@FC1899Barca Oby im to wszystko walnęło :) Lille zgarnia kolejny tytuł mistrza Francji, a w LM bezradność strzelecka i urodziny siostry Neya skutkujące szybką eliminacją. Hatfu PSG!
Ja chciałbym żeby Leo poszedł do Interu Mediolan, bo znowu będą pojedynki między nim a CR7. Atleti to nawet gorzej niż PSG bo wzmocni to Barcelonie konkurencję do tytułu LL.
Żenada po prostu. Po cholerę ściągał Aguero jak nie było kasy na Messiego? Bartomeu rozwalił ten klub a Laporta stracił najlepszego piłkarza. Jedynym plusem jest potrzeba wykreowania nowego lidera i możliwość stworzenia silnego kolektywu. Oczywiście dalej będę za Barcą bo to jej kibicuję, ale odejście Messiego w takich okolicznościach to jakiś cholerny dramat.
@masterandservant A skąd możesz wiedzieć jakie on ma powodzenie? Korwin jest tak uwielbiany przez kobiety że z żadną szczęśliwej rodziny nie założył i miał romanse na boku. Faktycznie cudowny człowiek...
@Dojaar Co za głupie dziewczyny. Jak można uśmiechać się do takiego starego dziada wyznającego wręcz islamistyczne metody traktowania kobiet? Nie wspominając o tym, że obżera się fast foodami robiąc na złość uczonemu, który ma rację...
@DonAndrzejos Wyciągam damy spod opieki mamy i małolaty spod opieki taty Na bramce stoję, nikogo się nie boję Ja jestem King Bruce Lee Karate Mistrz :)
@CuttingHead I już nerwy puściły XD Sam udajesz oświeconego tak jak większość ludzi wierzących w teorie spiskowe. Nazywasz mnie dzbanem, a sam rozpowszechniałeś nieprawdziwą informację o tym, że w worku kobietę wywieźli. Po prostu niesamowite... BTW Może Ty lubisz lizać tą część ciała u innych chłopaków, bo ja nie. Po prostu irytują mnie fałszywe informacje podawane bez żadnych dowodów robiące ferment.
@CuttingHead A czemu miała by się nie udać po pomoc do tego punktu? Byli w pobliżu i pomyśleli, że personel może im pomóc? Co jest w tym dziwnego? A z workiem to się ośmieszyłeś i pokazałeś że jesteś podatny na głupoty wygadywane przez innych. A z tym podpaleniem to pewnie było coś nie związane z tym, no chyba że jakiś idiota zareagował agresywniej od ciebie i postanowił "zareagować".
@Yanek No tak, bo nic nie ugramy z Drzyzgą opuszczającym głowę w ciężkich momentach i innymi bez skuteczności. Tylko jak w tak krótkim czasie to ustawić?
@Tomo_95 W nowożytności się z nami liczyli. Średniowiecze to wzloty i upadki, a w Europie panowali Francuzi, Święte Cesarstwo Rzymskie (I Rzesza) i Anglia. Jeśli podoba Ci się średniowieczna inkwizycja, podtrzymywanie zabobonów przez KK, wszechobecny brud to ja dziękuję. Oczywiście nie mówię, że całe średniowiecze jest złe i Polską pomiatano. Chodzi mi o to, że były to bardzo ciężkie czasy i nie byliśmy wtedy krajem mlekiem i miodem płynącym :) Naszym największym sukcesem średniowiecza był sojusz i zapoczątkowana unia z Litwą. Nie daliśmy Moskwie zagarnąć tych terenów, ucywilizowaliśmy Litwinów i zyskaliśmy spory potencjał militarny i żyzne ziemie co doprowadziło do złotego okresu w nowożytności.
@Janas11224 Moje koty też na co dzień jakoś nie przymilają się do mnie, ale jak raz miałem 38 stopni gorączki i się źle czułem to siedziały ze mną w pokoju :)
2
@Janiama A ja tylko Barcelonę. No może czasem BVB ale jakoś nie chce mi się Viaplay kupować. No i Pogoń Szczecin w TVP.
0
@FC1899Barca Oby im to wszystko walnęło :) Lille zgarnia kolejny tytuł mistrza Francji, a w LM bezradność strzelecka i urodziny siostry Neya skutkujące szybką eliminacją. Hatfu PSG!
0
@TheMazixX Najlepiej po hattricku piłkarza z mojego awatara i asystach Fatiego, Demira i Grieza :)
2
@MesQueUnClub96 Nie stać mnie na baton... :)
0
@takisobiektos Ale plotki były :)
0
Ja chciałbym żeby Leo poszedł do Interu Mediolan, bo znowu będą pojedynki między nim a CR7. Atleti to nawet gorzej niż PSG bo wzmocni to Barcelonie konkurencję do tytułu LL.
2
To se zmiennika kupiliśmy jprdl...
0
@Sysia11 No ok, ale życzę im serię porażek w LM i ucieczkę arabskiego kapitału .)
0
@D10SLEO Co chwilę mają mocniejszy skład i g... wychodzi z tego.
0
Spoko i tak ten arabski paryski klub nie wygra nic w Europie. Już pokazali swoją butę i bezczelność w dwumeczu z City. Nasser daj spokój! :)
1
Leo odejdź wszędzie tylko nie do Nassera...
1
Żenada po prostu. Po cholerę ściągał Aguero jak nie było kasy na Messiego? Bartomeu rozwalił ten klub a Laporta stracił najlepszego piłkarza. Jedynym plusem jest potrzeba wykreowania nowego lidera i możliwość stworzenia silnego kolektywu. Oczywiście dalej będę za Barcą bo to jej kibicuję, ale odejście Messiego w takich okolicznościach to jakiś cholerny dramat.
0
@GoLem Aż dwie? Niezły gościu. Muzułmanin pełną gębą :) Zapomniałeś także o licznych skokach w bok.
0
@daniel32778 Może tak, ale nie zmienia to faktu że taki z niego wolnościowiec jak ze mnie olimpijczyk. Wolność tylko dla mężczyzn... XD
2
@masterandservant A skąd możesz wiedzieć jakie on ma powodzenie? Korwin jest tak uwielbiany przez kobiety że z żadną szczęśliwej rodziny nie założył i miał romanse na boku. Faktycznie cudowny człowiek...
1
@Dojaar Co za głupie dziewczyny. Jak można uśmiechać się do takiego starego dziada wyznającego wręcz islamistyczne metody traktowania kobiet? Nie wspominając o tym, że obżera się fast foodami robiąc na złość uczonemu, który ma rację...
1
@DonAndrzejos Wyciągam damy spod opieki mamy i małolaty spod opieki taty
Na bramce stoję, nikogo się nie boję
Ja jestem King Bruce Lee Karate Mistrz :)
2
@CuttingHead I już nerwy puściły XD Sam udajesz oświeconego tak jak większość ludzi wierzących w teorie spiskowe. Nazywasz mnie dzbanem, a sam rozpowszechniałeś nieprawdziwą informację o tym, że w worku kobietę wywieźli. Po prostu niesamowite...
BTW Może Ty lubisz lizać tą część ciała u innych chłopaków, bo ja nie. Po prostu irytują mnie fałszywe informacje podawane bez żadnych dowodów robiące ferment.
0
Co kur?$% się z nimi odwaliło? Masakra.
0
@CuttingHead A czemu miała by się nie udać po pomoc do tego punktu? Byli w pobliżu i pomyśleli, że personel może im pomóc? Co jest w tym dziwnego? A z workiem to się ośmieszyłeś i pokazałeś że jesteś podatny na głupoty wygadywane przez innych. A z tym podpaleniem to pewnie było coś nie związane z tym, no chyba że jakiś idiota zareagował agresywniej od ciebie i postanowił "zareagować".
0
@BorzyKrzys Jutro od 13:50
1
Ale ta reklama Viaplay jest irytująca...
0
@meteo100 Fajdek i Wojciechowski będą rzucać tak?
0
@Yanek No tak, bo nic nie ugramy z Drzyzgą opuszczającym głowę w ciężkich momentach i innymi bez skuteczności. Tylko jak w tak krótkim czasie to ustawić?
1
@michaleu Wykupię jak przejmą PL i utrzymają 34 zł/msc, a nie że z 50 wyskoczą nagle.
0
@kaamil1910 I go znaleźliśmy w postaci kocura Depaya :)
0
@msmsms To raczej jest nie możliwe, bo Duplantis jest terminatorem :) No chyba, że będzie miał zły dzień.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Tomo_95 W nowożytności się z nami liczyli. Średniowiecze to wzloty i upadki, a w Europie panowali Francuzi, Święte Cesarstwo Rzymskie (I Rzesza) i Anglia. Jeśli podoba Ci się średniowieczna inkwizycja, podtrzymywanie zabobonów przez KK, wszechobecny brud to ja dziękuję. Oczywiście nie mówię, że całe średniowiecze jest złe i Polską pomiatano. Chodzi mi o to, że były to bardzo ciężkie czasy i nie byliśmy wtedy krajem mlekiem i miodem płynącym :) Naszym największym sukcesem średniowiecza był sojusz i zapoczątkowana unia z Litwą. Nie daliśmy Moskwie zagarnąć tych terenów, ucywilizowaliśmy Litwinów i zyskaliśmy spory potencjał militarny i żyzne ziemie co doprowadziło do złotego okresu w nowożytności.
2
@Janas11224 Moje koty też na co dzień jakoś nie przymilają się do mnie, ale jak raz miałem 38 stopni gorączki i się źle czułem to siedziały ze mną w pokoju :)