0

Bo to Hiszpania. Robia dziwne rzeczy i sie z nich nie tlumacza. Normalne.

1

Komentarz usunięty

3

Ojjj dluga droga przed nia. Zyczymy Ci wytrwalosci.

12

https://x.com/Barca_A7/status/685146690421190657/video/1 Kolejny do kolekcji Messiego. Tym razem Adriano.

3

https://x.com/UltraSuristic/status/685179090312261633/video/1 Arbeloa nawet jezdzic nie umie. xD

0

Czterdzieści trzy.

4

Ja tak mam caly czas. :P

0

LEbiedziński. :P

1

Zdecydowanie.

2

Z tym ze Eleven to kanal tylko o pilce, a Canal+ ma kilka dyscyplin u siebie.

0

Prawdopodobnie. Zebysmy tylko nie zapeszyli. ;P

0

Sie zobaczy.

66

Luis Suarez w czasie pobytu w Groningen, Ajaxie, Liverpoolu i Barcelonie pauzowal z powodu kontuzji tylko przez 2 tygodnie.

0

https://x.com/MessiLionelOK Oficjalny Twitter Messiego, czeka tylko na weryfikacje.

0

Barca powinna zrobic wszystko zeby zwrocic na to uwage i ich ukarac. Jak nie beda nic o tym mowic to bedzie tylko wiecej takich sytuacji.

0

No to zlozyc skarge ze nie bylo w protokole. ;) Zreszta powtorki sa, wszyscy widzieli ale sedziow w poblizu bylo dwoch i oczywiscie zaden nic nie widzial.

0

Barca nie bedzie skladac skargi za stapanie po nogach Messiego. Tak sie broni swoich pilkarzy.

0

Jest przeceniany bo duzo ludzi uwaza go za najlepszego pilkarza w historii. Pilkarzem byl bardzo dobrym ale tak jak mowie, uwazanie go za najlepszego to ponury zart. Najbardziej mnie rozbawiaja argumenty, ze sam wygral Francji Mistrzostwo Świata. ;)

9

Pau Lopez (ten z kompleksem mniejszosci z Espanyolu): Nigdy nie chcialem nikogo skrzywdzic. To co stalo sie z Messim jest czescia futbolu.

Jesli Barca nie zlozy skargi na ich wczorajsze zachowania to bede pial. :v

1

Wtedy i jemu by nalozyli jakas kare za zniewazanie pracy sedziow. ;) Trzeba sie przyzwyczaic ze Barca zawsze miala i bedzie miec pod gorke w Hiszpanii. Najlepsze jest to ze ich gnojenie nigdy nie przynosi skutkow. Barca zawsze wychodzi obronna reka i pokazuje kto jest najlepszy. ;)

39

Henry: To bedzie szalenstwo jesli Messi nie wygra Zlotej Pilki.

Henry: Zwyklo sie mowic, ze zawodnik ktory strzela 25-30 goli w sezonie jest niesamowitym strzelcem. Messi robi taki wynik w 3 miesiace.

Henry: Nie da sie racjonalnie wytlumaczyc tego co robi Messi. Po prostu musisz to podziwiac i cieszyc sie z tego, to co on robi nie jest normalne.

Henry: Mielismy wspanialych zawodnikow w zespole. Gdy nie wiedzielismy co robic, szukalismy na boisku Messiego.

Henry: Najlepszym zawodnikiem z jakim gralem byl Dennis Bergkamp. Dlaczego? Bo jest czlowiekiem. Messi nie jest.

5

W sumie kazdy z meczow z drugiej polowy sezonu 2010/2011. Byl wtedy taki maraton Gran Derbi, chyba 4 mecze w przeciagu miesiaca.

8

Messi to ma chyba kompilacje na kazdy mozliwy temat. xD

0

Mialem takie dwie juz. :P Niestety wspolne zainteresowania to nie wszystko.

38

https://x.com/gabidelamasia/status/684832273389203456/video/1 Hahahah, Suarez jest genialny. :D

0

Spelnili cel kasujac pilkarzy Barcelony. To ich jedyny cel w ich bezwartosciowych zyciach. ;)

6

Prawie caly zespol byl wtedy przed Alvesem ktory stracil pilke. Nie mieli szans wrocic.

1

Realu za Mourinho nic nie przebije.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?