fcmichal
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
kielczewo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kto wie co kibice krzyczeli jak wynosili tego kolesie??
Z góry dziekuje
0
a miło być tak pięknie
0
a ja myśle że z MU bedzie łatwiej niż z Chelsea
0
barca zagrala fatalny mecz chelsa powinna miec 3 karne ale i tak ich kocham
to jest za mecz na Camp now
0
arkadio
to moze nikogo nie kupowac.
przy takiej rotacji nikt by nie byl stalym rezerwowym
weź sobie tą sytuacje, gramy o final a nie mamy kim zastapic henrego i dlatego odstajemy od angielskich druzyn
0
puciu
nie tylko ty tak myslales bo Casillas i cala obrona Realu tak myślała
0
mlody....37
a moze od razu oddajmy mistrzostwo Realowi
0
student
taki sklad to mozemy wystawic we wtorek bo teraz juz nie mozemy ryzykowac w la liga a w lidze mistrzow awans juz mamy prawie zapewniony
0
Eto ma tyle bramek bo cały zespół gra dobrze. Jestem ciekawy ile bramek miał by Villa będąc na jego miejscu.Ciekawe jak by to wyglądało procentowo na ile okazji zdobywa bramke
0
Szalik
ale za tydzień zagrają Pique i Marquez więc będzie miał go kto zastąpić
0
matt21
jak masz pisać takie brednie to lepiej wogole sie nie wypowiadaj
0
sciah
po dwoch pierwszych meczach kibice zaczęli krytykować Pepa. Twierdzili że sie nie nadaje, że jest za młody i nie doświadczony i gdyby takie wyniki powtarzały się w następnych kolejkach to nawet piłkarze by mu tak nie ufali i nie było by takiej atmosfery jaka jest teraz.
Takie jest moj zdanie
0
sciah
może masz racje ale najpierw trzeba zacząć dobrze grać żeby była dobra atmosfera.
Tamten sezon był fatalny i atmosfera nie była ciekawa i dopiero jak zaczęli grać dobrze w tym sezonie wszyscy są zadowoleni
0
Chyba ktoś sobie tutaj żartuje. 2 mln?
Za tyle to on sobie może kupić kogoś z polskiej ligi
0
"Jesteśmy radośni zarówno na treningach jak i w szatni. To dlatego nasze wyniki są lepsze."
A ja uważam że jest odwrotnie, ponieważ zawsze jak są dobre wyniki jest dobra atmosfera
0
Pobite rekordy cieszą mnie tym bardziej że więszość z nich należała wcześniej do realu
0
ManUfan - za duzo piszesz i już ci się wszystko myli
Pisałeś że nikt nie osiągnął w wieku 24 lat tyle co Zidan
shanhaevel - napisał że Messi
a ty teraz piszesz że Messi nie osiągnął tyle co PORTUGALCZYK :-)
Z tego co wiem to Zidan jest FRANCUZEM
0
A ja myśle że za te pieniądze można by było wyciągnąć Torresa który jest dla mnie nr. 1
0
griisza- tylko że to Guardiola narzuca Abidalowi taką gre bo jak by wszyscy ruszyli do przodu to byśmy tracili dużo więcej bramek
0
A ja myśle że zmiana trenera od czasu do czasu dobrze wpływa na zespół i zawodnicy są bardziej zmotywowani szczególnie gdy nie odnosi się dobrych wyników,
Przykład: Tottenham, BARCELONA, i wiele innych klubów myśle że wkrótce także Real
0
Jak sylwestra będą mieć tak udanego jak początek tego sezonu to nie widze ich na tym meczu z Mallorcą. :-) a jak by jeszcze był Ronaldinho to pewnie na mecz z Atletico przyszedłby na kacu
0
,,nie wymieniała dużej ilości podań" -- Barcelona w tym meczu wykonala 486 podań a Real tylko 204
0
Na tym zdjęciu to wyglądają jak Dawid i Goliat. Jest tylko jedna różnica. WCZORAJ WYGRAŁ GOLIAT!!!!
0
Barcelona musi wygrać conajmniej dwoma bramkami bo postawiłem na nich 100zł
0
didon11 -- skoro jesteś takim WIELKIM kibicem barcelony to dla jej dobra nie dodawaj więcej swoich komentarz
0
JacaMexico -- w polsce jak w polsce ale co dopiero by było jak by w rosji grał??? Tam to by nawet tygodnia nie wytrzymał:-)
0
no właśnie cwirek bo nie bardzo cię idzie zrozumieć
0
Wreszcie, muszą sobie przypomnieć po co walczą i że nawet jeśli przeciwnik jest ranny, to nie można go oszczędzać, ale wręcz dobić. Bo rywal się nie zawaha... A nawet więcej: bo poprzednio rywal się nie zawahał! -
Te dwa zdania mi się najbardziej podobają
0
83 tys. widzów. Ładnie. Ciekawe ile przyjdzie na real. 90 tys.?
0
sciah
Może masz troche racji bo to wkońcu nie jest strona dla kretynów ale jednak nie mogą być wszyscy na równym poziomie