Zadnego z tych dwoch bym nie sprowadzil w najblizszej przyszlosci. Jezeli mialbym kupic kogos do pomocy to bylby to Gundogan. Ale przy obecnej sytuacji to chyba tylko w ostatecznosci.
Serio myslisz ze przedluza z nim kontrakt gdy na horyzoncie czai sie Guardiola? Poza tym do Chelsea nie pojdzie na 100% bo tam czci sie Mourinho. Po kazdej porazce by skandowali jego nazwisko i pokazywali uwielbienie do portugalczyka.
Futbol klubowy juz dawno przescignal ten miedzynarodowy. I jak ktos mysli ze nikt nie bedzie pamietal o takim Messim albo Cristiano z powodu tego ze nie zdobyli MŚ to tylko pokazuje ich ignorancje.
2
WTF, wlasnie przeczytalem 'mistrzostwa Wloch'. Ide sie schowac ze wstydu. :D
2
Wlasnie sie zorientowalem, ze gol Suareza przeciwko River Plate jest praktycznie taki sam jakiego zdobyl przeciwko Anglii. Niesamowite podobienstwo.
0
Beckenbauer?
0
Lucas. Wczoraj albo przedwczoraj o tym pisal. :D
0
Lucas Resende? ;)
0
Zadnego z tych dwoch bym nie sprowadzil w najblizszej przyszlosci. Jezeli mialbym kupic kogos do pomocy to bylby to Gundogan. Ale przy obecnej sytuacji to chyba tylko w ostatecznosci.
0
To nie ja go nie doceniam tylko ludzie go przeceniaja.
0
Serio myslisz ze przedluza z nim kontrakt gdy na horyzoncie czai sie Guardiola? Poza tym do Chelsea nie pojdzie na 100% bo tam czci sie Mourinho. Po kazdej porazce by skandowali jego nazwisko i pokazywali uwielbienie do portugalczyka.
0
99%. Nie widze powodu dla ktorego mialby tam nie isc.
1
Wsciekle psy, Jeszcze dalej niż polnoc (podobno swietna francuska komedia, sam sie musze za nia zabrac).
1
Wszystkie sekcje (o ile jest ich kilka) pewnie nie zarabiaja polowy tego co Messi. :P
0
Futbol klubowy juz dawno przescignal ten miedzynarodowy. I jak ktos mysli ze nikt nie bedzie pamietal o takim Messim albo Cristiano z powodu tego ze nie zdobyli MŚ to tylko pokazuje ich ignorancje.
0
Brak Di Stefano. Widac jak znaja sie na pilce.
0
Cristiano przez dekade prezentowal taki poziom jakiego Zidane nie prezentowal przez jeden sezon. I 2 gole w finale MŚ tego nie zmienia.
0
Nawet jak Busi bylby bez formy to Turan by tam nie gral bo to nie jego pozycja. :P
1
Brazylijskie kluby wiedza jak dymac Barce na transferach. :v
0
W sumie racja. Juz edytuje. ;)
0
Niestety musze Cie zmartwic, znalazlem to na Twitterze. ;D
0
Jednym z najlepszych tak, gdzies kolo TOP 10 by sie zakrecil. Ale stawianie go na podium wola o pomstwe do nieba.
15
Jesli kiedykolwiek jest wam smutno to pomyslcie sobie ze Ziemia ma 4,5 miliarda lat a wam udalo sie urodzic w czasach Messiego. ;)
Zrodlo:
1
Wlasnie, JEDEN z najlepszych w SWOICH czasach. A ludzie nie wiedziec czemu robia z niego najlepszego zawodnika w historii futbolu.
0
https://grup14.com/ Poszperaj na tej stronce, duzo jest roznych artykulow i materialow.
0
I je**al Materazziego z banki za co zostal bohaterem narodowym. :P
0
Pep musial zdobyc sobie takie traktowanie, przeciez nie wszedl od razu do szatni i wszyscy go uwielbiali. ;P W koncu przychodzil jako trener Barcy B.
0
Tylko ze Zizou spadl chyba do III ligi a Pep ze swoim zespolem awansowal. :D Jesli sie myle to prosze mnie poprawic.
0
Hazard lub Pogba beda glownymi celami pewnie.
1
100% zgody. Dobrze, ze sa jeszcze ludzie, ktorzy nie ida jak slepi za tlumem i maja oczy i umysl szeroko otwarte.
1
Pilkarzem byl bardzo dobrym ale zeby stawiac go na rowni albo WYZEJ od Maradony czy Leo to ponury zart.
1
Ale fanow Zidane'a nie przegadasz. Koles nie wiadomo czemu jest okryty takim mitem i legendami jakby wygral z Francja 5 MŚ i 3 ME.
0
Pytal sie o Real wiec licze tylko trofea z Realu. :) Poza tym w karierze klubowej wygral jeszcze dwa mistrzostwa z Juve oraz przegral dwa finaly LM.