2

@Deviler Chelsea niestety wygra :)

3

@Woland10 Siatkarze dotarli do półfinału, a piłkarze nawet z grupy nie wyszli.

2

Przyjdzie treneiro Grbić, będzie efekt nowej miotły i nowe pomysły na grę. Może wygramy w końcu na IO :) Paka jest bo mamy: Semena, Kochanowskiego, czy Leona. Wg. mnie czas Drzyzgi i Kubiaka w repce już się skończył.

2

@KrwawiaceoczyVEB Nie dałem bo teraz mu zbyt dobrze nie idzie. Poza tym już coś się chrzani więc lepiej nie dodawać :)

0

@Antimadridista_WR No faktycznie trzeba dodać Gallardo. Już jest ale dubel się zrobił niestety

2

@Coutinho007 Już jest

0

https://strawpoll.com/wdqbb6a1f
Gdyby Rambla była Laportą to kto nowym trenerem by został? Na razie Conte i Bielsa prowadzą i mają po 12 głosów :)
P.S. Gallardo się zdublował więc na pierwszego głosujcie.

1

@Kgorecki2500 Zaraz dodam nowy sondaż bo coś się zepsuło

2

https://strawpoll.com/wdqbb6a1f
Kogo byście wzięli na miejscu Laporty?
P.S. to sonda czysto teoretyczna

0

@Pewex Oprócz tego co @don'T.R.I.P.e to Martinez jest Katalończykiem więc prowadzenie Barcy to może być jedno z jego marzeń :)

1

@MesQueUnClub96 Tylko siatka jak Polacy będą grać. Reszta mnie nie interesuje :)

1

@AbelKabel Ja tylko przytoczyłem całą wypowiedź żeby jego obrońcy się zastanowili. Poza tym napisałem, że to są skandaliczne słowa i podchodzą po wspieranie pedofilów :)

2

@barcelonaLM Przecież on odpowiadał na pytanie o wiek zgody, a nie kiedy dziewczynki osiągają dojrzałość i powiedział że wiek zgody powinien taki jak wiek miesiączki. A to podchodzi już pod pedofilię bo jak dziewczyna ma miesiączkę w wieku 10-12 lat to wg. jego poglądów mogłaby wyrazić zgodę na stosunek. Skanda!
"Ja jestem zwolennikiem natury i powinien być taki, jaki jest naturalny, czyli wiek miesiączki, tak jak było w Watykanie do niedawna. To... jest bardzo różnie, są dziewczyny, które mają 12-13 lat i są całkowicie dojrzałe, a są dziewczyny, które mają 19 i jeszcze nie są dojrzałe. Nie może być tak, żeby państwo ustalało, jaki jest wiek dojrzałości seksualnej, to natura o tym decyduje. A naturalnie powinna o tym decydować oczywiście matka, bo matka takie rzeczy wie".

1

@michal26 Cenisz go bo gada bzdury?
Jak o wieku zgody na seks, o której powiedział że jest bez sensu bo dziewczyny różnie dojrzewają i niektóre w wieku 13 lat są już dojrzałe?
Albo robi "na złość" lekarzowi twierdzącemu że fast food jest nie zdrowy objada się śmieciowym jedzeniem? Ten człowiek jest żałosny i nie rozumiem jak można go w ogóle popierać lub cenić.

0

@Kamiloza91 On ma wysokie wymagania finansowe niestety.

1

@Bykunn Niestety ludzie mylą pszczoły z osami i szerszeniami. A to właśnie one potrafią uszkadzać owoce.

4

@PatrychoO Bo Fati jest kontuzjowany od dłuższego czasu a Vini robi liczby

0

@michal26 Znalazłeś to w oficjalnych statystykach, czy posłuchałeś Brauna? Mi się wydaje, że liczba 150 tys. to są razem zgony na Covid, zgonu z innego powodu u zarażonych i te w ogóle nie związane z wirusem a z zatkaną służbą zdrowia. Zgadzam się, że rząd sprawę zawalił bo mamy jeden z wyższych współczynników zgonów nadmiarowych ale Konfa wielokrotnie manipulowała i przeinaczała fakty żeby zdobyć poparcie.
Poza tym mówił o poronieniach, a tym czasem był tylko przypadek jednej kobiety.
Ogólnie rzecz biorąc to co mówił wcześniej nie zmienia faktu że Braun jest ekstremistą i nie potrafi wytrzymać napięcia. Jeśli Konfa chce być normalną partią i mieć duże poparcie to powinna pozbyć się Braunów, Korwinów i innych odpaleńców. Jeśli ktoś nie potrafi ugryźć się w język i używa takich sformułowań to powinien być usunięty z polityki.

0

@michal26 A powiedział nadmiarowych zgonów w tym na Covid? Skąd wziął dane o poronieniach? Poza tym po każdej szczepionce mogą wystąpić nopy i te obecne się pod tym względem nie różnią.

1

@michal26 Co takiego merytorycznego powiedział? Te słowa o powieszeniu przez niego wypowiedziane pokazują jego prawdziwą twarz. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takich wypowiedzi.

0

@draxidox Ja miałem wyrywaną ósemkę rosnącą w bok w dziąśle i taką rosnącą prosto. Zabieg trwał 40 minut i najgorsze było to o czym @Janas11224 mówił. Ta pierwsza to był dramat bo było czuć nieprzyjemne wibracje bo rozcinał i dłutował druga wyszła bardzo łatwo. Ogólnie boli przez dwa dni, ale opuchlizna może przez tydzień być. Ja przez pierwsze dwa dni jadłem tylko musy, chłodne zupy krem, banany itp. itd. Jeśli chodzi o koszt to nic nie zapłaciłem, bo robili mi w gabinecie prywatnym, który ma umowę z NFZ.

1

@Chakalaka Ja tylko Weizen piłem i było jak najbardziej ok. Dunkel będzie pewnie bardziej wyrazisty i posmak karmelowo-owocowy bo więcej ciemnego słodu będzie. Monachijski lager raczej będzie miał czysty smak bez owocowych nut. Ogólnie wszystkie Paulanery biją Estrellę :)

1

@kolomen2 Wykup sobie Bein sports we Francji :)

1

@mmaciass Oba, ale siatkę bez głosu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pablit Będzie duo Memphis-de Jong

0

@mm_ Lew wyjdzie na murawę i rozerwie obronę Bayernu!

1

@MontelQ Idealne na żałobę po kolejnym odpadnięciu z Ligi Mistrzów :)

2

@barcowy1899 Hamiltonowi odcięło głowę na Silverstone.

1

@Marcin199310 Trudno żeby każdy kierowca f1 jechał zawsze wolno i bezpiecznie. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?