@VbamboeB Jaka równość promowali Niemcy w okresie III Rzeszy? Chyba coś Ci się pomyliło. Przecież w III Rzeszy tylko czyści, zdrowi Niemcy byli ludźmi. Reszta, czyli niepełnosprawni, homoseksualiści, Słowianie, Romowie, a przed wszystkim Żydzi to byli podludzie. Argument całkowicie nie trafiony :)
@norbi77 A kto mówi o jakimkolwiek spuszczaniu? Tutaj pojawiły się komentarze, w których ludzi nazywali go gównem i stwierdzające że w Bayernie strzela na pustą bramkę.
@VenoM Alkoholowe nie jest najlepszym wyborem, bo etanol przyczynia się do odwodnienia i wahań ciśnienia tętniczego bo rozszerza naczynia krwionośne. Piwo 0 praktycznie nie z zawiera alko i ma dużo składników izotonicznych.
1
@Zoker Najgorszy jest ten ciemny na lewej nodze. Wiem, że Ameryce Pd tatuaże są bardzo popularne, ale ja robić to z głową a nie taką kaszankę.
5
https://zapodaj.net/0ee4810c04596.jpg.html
Messi zapomniał o prastarym porzekadle: Nie siedź na piłce bo zrobi się jajo :)
0
@Katalończyk 99 Niby tak, ale jak któraś z tych ekip wygra to zajmie 2-gie miejsce i trafi na łatwiejszego przeciwnik niż jakby wyszli z 3-ciego
1
@VbamboeB Jaka równość promowali Niemcy w okresie III Rzeszy? Chyba coś Ci się pomyliło. Przecież w III Rzeszy tylko czyści, zdrowi Niemcy byli ludźmi. Reszta, czyli niepełnosprawni, homoseksualiści, Słowianie, Romowie, a przed wszystkim Żydzi to byli podludzie. Argument całkowicie nie trafiony :)
0
@chavez Obie repki walczą o awans więc pewnie dlatego kurs na remis jest niski. Szczególnie, że Yarmolenko i Yaremchuk są w świetnej dyspozycji.
0
@SteuerFreiMoney Ciekawe. A to 4€ to opłata jednorazowa?
0
@norbi77 Ale Polsce dadzą, bo jak wygra ze Szwecją, a Hiszpania ze Słowacją to na drugim miejscu będziemy bo mecze bezpośrednie się liczą.
0
@Lathspell A co zrobił?
0
@Pilka_jest_okragla Taki Ansu Fati by rozruszał hiszpański atak...
3
@Szmulek Bereszyński od zawsze mnie irytował w kadrze. On gra chyba tylko dlatego, że nie mamy nikogo lepszego żeby go zastąpić.
0
@SinMistico Nawałka wg. mnie lepiej się ubierał. Sousa nie wygląda źle, ale ten szaliczek czy swetry Adama były super :)
2
@norbi77 A kto mówi o jakimkolwiek spuszczaniu? Tutaj pojawiły się komentarze, w których ludzi nazywali go gównem i stwierdzające że w Bayernie strzela na pustą bramkę.
0
@daniel32778 Teraz mecz otwarcia, I mecz o wszystko i II mecz o wszystko :)
0
@Janiama Dokładnie. Nie ma co wyzywać i wyśmiewać naszych piłkarzy. Trzeba kibicować do końca i mieć gdzieś pesymistów! :)
2
Błagam rozwalmy Trzy Korony!!!
0
@xVENUMx Taa jasne
0
@Isso89 Polacy złamali linię niestety.
0
@Rust_Cohle Bo Lewy to inny typ napadziora
0
@dniel W Fifie? :)
0
@Couti11 *Laporte
2
@MesQueUnClub_87 Oczywiście, że jest Żewłi :)
0
@michaleu Ale będzie spust Iwańskiego :) Lepiej wybiorę angielski komentarz.
0
@VenoM Alkoholowe nie jest najlepszym wyborem, bo etanol przyczynia się do odwodnienia i wahań ciśnienia tętniczego bo rozszerza naczynia krwionośne. Piwo 0 praktycznie nie z zawiera alko i ma dużo składników izotonicznych.
5
@AmigoBlancos No i super, bo uwielbiam tą parę komentatorów :)
0
@pele1282 We will Rock You! :)
0
@VenoM Piwo bezalkoholowe nawadnia lepiej od izotoników :)
0
@clyde Gra na 100% po prostu! Lovren z łokcia w nos mu pociągnął i Shick dostał krwotoku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama Słowacja 1 Szwecja 0
2
@Bykunn Lepszego w wykonaniu Polaków chyba, bo to Euro ogólnie lepiej się ogląda od tego z 2016 r.