0

kto wie co kibice krzyczeli jak wynosili tego kolesie??

Z góry dziekuje

0

a miło być tak pięknie

0

a ja myśle że z MU bedzie łatwiej niż z Chelsea

0

barca zagrala fatalny mecz chelsa powinna miec 3 karne ale i tak ich kocham

to jest za mecz na Camp now

0

arkadio

to moze nikogo nie kupowac.

przy takiej rotacji nikt by nie byl stalym rezerwowym

weź sobie tą sytuacje, gramy o final a nie mamy kim zastapic henrego i dlatego odstajemy od angielskich druzyn

0

puciu

nie tylko ty tak myslales bo Casillas i cala obrona Realu tak myślała

0

mlody....37

a moze od razu oddajmy mistrzostwo Realowi

0

student

taki sklad to mozemy wystawic we wtorek bo teraz juz nie mozemy ryzykowac w la liga a w lidze mistrzow awans juz mamy prawie zapewniony

0

Eto ma tyle bramek bo cały zespół gra dobrze. Jestem ciekawy ile bramek miał by Villa będąc na jego miejscu.Ciekawe jak by to wyglądało procentowo na ile okazji zdobywa bramke

0

Szalik

ale za tydzień zagrają Pique i Marquez więc będzie miał go kto zastąpić

0

matt21

jak masz pisać takie brednie to lepiej wogole sie nie wypowiadaj

0

sciah

po dwoch pierwszych meczach kibice zaczęli krytykować Pepa. Twierdzili że sie nie nadaje, że jest za młody i nie doświadczony i gdyby takie wyniki powtarzały się w następnych kolejkach to nawet piłkarze by mu tak nie ufali i nie było by takiej atmosfery jaka jest teraz.

Takie jest moj zdanie

0

sciah

może masz racje ale najpierw trzeba zacząć dobrze grać żeby była dobra atmosfera.

Tamten sezon był fatalny i atmosfera nie była ciekawa i dopiero jak zaczęli grać dobrze w tym sezonie wszyscy są zadowoleni

0

Chyba ktoś sobie tutaj żartuje. 2 mln?

Za tyle to on sobie może kupić kogoś z polskiej ligi

0

"Jesteśmy radośni zarówno na treningach jak i w szatni. To dlatego nasze wyniki są lepsze."

A ja uważam że jest odwrotnie, ponieważ zawsze jak są dobre wyniki jest dobra atmosfera

0

Pobite rekordy cieszą mnie tym bardziej że więszość z nich należała wcześniej do realu

0

ManUfan - za duzo piszesz i już ci się wszystko myli

Pisałeś że nikt nie osiągnął w wieku 24 lat tyle co Zidan

shanhaevel - napisał że Messi

a ty teraz piszesz że Messi nie osiągnął tyle co PORTUGALCZYK :-)

Z tego co wiem to Zidan jest FRANCUZEM

0

A ja myśle że za te pieniądze można by było wyciągnąć Torresa który jest dla mnie nr. 1

0

griisza- tylko że to Guardiola narzuca Abidalowi taką gre bo jak by wszyscy ruszyli do przodu to byśmy tracili dużo więcej bramek

0

A ja myśle że zmiana trenera od czasu do czasu dobrze wpływa na zespół i zawodnicy są bardziej zmotywowani szczególnie gdy nie odnosi się dobrych wyników,

Przykład: Tottenham, BARCELONA, i wiele innych klubów myśle że wkrótce także Real

0

Jak sylwestra będą mieć tak udanego jak początek tego sezonu to nie widze ich na tym meczu z Mallorcą. :-) a jak by jeszcze był Ronaldinho to pewnie na mecz z Atletico przyszedłby na kacu

0

,,nie wymieniała dużej ilości podań" -- Barcelona w tym meczu wykonala 486 podań a Real tylko 204

0

Na tym zdjęciu to wyglądają jak Dawid i Goliat. Jest tylko jedna różnica. WCZORAJ WYGRAŁ GOLIAT!!!!

0

Barcelona musi wygrać conajmniej dwoma bramkami bo postawiłem na nich 100zł

0

didon11 -- skoro jesteś takim WIELKIM kibicem barcelony to dla jej dobra nie dodawaj więcej swoich komentarz

0

JacaMexico -- w polsce jak w polsce ale co dopiero by było jak by w rosji grał??? Tam to by nawet tygodnia nie wytrzymał:-)

0

no właśnie cwirek bo nie bardzo cię idzie zrozumieć

0

Wreszcie, muszą sobie przypomnieć po co walczą i że nawet jeśli przeciwnik jest ranny, to nie można go oszczędzać, ale wręcz dobić. Bo rywal się nie zawaha... A nawet więcej: bo poprzednio rywal się nie zawahał! -

Te dwa zdania mi się najbardziej podobają

0

83 tys. widzów. Ładnie. Ciekawe ile przyjdzie na real. 90 tys.?

0

sciah

Może masz troche racji bo to wkońcu nie jest strona dla kretynów ale jednak nie mogą być wszyscy na równym poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?