0

To jest jedenastka UEFA, bedzie jeszcze jedenastka FIFPro. Czy cos takiego. :v

1

Dybala.

0

Przeciez to bedzie totalny prztyczek w nos madridismo jak zalozy ten garniak. :D

2

Wedlug Globoesporte Kaka wreczy jutro Zlota Pilke Messiemu.

0

No wyglada na to, ze to jego włościa. :D

0

Szukaj w moich komentarzach.

0

A masz jakies zdjecia jego domu? To bysmy porownali. ;P

0

@gerardromero Transfer Roberta nie jest do konca dopiety z powodu problemow z FIFA. Nie dostal rowniez jeszcze pozwolenia na prace.

2

Synowi Cristiano moze.

1

Mi to obojetne. Nie wiem czemu mialbym czuc zlosc, skoro zawodnik mojego klubu wygral Zlota Pilke. :D Jesli ktos jest fanem tylko Messiego to wtedy sie moze poczuc urazony ale jak sie jest kibicem Barcy to nie widze powodu.

0

Tak. Jakas sesja do reklamy chyba. :D

10

Stroj Neymara na jutrzejsza Gale ZP :v https://pbs.twimg.com/media/CVEQWVlWUAArIn7.jpg:large

1

A kiedy Nagroda Puskasa? Nie przypadkiem jutro tez?

0

Kto to jest? Oo

3

http://screenshot.sh/mMDquvMJHGms3 Takie cos znalazlem. Widac kort, na ktorym ostatnio Pique gral z Milanem w tenisa. Wrzucil wczoraj filmik chyba. :v

5

Pol godziny szukania i znalazlem dom Ardy na Google maps. :D Tutaj zdjecie chyba z jego Instagrama: http://www.haber53.com/resimler/galeri/630/64659.jpg
A tutaj to co znalazlem: http://screenshot.sh/ov4gCS9i17WuJ Dla weryfikacji mozna sobie porownac sasiednie domy.
W calej okazalosci: http://screenshot.sh/m1OmIfjIBkOTn

Przez przypadek chyba znalazlem tez dom Pique ale nie jestem pewien. :P

4

2

Make it 3. ;)

5

0

A jak dla mnie wlasnie pasuje do niego. :D

0

Nic nie jest potwierdzone ale mozliwosc jakas jest. I dlaczego mieliby miec niezly ubaw? :v

1

A czemu nie? Fajnie by bylo. :D

0

Jeden z najlepszych zartow tego zarzadu. xD

13

Jak to powiedzial Iniesta? "Ja nigdy nie odszedłem." ;)

0

Zapowiedzieli ze beda sie odwolywac.

0

50 mln za Ramseya? Sorry, mamy juz Roberto, ktory poziomem mu nie ustepuje.

2

Z calym szacunkiem do Alby ale nie moze sie rownac do Alvesa.

0

Skonczylem wlasnie ogladac Kingsman: The Secret Service. Genialny film, fajna fabula i ta scena w kosciele. :D W koncu cos innego nakrecili.

13

Jakby to powiedzial Xavi: Futbol oglada 90% ludzi, ale tylko 10% rozumie ta gre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?