2

WTF, wlasnie przeczytalem 'mistrzostwa Wloch'. Ide sie schowac ze wstydu. :D

2

Wlasnie sie zorientowalem, ze gol Suareza przeciwko River Plate jest praktycznie taki sam jakiego zdobyl przeciwko Anglii. Niesamowite podobienstwo.

0

Beckenbauer?

0

Lucas. Wczoraj albo przedwczoraj o tym pisal. :D

0

Lucas Resende? ;)

0

Zadnego z tych dwoch bym nie sprowadzil w najblizszej przyszlosci. Jezeli mialbym kupic kogos do pomocy to bylby to Gundogan. Ale przy obecnej sytuacji to chyba tylko w ostatecznosci.

0

To nie ja go nie doceniam tylko ludzie go przeceniaja.

0

Serio myslisz ze przedluza z nim kontrakt gdy na horyzoncie czai sie Guardiola? Poza tym do Chelsea nie pojdzie na 100% bo tam czci sie Mourinho. Po kazdej porazce by skandowali jego nazwisko i pokazywali uwielbienie do portugalczyka.

0

99%. Nie widze powodu dla ktorego mialby tam nie isc.

1

Wsciekle psy, Jeszcze dalej niż polnoc (podobno swietna francuska komedia, sam sie musze za nia zabrac).

1

Wszystkie sekcje (o ile jest ich kilka) pewnie nie zarabiaja polowy tego co Messi. :P

0

Futbol klubowy juz dawno przescignal ten miedzynarodowy. I jak ktos mysli ze nikt nie bedzie pamietal o takim Messim albo Cristiano z powodu tego ze nie zdobyli MŚ to tylko pokazuje ich ignorancje.

0

Brak Di Stefano. Widac jak znaja sie na pilce.

0

Cristiano przez dekade prezentowal taki poziom jakiego Zidane nie prezentowal przez jeden sezon. I 2 gole w finale MŚ tego nie zmienia.

0

Nawet jak Busi bylby bez formy to Turan by tam nie gral bo to nie jego pozycja. :P

1

Brazylijskie kluby wiedza jak dymac Barce na transferach. :v

0

W sumie racja. Juz edytuje. ;)

0

Niestety musze Cie zmartwic, znalazlem to na Twitterze. ;D

0

Jednym z najlepszych tak, gdzies kolo TOP 10 by sie zakrecil. Ale stawianie go na podium wola o pomstwe do nieba.

15

Jesli kiedykolwiek jest wam smutno to pomyslcie sobie ze Ziemia ma 4,5 miliarda lat a wam udalo sie urodzic w czasach Messiego. ;)

Zrodlo:

1

Wlasnie, JEDEN z najlepszych w SWOICH czasach. A ludzie nie wiedziec czemu robia z niego najlepszego zawodnika w historii futbolu.

0

https://grup14.com/ Poszperaj na tej stronce, duzo jest roznych artykulow i materialow.

0

I je**al Materazziego z banki za co zostal bohaterem narodowym. :P

0

Pep musial zdobyc sobie takie traktowanie, przeciez nie wszedl od razu do szatni i wszyscy go uwielbiali. ;P W koncu przychodzil jako trener Barcy B.

0

Tylko ze Zizou spadl chyba do III ligi a Pep ze swoim zespolem awansowal. :D Jesli sie myle to prosze mnie poprawic.

0

Hazard lub Pogba beda glownymi celami pewnie.

1

100% zgody. Dobrze, ze sa jeszcze ludzie, ktorzy nie ida jak slepi za tlumem i maja oczy i umysl szeroko otwarte.

1

Pilkarzem byl bardzo dobrym ale zeby stawiac go na rowni albo WYZEJ od Maradony czy Leo to ponury zart.

1

Ale fanow Zidane'a nie przegadasz. Koles nie wiadomo czemu jest okryty takim mitem i legendami jakby wygral z Francja 5 MŚ i 3 ME.

0

Pytal sie o Real wiec licze tylko trofea z Realu. :) Poza tym w karierze klubowej wygral jeszcze dwa mistrzostwa z Juve oraz przegral dwa finaly LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?