1

@Zoker Najgorszy jest ten ciemny na lewej nodze. Wiem, że Ameryce Pd tatuaże są bardzo popularne, ale ja robić to z głową a nie taką kaszankę.

5

https://zapodaj.net/0ee4810c04596.jpg.html
Messi zapomniał o prastarym porzekadle: Nie siedź na piłce bo zrobi się jajo :)

0

@Katalończyk 99 Niby tak, ale jak któraś z tych ekip wygra to zajmie 2-gie miejsce i trafi na łatwiejszego przeciwnik niż jakby wyszli z 3-ciego

1

@VbamboeB Jaka równość promowali Niemcy w okresie III Rzeszy? Chyba coś Ci się pomyliło. Przecież w III Rzeszy tylko czyści, zdrowi Niemcy byli ludźmi. Reszta, czyli niepełnosprawni, homoseksualiści, Słowianie, Romowie, a przed wszystkim Żydzi to byli podludzie. Argument całkowicie nie trafiony :)

0

@chavez Obie repki walczą o awans więc pewnie dlatego kurs na remis jest niski. Szczególnie, że Yarmolenko i Yaremchuk są w świetnej dyspozycji.

0

@SteuerFreiMoney Ciekawe. A to 4€ to opłata jednorazowa?

0

@norbi77 Ale Polsce dadzą, bo jak wygra ze Szwecją, a Hiszpania ze Słowacją to na drugim miejscu będziemy bo mecze bezpośrednie się liczą.

0

@Lathspell A co zrobił?

0

@Pilka_jest_okragla Taki Ansu Fati by rozruszał hiszpański atak...

3

@Szmulek Bereszyński od zawsze mnie irytował w kadrze. On gra chyba tylko dlatego, że nie mamy nikogo lepszego żeby go zastąpić.

0

@SinMistico Nawałka wg. mnie lepiej się ubierał. Sousa nie wygląda źle, ale ten szaliczek czy swetry Adama były super :)

2

@norbi77 A kto mówi o jakimkolwiek spuszczaniu? Tutaj pojawiły się komentarze, w których ludzi nazywali go gównem i stwierdzające że w Bayernie strzela na pustą bramkę.

0

@daniel32778 Teraz mecz otwarcia, I mecz o wszystko i II mecz o wszystko :)

0

@Janiama Dokładnie. Nie ma co wyzywać i wyśmiewać naszych piłkarzy. Trzeba kibicować do końca i mieć gdzieś pesymistów! :)

2

Błagam rozwalmy Trzy Korony!!!

0

@xVENUMx Taa jasne

0

@Isso89 Polacy złamali linię niestety.

0

@Rust_Cohle Bo Lewy to inny typ napadziora

0

@dniel W Fifie? :)

0

@Couti11 *Laporte

2

@MesQueUnClub_87 Oczywiście, że jest Żewłi :)

0

@michaleu Ale będzie spust Iwańskiego :) Lepiej wybiorę angielski komentarz.

0

@VenoM Alkoholowe nie jest najlepszym wyborem, bo etanol przyczynia się do odwodnienia i wahań ciśnienia tętniczego bo rozszerza naczynia krwionośne. Piwo 0 praktycznie nie z zawiera alko i ma dużo składników izotonicznych.

5

@AmigoBlancos No i super, bo uwielbiam tą parę komentatorów :)

0

@pele1282 We will Rock You! :)

0

@VenoM Piwo bezalkoholowe nawadnia lepiej od izotoników :)

0

@clyde Gra na 100% po prostu! Lovren z łokcia w nos mu pociągnął i Shick dostał krwotoku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janiama Słowacja 1 Szwecja 0

2

@Bykunn Lepszego w wykonaniu Polaków chyba, bo to Euro ogólnie lepiej się ogląda od tego z 2016 r.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?