2

Wedlug mnie na pewno kiedys odejdzie do innego zespolu.

7

Po tym jak mowil, ze Barca to klub jego marzen i zawsze chcial tu grac? Raczej nie mialbym za grosz szacunku do czlowieka, ktory klamal tyle czasu. :P

1

A dziekuje, dziekuje. :D

0

Milosci sie nie da kupic. ;)

0

Kup sobie naklejke, do tego jakas plytke plastikowa, naklej na ta plytke i wytnij do herbu. Ja tak zrobilem i jest cud miod. :)

2

Stan umyslu podobny do Madrytu. ;)

1

Vidal byl najlepszym zawodnikiem Sevilli w poprzednim sezonie. :P

6

A ja wszystkim kibicom barcelonistom zycze, zeby w 37 kolejce Barca byla juz mistrzem, i zeby z tego powodu Espanyol musial nam zgotowac 'pasillo' i przywitac nowego mistrza na Camp Nou. ;)

2

Guillem Balague: Barcelona nie ma zamiaru pozbywac sie ter Stegena w styczniu.

2

Pieknie sie wyodrebnia era Guardioli.

1

Tlumaczenie: Znowu sedziujesz jak ostatnio, nie? (Chodzi pewnie albo o RM 4-0 Sociedad albo Bilbao 4-0 Barca).

0

Czyli tak jak sie wszyscy spodziewali. :D Pozostaje zyczyc powodzenia.

0

Lol. :D

0

Ale on nie podal do siebie. :)

21

4

Prawda. Ale juz wtedy podczas Mistrzostw mial raka, wiec i tak dlugo walczyl.

18

Walter, lekarz ktory pomagal Suarezowi wyleczyc kolano na Mistrzostwa Swiata, zmarl na raka. Wielki przyjaciel Luisa, ktory opisal cala rekonwalescencje pod opieka Waltera w swojej ksiazce. Smutne wiesci.

0

Barca B.

0

Pobierz sobie z torrentow.

1

Na TVNie leci Mroczne Widmo. :P

11

Pomimo wolnego dnia Aleix i Arda trenowali dzisiaj w osrodku Barcelony. [sport]

1

Laporte to najlepszy mlody obronca w Europie. Gimenez nie odejdzie z Atletico za 25 mln, tu masz moje slowo.

4

Jesli juz to Nolito. W zimie wiecej nikogo nie potrzeba. W lecie natomiast wyrzucilbym pieniadze na Aymerica bo w obronie troche staro sie robi.

1

1:1 i cudowne podanie Alderweirelda. Warto jednak. ;)

1

Alez podanie Alderweirelda.

50

Cristiano: Ludzie mysla, ze mam latwe zycie ale tak nie jest. Ostatnio chcialem poleciec do Las Vegas na walke bokserska ale nie moglem.

Koles jest nie-sa-mo-wi-ty. :D

0

Zawsze lepiej obejrzec jakis mecz niz nie obejrzec. ;P

1

Ale watek milosny pomiedzy Anakinem a Padme jest zalosny. Chcieli powtorzyc to 'cos' co bylo pomiedzy Hanem i Leia, ale troszke nie wyszlo. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?