1

A jesli juz to po to zeby zakpic z tych wszystkich plotek.

6

To jest ta sama kwota jaka proponowali po wyborach. Bartu podobno chcial podwyzszyc ta kwote ale polegl i jak potulny piesek przystanal na 60 mln zaproponowanych przez Katarczykow. :P

7

Barca niedlugo przedluzy kontrakt z Qatar. 60 mln za sezon do 2020 roku. Ogloszenie przed 31 marca. [elconfidencial]

Rekiny biznesu mamy w zarzadzie.

0

Ponowie pytanie: wiecie moze czy ktos bedzie tlumaczyl ta ksiazke na jezyk polski? http://www.angleeditorial.com/barca-un-triplet-per-a-la-historia-620

0

Uwaga, uwaga, pytanie do redakcji: wiecie moze czy ktos bedzie sie podejmowal tlumaczenia tej ksiazki o Barcelonie? http://www.angleeditorial.com/barca-un-triplet-per-a-la-historia-620

1

Za nazwisko. Omajgad. XDD

1

Poczytaj o Perezie i jego interesach to sie dowiesz skad Real ma pieniadze. "Macki Pereza"... Szkoda gadac.

1

Przeciez wszystko jest cacy, nie wiem o co Ci chodzi. ;>

0

Jeden z najlepiej obeznanych polskich kibicow Barcy jesli chodzi o rezerwy.

0

0

Tacy ludzie w zarzadzie siedza/siedzieli. ;)

0

9 to jego pozycja. :P

1

Dzisiaj kolejna fala hejtow na Munira. Nieuniknione jak sie gra na lewej stronie z Adriano i na dodatek nie na swojej pozycji. :v

0

Masz racje. ;)

5

I tak mu nie wierze. ;)

2

25? ;)

71

https://pbs.twimg.com/media/CHAdxrwVIAAjCRt.jpg:large Zdjecie pierwszych szesciu Pucharow Europy Realu.

2

1

Genialny avatar.

1

Zapomnial juz jak oskarzal Real, ze to przez nich Barca dostala bana transferowego?

0

Wiem ale przez Neymara wrocily wspomnienia. ;)

2

Komus jeszcze asysta Neymara do Rakiticia przypomniala ten rajd Ronaldinho (rowniez przeciwko Bilbao) ?

1

Barca nie boi sie nikogo. Zapamietaj. :D

15

Cristiano: To normalne, ze Zidane chce bym zostal. Widac, ze rozumie futbol.



Tak srednio bym powiedzial. :v

0

Ogien. Czas na Bayern. ;)

0

Moze mu chodzilo o ilosc wysokich pilek. Wtedy tempo rzeczywiscie jest wysokie. :v

0

Dybala to bardziej falszywa dziewiatka niz typowy napastnik jak Suarez. Ale nie mam nic przeciwko Milikowi jesli sie rozwinie na miare Barcelony. :D

14

Pewnie obydwie druzyny przegraja. Zeby pomoc klubowi-matce.

0

Wiesz co nie pamietam bo to bylo kilka ladnych pare lat temu ale pierwsze fragmenty piosenek takiej np. Nirvany zalapal szybko.

0

Moge potwierdzic ze sie da. Brat sie uczyl jakis czas temu i dobrze mu wychodzilo ale niestety 'faza' mu minela. Jesli masz samozaparcie to do szczescia Ci jeszcze potrzebna gitara i poradniki w internecie. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?