To jest ta sama kwota jaka proponowali po wyborach. Bartu podobno chcial podwyzszyc ta kwote ale polegl i jak potulny piesek przystanal na 60 mln zaproponowanych przez Katarczykow. :P
Moge potwierdzic ze sie da. Brat sie uczyl jakis czas temu i dobrze mu wychodzilo ale niestety 'faza' mu minela. Jesli masz samozaparcie to do szczescia Ci jeszcze potrzebna gitara i poradniki w internecie. :D
1
A jesli juz to po to zeby zakpic z tych wszystkich plotek.
6
To jest ta sama kwota jaka proponowali po wyborach. Bartu podobno chcial podwyzszyc ta kwote ale polegl i jak potulny piesek przystanal na 60 mln zaproponowanych przez Katarczykow. :P
7
Barca niedlugo przedluzy kontrakt z Qatar. 60 mln za sezon do 2020 roku. Ogloszenie przed 31 marca. [elconfidencial]
Rekiny biznesu mamy w zarzadzie.
0
Ponowie pytanie: wiecie moze czy ktos bedzie tlumaczyl ta ksiazke na jezyk polski? http://www.angleeditorial.com/barca-un-triplet-per-a-la-historia-620
0
Uwaga, uwaga, pytanie do redakcji: wiecie moze czy ktos bedzie sie podejmowal tlumaczenia tej ksiazki o Barcelonie? http://www.angleeditorial.com/barca-un-triplet-per-a-la-historia-620
1
Za nazwisko. Omajgad. XDD
1
Poczytaj o Perezie i jego interesach to sie dowiesz skad Real ma pieniadze. "Macki Pereza"... Szkoda gadac.
1
Przeciez wszystko jest cacy, nie wiem o co Ci chodzi. ;>
0
Jeden z najlepiej obeznanych polskich kibicow Barcy jesli chodzi o rezerwy.
0
http://olemagazyn.pl/m-wolowiec-to-co-sie-teraz-dzieje-w-barsie-b-to-autodestrukcja/ Dobra lektura o sytuacji w Barcelonie B.
0
Tacy ludzie w zarzadzie siedza/siedzieli. ;)
0
9 to jego pozycja. :P
1
Dzisiaj kolejna fala hejtow na Munira. Nieuniknione jak sie gra na lewej stronie z Adriano i na dodatek nie na swojej pozycji. :v
0
Masz racje. ;)
5
I tak mu nie wierze. ;)
2
25? ;)
71
https://pbs.twimg.com/media/CHAdxrwVIAAjCRt.jpg:large Zdjecie pierwszych szesciu Pucharow Europy Realu.
2
W sumie podobni. :D https://pbs.twimg.com/media/CZACs8vWMAEkTCK.jpg:large
1
Genialny avatar.
1
Zapomnial juz jak oskarzal Real, ze to przez nich Barca dostala bana transferowego?
0
Wiem ale przez Neymara wrocily wspomnienia. ;)
2
Komus jeszcze asysta Neymara do Rakiticia przypomniala ten rajd Ronaldinho (rowniez przeciwko Bilbao) ?
1
Barca nie boi sie nikogo. Zapamietaj. :D
15
Cristiano: To normalne, ze Zidane chce bym zostal. Widac, ze rozumie futbol.
Tak srednio bym powiedzial. :v
0
Ogien. Czas na Bayern. ;)
0
Moze mu chodzilo o ilosc wysokich pilek. Wtedy tempo rzeczywiscie jest wysokie. :v
0
Dybala to bardziej falszywa dziewiatka niz typowy napastnik jak Suarez. Ale nie mam nic przeciwko Milikowi jesli sie rozwinie na miare Barcelony. :D
14
Pewnie obydwie druzyny przegraja. Zeby pomoc klubowi-matce.
0
Wiesz co nie pamietam bo to bylo kilka ladnych pare lat temu ale pierwsze fragmenty piosenek takiej np. Nirvany zalapal szybko.
0
Moge potwierdzic ze sie da. Brat sie uczyl jakis czas temu i dobrze mu wychodzilo ale niestety 'faza' mu minela. Jesli masz samozaparcie to do szczescia Ci jeszcze potrzebna gitara i poradniki w internecie. :D