2

@Janiama A ja tylko Barcelonę. No może czasem BVB ale jakoś nie chce mi się Viaplay kupować. No i Pogoń Szczecin w TVP.

0

@FC1899Barca Oby im to wszystko walnęło :) Lille zgarnia kolejny tytuł mistrza Francji, a w LM bezradność strzelecka i urodziny siostry Neya skutkujące szybką eliminacją. Hatfu PSG!

0

@TheMazixX Najlepiej po hattricku piłkarza z mojego awatara i asystach Fatiego, Demira i Grieza :)

2

@MesQueUnClub96 Nie stać mnie na baton... :)

0

@takisobiektos Ale plotki były :)

0

Ja chciałbym żeby Leo poszedł do Interu Mediolan, bo znowu będą pojedynki między nim a CR7. Atleti to nawet gorzej niż PSG bo wzmocni to Barcelonie konkurencję do tytułu LL.

2

To se zmiennika kupiliśmy jprdl...

0

@Sysia11 No ok, ale życzę im serię porażek w LM i ucieczkę arabskiego kapitału .)

0

@D10SLEO Co chwilę mają mocniejszy skład i g... wychodzi z tego.

0

Spoko i tak ten arabski paryski klub nie wygra nic w Europie. Już pokazali swoją butę i bezczelność w dwumeczu z City. Nasser daj spokój! :)

1

Leo odejdź wszędzie tylko nie do Nassera...

1

Żenada po prostu. Po cholerę ściągał Aguero jak nie było kasy na Messiego? Bartomeu rozwalił ten klub a Laporta stracił najlepszego piłkarza. Jedynym plusem jest potrzeba wykreowania nowego lidera i możliwość stworzenia silnego kolektywu. Oczywiście dalej będę za Barcą bo to jej kibicuję, ale odejście Messiego w takich okolicznościach to jakiś cholerny dramat.

0

@GoLem Aż dwie? Niezły gościu. Muzułmanin pełną gębą :) Zapomniałeś także o licznych skokach w bok.

0

@daniel32778 Może tak, ale nie zmienia to faktu że taki z niego wolnościowiec jak ze mnie olimpijczyk. Wolność tylko dla mężczyzn... XD

2

@masterandservant A skąd możesz wiedzieć jakie on ma powodzenie? Korwin jest tak uwielbiany przez kobiety że z żadną szczęśliwej rodziny nie założył i miał romanse na boku. Faktycznie cudowny człowiek...

1

@Dojaar Co za głupie dziewczyny. Jak można uśmiechać się do takiego starego dziada wyznającego wręcz islamistyczne metody traktowania kobiet? Nie wspominając o tym, że obżera się fast foodami robiąc na złość uczonemu, który ma rację...

1

@DonAndrzejos Wyciągam damy spod opieki mamy i małolaty spod opieki taty
Na bramce stoję, nikogo się nie boję
Ja jestem King Bruce Lee Karate Mistrz :)

2

@CuttingHead I już nerwy puściły XD Sam udajesz oświeconego tak jak większość ludzi wierzących w teorie spiskowe. Nazywasz mnie dzbanem, a sam rozpowszechniałeś nieprawdziwą informację o tym, że w worku kobietę wywieźli. Po prostu niesamowite...
BTW Może Ty lubisz lizać tą część ciała u innych chłopaków, bo ja nie. Po prostu irytują mnie fałszywe informacje podawane bez żadnych dowodów robiące ferment.

0

Co kur?$% się z nimi odwaliło? Masakra.

0

@CuttingHead A czemu miała by się nie udać po pomoc do tego punktu? Byli w pobliżu i pomyśleli, że personel może im pomóc? Co jest w tym dziwnego? A z workiem to się ośmieszyłeś i pokazałeś że jesteś podatny na głupoty wygadywane przez innych. A z tym podpaleniem to pewnie było coś nie związane z tym, no chyba że jakiś idiota zareagował agresywniej od ciebie i postanowił "zareagować".

0

@BorzyKrzys Jutro od 13:50

1

Ale ta reklama Viaplay jest irytująca...

0

@meteo100 Fajdek i Wojciechowski będą rzucać tak?

0

@Yanek No tak, bo nic nie ugramy z Drzyzgą opuszczającym głowę w ciężkich momentach i innymi bez skuteczności. Tylko jak w tak krótkim czasie to ustawić?

1

@michaleu Wykupię jak przejmą PL i utrzymają 34 zł/msc, a nie że z 50 wyskoczą nagle.

0

@kaamil1910 I go znaleźliśmy w postaci kocura Depaya :)

0

@msmsms To raczej jest nie możliwe, bo Duplantis jest terminatorem :) No chyba, że będzie miał zły dzień.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Tomo_95 W nowożytności się z nami liczyli. Średniowiecze to wzloty i upadki, a w Europie panowali Francuzi, Święte Cesarstwo Rzymskie (I Rzesza) i Anglia. Jeśli podoba Ci się średniowieczna inkwizycja, podtrzymywanie zabobonów przez KK, wszechobecny brud to ja dziękuję. Oczywiście nie mówię, że całe średniowiecze jest złe i Polską pomiatano. Chodzi mi o to, że były to bardzo ciężkie czasy i nie byliśmy wtedy krajem mlekiem i miodem płynącym :) Naszym największym sukcesem średniowiecza był sojusz i zapoczątkowana unia z Litwą. Nie daliśmy Moskwie zagarnąć tych terenów, ucywilizowaliśmy Litwinów i zyskaliśmy spory potencjał militarny i żyzne ziemie co doprowadziło do złotego okresu w nowożytności.

2

@Janas11224 Moje koty też na co dzień jakoś nie przymilają się do mnie, ale jak raz miałem 38 stopni gorączki i się źle czułem to siedziały ze mną w pokoju :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?