27 czerwca 2021, 21:11
1
@Herato Bo przy ostatnim meczu "Maszyny" zużył cały komplet gaci i Kurski chce zaoszczędzić XD
27 czerwca 2021, 21:04
2
@Deviler Pomylił Francję z Niemcami...
27 czerwca 2021, 21:02
@MesQueUnClub96 Smutni panowie już po Ciebie idą! :)
27 czerwca 2021, 20:59
@BorzyKrzys Wielki patriota Krisztianu Ronaldu :)
27 czerwca 2021, 20:56
5
Ciekawe ile razy Szpaku pomyli Thorgana z Edenem :)
27 czerwca 2021, 20:53
@Kgorecki2500 Komary kakaowce zapylają?
27 czerwca 2021, 20:52
@Kgorecki2500 Jeszcze prądu dodaj np. rum świetnie pasuje do tej kombinacji :)
27 czerwca 2021, 20:50
@clyde Ja na szczęście nie miałem takich porażek. Potrafiłem przegrywać 3:0 i doprowadzać do remisów i zwycięstw. Ale to było dawno temu, bo teraz mój internet nie daje rady i nie gram :)
27 czerwca 2021, 20:46
4
@draxidox Fajnie, że pomogłeś. Oby więcej było takich ludzi na świecie!
27 czerwca 2021, 20:42
3
@neeed Najlepiej frytki :)
27 czerwca 2021, 20:41
@Transu96 Na bogato Panie! :)
27 czerwca 2021, 20:21
Zimniutki pils od razu lepiej smakuje po takiej grze Czechów! :)
27 czerwca 2021, 20:18
@mekston Obrona Portugalii śmiesznie wygląda. Choć bez sabotażysty Semedo jest odrobinę lepsza.
27 czerwca 2021, 20:16
@AntekGriezmann Czechom, bo są teoretycznie słabsi, ale nie będę zły jak Dania wygra :)
27 czerwca 2021, 17:30
@EleanoR Maserati
27 czerwca 2021, 16:45
0
Świetna nutka leciała :)
27 czerwca 2021, 16:44
@puyol_presidend5 Ostatnio oglądałem Urugwaj w Copa America i odpłynąłem po 15 minutach :)
27 czerwca 2021, 16:40
@AmigoBlancos Dobrze, że Jońcę albo Jasinę nie dali...
27 czerwca 2021, 16:37
Dramat. Leją nas jak dzieci...
27 czerwca 2021, 16:36
Walczyć do cholery Polacy!
27 czerwca 2021, 16:35
@dawo17 Starożytnego zamku? No chyba nie :)
27 czerwca 2021, 16:27
@mekston Super Max!
@Chaoss Verstappen jeszcze nie wygrał mistrzostwa, więc liczę na jego zwycięstwo.
27 czerwca 2021, 16:20
@Lordzi Piękny Memphis i de Jong rozwalą ich. Choć chciałbym żeby Shick coś szykownego ustrzelił :)
27 czerwca 2021, 16:18
@NaFazieHitman Mecz niezły, ale w siatce nie możesz wygrać po golu w ostatnich sekundach.
27 czerwca 2021, 16:16
@Chaoss Lepszy Red Bull od Merca, bo w końcu ktoś inny będzie mistrzem.
27 czerwca 2021, 14:39
@Messibestplayerintheworld Są tam jakieś obostrzenia?
27 czerwca 2021, 14:32
@Messibestplayerintheworld Pensja Coutinho i Pjanicia o jakiś nieśmieszny żart. Bartomeu był większym matołem niż myślałem..
27 czerwca 2021, 14:22
@deyna2018 A czemu na wózek inwalidzki?
26 czerwca 2021, 23:41
To co Chiesa do Barcy? :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Herato Bo przy ostatnim meczu "Maszyny" zużył cały komplet gaci i Kurski chce zaoszczędzić XD
2
@Deviler Pomylił Francję z Niemcami...
2
@MesQueUnClub96 Smutni panowie już po Ciebie idą! :)
1
@BorzyKrzys Wielki patriota Krisztianu Ronaldu :)
5
Ciekawe ile razy Szpaku pomyli Thorgana z Edenem :)
2
@Kgorecki2500 Komary kakaowce zapylają?
2
@Kgorecki2500 Jeszcze prądu dodaj np. rum świetnie pasuje do tej kombinacji :)
1
@clyde Ja na szczęście nie miałem takich porażek. Potrafiłem przegrywać 3:0 i doprowadzać do remisów i zwycięstw. Ale to było dawno temu, bo teraz mój internet nie daje rady i nie gram :)
4
@draxidox Fajnie, że pomogłeś. Oby więcej było takich ludzi na świecie!
3
@neeed Najlepiej frytki :)
2
@Transu96 Na bogato Panie! :)
1
Zimniutki pils od razu lepiej smakuje po takiej grze Czechów! :)
1
@mekston Obrona Portugalii śmiesznie wygląda. Choć bez sabotażysty Semedo jest odrobinę lepsza.
2
@AntekGriezmann Czechom, bo są teoretycznie słabsi, ale nie będę zły jak Dania wygra :)
1
@EleanoR Maserati
0
Świetna nutka leciała :)
2
@puyol_presidend5 Ostatnio oglądałem Urugwaj w Copa America i odpłynąłem po 15 minutach :)
5
@AmigoBlancos Dobrze, że Jońcę albo Jasinę nie dali...
2
Dramat. Leją nas jak dzieci...
0
Walczyć do cholery Polacy!
1
@dawo17 Starożytnego zamku? No chyba nie :)
0
@mekston Super Max!
0
@Chaoss Verstappen jeszcze nie wygrał mistrzostwa, więc liczę na jego zwycięstwo.
0
@Lordzi Piękny Memphis i de Jong rozwalą ich. Choć chciałbym żeby Shick coś szykownego ustrzelił :)
2
@NaFazieHitman Mecz niezły, ale w siatce nie możesz wygrać po golu w ostatnich sekundach.
0
@Chaoss Lepszy Red Bull od Merca, bo w końcu ktoś inny będzie mistrzem.
0
@Messibestplayerintheworld Są tam jakieś obostrzenia?
5
@Messibestplayerintheworld Pensja Coutinho i Pjanicia o jakiś nieśmieszny żart. Bartomeu był większym matołem niż myślałem..
0
@deyna2018 A czemu na wózek inwalidzki?
0
To co Chiesa do Barcy? :)