1

@Wilczeq Niestety Rosja się do tego przyczynia, bo określa walkę o Ukrainę banderyzmem. Ukraińcy więc wykorzystują te określenia i coraz bardziej się przywiązują do swoich "bohaterów". Polska jak zwykle nie potrafi prowadzić zdecydowanej i jednorodnej polityki historycznej. Zmienia się władza i wszystko zostaje wywrócone do góry nogami. Powinniśmy domagać się uznania działalności OUN i UPA za zbrodniczą jednocześnie wspominając o tym co nas łączy, czyli współpracy np. Petlury z Polską. Dla mnie mimo wszystko lepsza jest granica z Ukrainą niż z Rosją dążącą do odbudowy ZSRR.

1

@lucca87 Depay zaczął grać tak jakby rozegrał już pełny sezon w Barcelonie. Szybko się dopasował i oby stawał się lepszy. To jest jeden z najlepszych wg. mnie transferów :)

1

@pres No ale to ich w ogóle nie usprawiedliwia. Rzucali butelkami i sami sprowokowali piłkarzy Marsylii.

2

@puyol_presidend5 Pewnie podnieca się tym, że w awku ma nagi kobiecy tyłek przypominający chałkę i nikt jej tego nie zbanował XD

0

@HarveySpecter A bo myślałem, że dostałeś 3 tygodnie bana i odwołanie nic nie dało.

0

@HarveySpecter Nawet najlepsi przegrywają czasem w prawnej batalii :)

38

Nie narzekajcie, bo to jest typowy mecz z Bilbao. Z nimi zawsze ciężko się gra bo kopią po kostkach i grają twardą niezbyt widowiskową piłkę. Szkoda szansy Brajta bo grałoby się o wiele łatwiej. Kibicujmy do końca! Vamos!

0

@tomek8756 Wielka improwizacja :) Beef Jerky, trochę Camemberta i włoskie krakersy z oliwkami.

0

@Nazio87 Beef Jerky, Camembert i krakersy właśnie zjadłem :)

1

@NaFazieHitman A jak zgłosiłem gościowi że dużo brakuje apartamentowi do czystości to powiedział, że to nie możliwe bo za każdym razem wzywa ekipę, a poza tym się czepiam :)

2

@MontelQ Problem jest taki, że takie apartamenty to loteria. Byłem tam jedną noc i trafiłem na dość obskurny. Dziura w ścianie, śmierdzący fotel, tv po przejściach, łazienka dosłownie pokryta kamieniem i umyta,na odwal kuchnia. Na szczęście sypialnia był czysta i dało się wyspać. Śniadanie jest ok, ale w postaci voucheru na kanapki, sok, herbatę i croissanta do wykorzystania w pobliskiej kawiarni. A przy samym wejściu to jakiś czeski film jest. Nikt nic nie wie, a ty latasz jak głupi w poszukiwaniu skrytki :)

0

@don'T.R.I.P.e 200 GB to strasznie dużo.

0

@ObiektywnyKibic121 A gdzie PS5 kupiłeś?

0

@zadafcb A jaki masz numer?

1

@Barca1992 Ale kto zwala sobie hordy? Co Ty w ogóle piszesz?

0

@Culé a muerte A wiesz, że te kraje z Zatoki Perskiej często finansują ekstremistów muzułmańskich?

0

@don'T.R.I.P.e Zniszczyli wiele pojazdów, sprzętu i inne rzeczy, ale trochę zostało z powodu zbyt pośpiesznej ewakuacji zleconej przez Bidena.

3

@fart Nie mówiąc o tym, że wciąż jest wielu ludzi uważających globalne ocieplenie za jakiś spisek lub bzdurę. Sam w rodzinie mam osoby które na słowo dwutlenek węgla dostają drgawek :)

1

@Chakalaka Ja nie widzę ich bo trzeba mieć konto na tt.

3

@Chakalaka Niech zgadnę w komentarzach atak skrajnej prawicy? :)

2

Komentarz usunięty

1

@patry295 Oby nie, bo premiera znowu będzie papierowa.

1

https://www.purepc.pl/intel-xe-hpg-oraz-xess-omowienie-architektury-kart-graficznych-arc-oraz-techniki-konkurencyjnej-dla-nvidia-dlss
Wychodzi na to, że niedługo na rynku GPU będzie ciekawie :) Intel może nieźle namieszać no i dla nas bardzo dobrze.

0

@Hvbert Właśnie taka myśl mi przyświecała przy zakupie Orlenu :) Mam też akcje spółki wydobywczej Turquoise Hill Resources z Nyse bo mieli dobry współczynnik P/E (ceny do zysku) i z powodu pandemii cena spadła. Kupiłem gdy akcja była po ok. 12.9$, a teraz latała koło 15-16 (obecnie 14.44).

0

@marcininho4 Ja na razie z konta maklerskiego swojego banku, czyli PKO BP bo mam darmowe przelewy. Apka też jest ale lubi się wysypać. Nie jestem zbyt zadowolony, bo część opcji jest niestety pochowana gdzieś i kursy nie są na żywo (część bezpłatnie można, a jak chcesz więcej to bezahlen bitte). Myślę na przeniesieniem się do Alior Banku bo mój tata tam ma i sobie chwali :)

2

@Commando Słyszałeś o zbiorowej histerii? Ten cud jest tak udowodniony, że praktycznie każdy widział coś innego. Prawdopodobnie słońce ich przygrzało i zaczęli mieć zwidy, a ci co ich nie mieli "zarażali" się od tych spanikowanych :)

2

@Hvbert @dniel Jestem dopiero początkującym inwestorem, więc chciałem do kogoś zagadać :) Na razie nie operuję dużymi kwotami bo chcę się czegoś nauczyć i przy okazji nie mieć astronomicznych strat.

3

Ale PKN Orlen leci w dół. Parę dni temu był po 74 zł za akcję, a teraz 70 zł. Ale się jakoś nie martwię, bo może coś się dokupi jak spadnie poniżej 70 :)

0

@Kwiatek67 Są 100% sektą, bo odcinanie się od swojego dziecka tylko dlatego, że inaczej wybrało albo chce wyjść z tej organizacji jest karygodne. Nie mówiąc o tym że posługują się zmodyfikowaną wersją biblii, bo wstawili sobie Jehowę. Jeszcze skazywanie siebie i członków rodziny na śmierć bo nie przyjmują transfuzji jest totalnym kretynizmem i trzeba być nieźle zmanipulowanym żeby w coś takiego uwierzyć i jest to przykład szkodliwości tej organizacji. Nie, nie jest to religa na miarę chrześcijaństwa i innych.
@goldmetaxa ma rację i obejrzałem wiele zeznań dawnych świadków, więc nie zmyślam.

2

@10SzymonBarca10 Wygląda na to, że jej rodzice są ekstremistami. Musisz być bardzo ostrożny żeby jej nie skrzywdzić. Obawiam się, że jeśli zdecydujecie się na wspólne życie to rodzina zerwie z nią wszelkie kontakty. Wydaje się, że najlepiej byłoby spiąć się i jak facet porozmawiać z jej rodzicami, ale kto wie jak zareagują. A dogadujecie się chociaż? Jak to mówią miłość może wszystko przezwyciężyć, no ale ogólnie ciężka sprawa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?