1

13

Sergi Roberto powolany do reprezentacji Hiszpanii!

0

Malmo, Roma i Wolfsburg. Skutki bliskiej znajomosci z Jorge Mendesem. :D Ktos jeszcze jest zaskoczony takim obrotem spraw? Przeciez to juz sie dzieje od dekady. :D

1

Z calym szacunkiem dla Cou ale to jeszcze nie jest zawodnik na miare Barcelony. Za duze wahania formy.

17

Karim Benzema zostal przylapany na praniu pieniedzy i na handlu narkotykami. LOL. :D

0

On nie jest skrzydlowym. :v

0

Jordan Henderson to synonim slowa 'przecietny'.

0

Suarez tez przedluzyl kontrakt z Liverpoolem pol roku przed odejsciem do Barcelony. ;)

0

To jest jakis zart ze strony Canal+, ze pokazuja tylko jeden mecz.

0

Czyli pewnie odejdzie po sezonie. Trzeba kupic konkurenta dla Alby bo to co on gra ostatnimi czasy to jest jakis zart.

0

Albo Umtiti albo Laporte. Tak bym to widzial. :D

4

Czytajcie goal.com a bedziecie myslec, ze Cristiano to najlepszy pilkarz w historii.

5

https://streamable.com/pge0 Wypracowane okazje przez Messiego we wczorajszym meczu. Inna galaktyka.

1

W 2012 nie wygrali bo mieli Ancelottiego za trenera. ;P

1

Dokument o Paulo Dybali. Na poczatku kilka slow po polsku od pewnej Pani...

5

Pique do Leo na Periscope: Leo kilka slow na temat stu goli? (MSN)
Leo: Jakich stu goli? :v

26

Ladnie sobie Mathieu zazartowal na transmisji Pique z Periscope'a xD https://pbs.twimg.com/media/Cc4wYxrWEAE81Aa.jpg:large

0

Zbyt duzego manewru jesli chodzi o domowe to nie maja. :P

2

Genialne sa. Mam nadzieje, ze to sie spelni.

0

Przekreciles cytat. ;) Nigdy takiego czegos nie powiedzial.

10

Alba? XDDDDDDDD

2

Troche oleju? Kontuzje go wykonczyly.

0

Ahhh zwyciestwo 6:1 przeciwko jednej z najlepszych druzyn La Liga. I Celta wcale tak zle nie grala. Cos wspanialego. :)))

0

W nastepnej kolejce Leicester do przodu a Arsenal zrobi to co umie najlepiej - zniweczy to co zrobili dzisiaj. ;)

3

Meczyliscie sie z Leicester grajacym w 10... Arsenal od dekady to smieszny klub.

1

@jordiborda - zarzad Barcy otrzymal kilka ofert kupna klubu.

6

Johan Cruyff: Wolalbym zeby Pep poszedl do Manchesteru United, maja wieksze tradycje niz ich rywal zza miedzy. Jednak to jest lepszy moment na prace w City - dobrze zarzadzany klub, z duza iloscia pieniedzy i z checia stworzenia bardzo dobrego zespolu.

2

Bo ma tam wlasne interesy jak polowa zarzadu, proste.

17

Marca podaje, ze Cristiano gral slabo z powodu bolu brzucha... ^^
https://pbs.twimg.com/media/Cas9AHjWwAEIemC.jpg:large

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?