No to zlozyc skarge ze nie bylo w protokole. ;) Zreszta powtorki sa, wszyscy widzieli ale sedziow w poblizu bylo dwoch i oczywiscie zaden nic nie widzial.
Jest przeceniany bo duzo ludzi uwaza go za najlepszego pilkarza w historii. Pilkarzem byl bardzo dobrym ale tak jak mowie, uwazanie go za najlepszego to ponury zart. Najbardziej mnie rozbawiaja argumenty, ze sam wygral Francji Mistrzostwo Świata. ;)
Wtedy i jemu by nalozyli jakas kare za zniewazanie pracy sedziow. ;) Trzeba sie przyzwyczaic ze Barca zawsze miala i bedzie miec pod gorke w Hiszpanii. Najlepsze jest to ze ich gnojenie nigdy nie przynosi skutkow. Barca zawsze wychodzi obronna reka i pokazuje kto jest najlepszy. ;)
0
Bo to Hiszpania. Robia dziwne rzeczy i sie z nich nie tlumacza. Normalne.
1
Komentarz usunięty
3
Ojjj dluga droga przed nia. Zyczymy Ci wytrwalosci.
12
https://x.com/Barca_A7/status/685146690421190657/video/1 Kolejny do kolekcji Messiego. Tym razem Adriano.
3
https://x.com/UltraSuristic/status/685179090312261633/video/1 Arbeloa nawet jezdzic nie umie. xD
0
Czterdzieści trzy.
4
Ja tak mam caly czas. :P
0
LEbiedziński. :P
1
Zdecydowanie.
2
Z tym ze Eleven to kanal tylko o pilce, a Canal+ ma kilka dyscyplin u siebie.
0
Prawdopodobnie. Zebysmy tylko nie zapeszyli. ;P
0
Sie zobaczy.
66
Luis Suarez w czasie pobytu w Groningen, Ajaxie, Liverpoolu i Barcelonie pauzowal z powodu kontuzji tylko przez 2 tygodnie.
0
https://x.com/MessiLionelOK Oficjalny Twitter Messiego, czeka tylko na weryfikacje.
0
Barca powinna zrobic wszystko zeby zwrocic na to uwage i ich ukarac. Jak nie beda nic o tym mowic to bedzie tylko wiecej takich sytuacji.
0
http://media3.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/208/153/original/pic_2016-01-06_OTRO_BARCELONA-ESPANYOL_17-Optimized.v1452183488.JPG
W tej sytuacji nie bylo karnego. :v
0
No to zlozyc skarge ze nie bylo w protokole. ;) Zreszta powtorki sa, wszyscy widzieli ale sedziow w poblizu bylo dwoch i oczywiscie zaden nic nie widzial.
0
Barca nie bedzie skladac skargi za stapanie po nogach Messiego. Tak sie broni swoich pilkarzy.
0
Jest przeceniany bo duzo ludzi uwaza go za najlepszego pilkarza w historii. Pilkarzem byl bardzo dobrym ale tak jak mowie, uwazanie go za najlepszego to ponury zart. Najbardziej mnie rozbawiaja argumenty, ze sam wygral Francji Mistrzostwo Świata. ;)
0
http://s2.glbimg.com/CJ1LYLb9cxVZvw32YyoNR-lBIzY=/smart/s.glbimg.com/es/ge/f/original/2016/01/06/gettyimages-503653046.jpg
9
Pau Lopez (ten z kompleksem mniejszosci z Espanyolu): Nigdy nie chcialem nikogo skrzywdzic. To co stalo sie z Messim jest czescia futbolu.
Jesli Barca nie zlozy skargi na ich wczorajsze zachowania to bede pial. :v
1
Wtedy i jemu by nalozyli jakas kare za zniewazanie pracy sedziow. ;) Trzeba sie przyzwyczaic ze Barca zawsze miala i bedzie miec pod gorke w Hiszpanii. Najlepsze jest to ze ich gnojenie nigdy nie przynosi skutkow. Barca zawsze wychodzi obronna reka i pokazuje kto jest najlepszy. ;)
39
Henry: To bedzie szalenstwo jesli Messi nie wygra Zlotej Pilki.
Henry: Zwyklo sie mowic, ze zawodnik ktory strzela 25-30 goli w sezonie jest niesamowitym strzelcem. Messi robi taki wynik w 3 miesiace.
Henry: Nie da sie racjonalnie wytlumaczyc tego co robi Messi. Po prostu musisz to podziwiac i cieszyc sie z tego, to co on robi nie jest normalne.
Henry: Mielismy wspanialych zawodnikow w zespole. Gdy nie wiedzielismy co robic, szukalismy na boisku Messiego.
Henry: Najlepszym zawodnikiem z jakim gralem byl Dennis Bergkamp. Dlaczego? Bo jest czlowiekiem. Messi nie jest.
5
W sumie kazdy z meczow z drugiej polowy sezonu 2010/2011. Byl wtedy taki maraton Gran Derbi, chyba 4 mecze w przeciagu miesiaca.
8
0
Mialem takie dwie juz. :P Niestety wspolne zainteresowania to nie wszystko.
38
https://x.com/gabidelamasia/status/684832273389203456/video/1 Hahahah, Suarez jest genialny. :D
0
Spelnili cel kasujac pilkarzy Barcelony. To ich jedyny cel w ich bezwartosciowych zyciach. ;)
6
Prawie caly zespol byl wtedy przed Alvesem ktory stracil pilke. Nie mieli szans wrocic.
1
Realu za Mourinho nic nie przebije.