0

sciah - nie jestem Supermanem a już napewno nie Batmanem.

Sam napisałeś że lubisz wyrażać swoją opinie więc daj szanse innym wyrazić swoje zdanie na dany temat a nie odrazu komentujesz ich wypowiedzi że są na niskim poziomie. Nie mam zamiaru się z tobą kucić bo nie po to tutaj jesteśmy ale następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz bo nie lubie ludzi którzy się wywyższają.

Dzięki za pozdrowienia : )

0

Looky- po to są komentarze żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie na temat newsa

0

Myśle że to nie ma znaczenia czy jest wysoki czy niski bo Barca i tak przeważnie gra po ziemi a "małego" jest trudniej upilnować

0

sciah - a myślisz że twoje komentarze są na poziomie. Każdy pisze to co chce a jak tobie coś sie nie podoba to czytaj sobie tylko newsa bo komentarzy nie musisz

0

Aguero-Eto-Messi fajnie by było ale 55mln to chyba troche za dużo

0

mesjaszlive chciałeś zabłysnąć ale coś ci nie wyszło :-)

0

efce21- zapomniales o jego córce

0

CESC jak chcesz coś wygrać to zapraszamy do Barcelony

0

Te dwa mecze u siebie powinniśmy wygrać ale ale z villarealem będzie ciężko i cieszył bym sie nawet z remisu

0

TataDawidka - Wawrzyniaka przecież nie możemy kupić bo przecież idzie do Juventusu

0

Dima co ty wypisujesz??? Skoro gra w najlepszej lidze i jest w niej jednym z najlepszych zawodników to czemu by miał sobie nie poradzić w barcelonie

0

A ja nadal jestem za zmianą bramkarza. Może był zasłonięty i do końca nie jest to jego wina ale na taki klub jak Barca to on jest za słaby.(może przelicytujemy Manchester City i damy 80 mln. za Buffona:-)

0

Przecież pisze że nie ma żadnej kontuzji. Odpocznie sobie jeden mecz i wszystko będzie dobrze.

0

oczywiście Barcelona ma najwięcej zawodników

0

Denerwuje mnie jak wszysce teraz krytykuja Rijkaarda. Ja nadal lubie go bardziej niż Guardiole poniewarz zrobił bardzo wiele dla barcelony i jakiś szacunek mu się należy

0

w zimowym okienku kupimy kogos dobrego na lewą strone i liga jest nasza

0

Henry w klubach zawsze zachowuje sie jak ojciec

0

Eto świetnie ale najlepsza bramka Gudjohnsona

0

i zaczyna się to samo co rok temu

0

didon11 - a to może od razu wymienimy całą pierwszą drużyna na drużyne rezerw

0

Troszke skromności by mu się przydało i mam nadzieje że nie zdobędzie tej nagrody. Wolałbym nawet żeby tą nagrode wygrał ktoś z realu a nie ten laluś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?