10 stycznia 2016, 21:28
0
To jest jedenastka UEFA, bedzie jeszcze jedenastka FIFPro. Czy cos takiego. :v
10 stycznia 2016, 21:27
1
Dybala.
10 stycznia 2016, 21:17
Przeciez to bedzie totalny prztyczek w nos madridismo jak zalozy ten garniak. :D
10 stycznia 2016, 21:12
2
Wedlug Globoesporte Kaka wreczy jutro Zlota Pilke Messiemu.
No wyglada na to, ze to jego włościa. :D
10 stycznia 2016, 21:11
Szukaj w moich komentarzach.
10 stycznia 2016, 20:34
A masz jakies zdjecia jego domu? To bysmy porownali. ;P
10 stycznia 2016, 20:18
@gerardromero Transfer Roberta nie jest do konca dopiety z powodu problemow z FIFA. Nie dostal rowniez jeszcze pozwolenia na prace.
10 stycznia 2016, 20:17
Synowi Cristiano moze.
10 stycznia 2016, 20:05
Mi to obojetne. Nie wiem czemu mialbym czuc zlosc, skoro zawodnik mojego klubu wygral Zlota Pilke. :D Jesli ktos jest fanem tylko Messiego to wtedy sie moze poczuc urazony ale jak sie jest kibicem Barcy to nie widze powodu.
10 stycznia 2016, 19:55
Tak. Jakas sesja do reklamy chyba. :D
10 stycznia 2016, 19:51
10
Stroj Neymara na jutrzejsza Gale ZP :v https://pbs.twimg.com/media/CVEQWVlWUAArIn7.jpg:large
10 stycznia 2016, 19:47
A kiedy Nagroda Puskasa? Nie przypadkiem jutro tez?
10 stycznia 2016, 19:25
Kto to jest? Oo
10 stycznia 2016, 18:48
3
http://screenshot.sh/mMDquvMJHGms3 Takie cos znalazlem. Widac kort, na ktorym ostatnio Pique gral z Milanem w tenisa. Wrzucil wczoraj filmik chyba. :v
10 stycznia 2016, 18:38
5
Pol godziny szukania i znalazlem dom Ardy na Google maps. :D Tutaj zdjecie chyba z jego Instagrama: http://www.haber53.com/resimler/galeri/630/64659.jpg A tutaj to co znalazlem: http://screenshot.sh/ov4gCS9i17WuJ Dla weryfikacji mozna sobie porownac sasiednie domy. W calej okazalosci: http://screenshot.sh/m1OmIfjIBkOTn Przez przypadek chyba znalazlem tez dom Pique ale nie jestem pewien. :P
10 stycznia 2016, 18:05
4
Arda ma niezly widok z ogrodu... https://www.instagram.com/p/BAXae7TqeOq/?taken-by=doganaslihan
10 stycznia 2016, 17:45
Make it 3. ;)
10 stycznia 2016, 17:27
Już jutro. ;) https://pbs.twimg.com/media/CYXz780WYAEZO2p.png:large
10 stycznia 2016, 16:57
A jak dla mnie wlasnie pasuje do niego. :D
10 stycznia 2016, 16:32
13
Krol i jego zamek. http://media1.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/208/704/original/2016-01-08_ENTREVISTAPUYOL_16.v1452425836.jpg
10 stycznia 2016, 16:29
Nic nie jest potwierdzone ale mozliwosc jakas jest. I dlaczego mieliby miec niezly ubaw? :v
10 stycznia 2016, 14:58
A czemu nie? Fajnie by bylo. :D
10 stycznia 2016, 13:07
Jeden z najlepszych zartow tego zarzadu. xD
10 stycznia 2016, 13:06
Jak to powiedzial Iniesta? "Ja nigdy nie odszedłem." ;)
10 stycznia 2016, 13:00
Zapowiedzieli ze beda sie odwolywac.
10 stycznia 2016, 12:18
50 mln za Ramseya? Sorry, mamy juz Roberto, ktory poziomem mu nie ustepuje.
10 stycznia 2016, 12:09
Z calym szacunkiem do Alby ale nie moze sie rownac do Alvesa.
10 stycznia 2016, 01:55
Skonczylem wlasnie ogladac Kingsman: The Secret Service. Genialny film, fajna fabula i ta scena w kosciele. :D W koncu cos innego nakrecili.
10 stycznia 2016, 01:07
Jakby to powiedzial Xavi: Futbol oglada 90% ludzi, ale tylko 10% rozumie ta gre.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
To jest jedenastka UEFA, bedzie jeszcze jedenastka FIFPro. Czy cos takiego. :v
1
Dybala.
0
Przeciez to bedzie totalny prztyczek w nos madridismo jak zalozy ten garniak. :D
2
Wedlug Globoesporte Kaka wreczy jutro Zlota Pilke Messiemu.
0
No wyglada na to, ze to jego włościa. :D
0
Szukaj w moich komentarzach.
0
A masz jakies zdjecia jego domu? To bysmy porownali. ;P
0
@gerardromero Transfer Roberta nie jest do konca dopiety z powodu problemow z FIFA. Nie dostal rowniez jeszcze pozwolenia na prace.
2
Synowi Cristiano moze.
1
Mi to obojetne. Nie wiem czemu mialbym czuc zlosc, skoro zawodnik mojego klubu wygral Zlota Pilke. :D Jesli ktos jest fanem tylko Messiego to wtedy sie moze poczuc urazony ale jak sie jest kibicem Barcy to nie widze powodu.
0
Tak. Jakas sesja do reklamy chyba. :D
10
Stroj Neymara na jutrzejsza Gale ZP :v https://pbs.twimg.com/media/CVEQWVlWUAArIn7.jpg:large
1
A kiedy Nagroda Puskasa? Nie przypadkiem jutro tez?
0
Kto to jest? Oo
3
http://screenshot.sh/mMDquvMJHGms3 Takie cos znalazlem. Widac kort, na ktorym ostatnio Pique gral z Milanem w tenisa. Wrzucil wczoraj filmik chyba. :v
5
Pol godziny szukania i znalazlem dom Ardy na Google maps. :D Tutaj zdjecie chyba z jego Instagrama: http://www.haber53.com/resimler/galeri/630/64659.jpg
A tutaj to co znalazlem: http://screenshot.sh/ov4gCS9i17WuJ Dla weryfikacji mozna sobie porownac sasiednie domy.
W calej okazalosci: http://screenshot.sh/m1OmIfjIBkOTn
Przez przypadek chyba znalazlem tez dom Pique ale nie jestem pewien. :P
4
Arda ma niezly widok z ogrodu... https://www.instagram.com/p/BAXae7TqeOq/?taken-by=doganaslihan
2
Make it 3. ;)
5
Już jutro. ;) https://pbs.twimg.com/media/CYXz780WYAEZO2p.png:large
0
A jak dla mnie wlasnie pasuje do niego. :D
13
Krol i jego zamek. http://media1.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/208/704/original/2016-01-08_ENTREVISTAPUYOL_16.v1452425836.jpg
0
Nic nie jest potwierdzone ale mozliwosc jakas jest. I dlaczego mieliby miec niezly ubaw? :v
1
A czemu nie? Fajnie by bylo. :D
0
Jeden z najlepszych zartow tego zarzadu. xD
13
Jak to powiedzial Iniesta? "Ja nigdy nie odszedłem." ;)
0
Zapowiedzieli ze beda sie odwolywac.
0
50 mln za Ramseya? Sorry, mamy juz Roberto, ktory poziomem mu nie ustepuje.
2
Z calym szacunkiem do Alby ale nie moze sie rownac do Alvesa.
0
Skonczylem wlasnie ogladac Kingsman: The Secret Service. Genialny film, fajna fabula i ta scena w kosciele. :D W koncu cos innego nakrecili.
13
Jakby to powiedzial Xavi: Futbol oglada 90% ludzi, ale tylko 10% rozumie ta gre.