzieło filmografii, ale sam pomysł mnie kupił i ci dwaj aktorzy których bardzo lubię. Polecam :)
https://m.teleman.pl/show/860130

1

@Kgorecki2500 Dlatego trzeba mieć dobry atak i obronę żeby wejść na wyżyny światowego footballu :)

0

@against_modern_football A co mają "żymianie" (Rz) do Izraela?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?