4

0

Co wyobrazaja sobie ludzie gdy mysla o trenerce Pepa: https://pbs.twimg.com/media/CYZl-uUWsAAe-dy.png:large

Tak bardzo sie myla.

1

Prawda jest taka, ze przy tej machinie marketingowej jaka ma Cristiano to nie nalezy sie spodziewac ze spadnie z podium przez najblizsze 2/3 lata.

0

Zart jakis. :DDD

33

Arda na Twitterze: Zyjaca legenda. Geniusz. Zwyciezca ZP po raz piaty. Lionel Messi. Jestem zaszczycony byciem czescia tej rodziny.

13

Arda na Twitterze: Co za wspanialy dzien dla naszej rodziny. Messi, Neymar, Alves i Iniesta w jedenastce FIFPro. Legendy!

Kocham go coraz bardziej z kazda mijajaca sekunda. :D

5

Arda:

1. Lucho
2. Simeone
3. Guardiola

48

Alves: Jestem zaskoczony ze Neymar nie jest na drugim miejscu. Powinien byc. Ale lepiej juz nic nie bede mowil bo oni znowu beda plakac. Neymar musi pracowac dalej.

0

Tak glosowali pilkarze i trenerzy. :v

6

Hahahaha, Casillas nie mogl glosowac poniewaz hiszpanska federacja za pozno przyslala mu za pozno formularz a on akurat byl w podrozy. xD Typowa Hiszpania.

2

Potwierdzone info.

1

Kieruja sie sympatia i wlasnymi upodobaniami. Dlatego powinny byc jakies kryteria do tej nagrody. A glosy pokazuja tylko, ze nawet trenerzy i pilkarze nie ogladaja futbolu w TV.

0

Nie mial szans z maszyna marketingowa Cristiano.

6

Messi ma teraz taka sama ilosc Zlotych Pilek ile Real mistrzostw kraju przez ostatnie 16 lat.

4

Komentarz usunięty

2

Maciuś sie odezwal chyba z 5 razy podczas calej ceremonii. :D

2

Fanka Barcy Carli Lloyd wygrala. :D

1

Jesli juz kogos dac za Modricia to tylko Busiego.

0

1

AC/DC. ;)

0

Juz, wylales swoja frustracje? Zalosny czlowiek.

7

Rok 2016 nienawidzi muzyki. Najpierw Lemmy Kilmister, teraz David Bowie... Az strach pomyslec kto bedzie nastepny.

PS. J***c raka.

2

Rakitić, Arda, Sergi, Iniesta... W sumie nadalby sie do rezerw, moze by troche podciagnal ich gre.

9

A myslisz ze on sie przejmuje tym jak bedzie wygladal? :v Mi sie wlasnie podoba to, ze zawsze ubiera cos innego niz wszyscy. Zycie jest za krotkie zeby brac je na powaznie. ;)

0

Masz podane w opisie...

1

Wojna domowa w Hiszpanii bedzie. :P Pewnie juz pelno ludzi klnie na Katalonczykow.

1

Ktory raz oni go zwolnili juz? :D

0

Arda czyta artykuly o sobie. :D Fajnie takie rzeczy wiedziec. Dedykacja 100%.

0

Troszke? :D

2

Oni byli w super formie a my w dolku po tym jak zespol jezdzil sobie po Hameryce zamiast trenowac spokojnie w domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?