fcmichal
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
kielczewo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sciah - nie jestem Supermanem a już napewno nie Batmanem.
Sam napisałeś że lubisz wyrażać swoją opinie więc daj szanse innym wyrazić swoje zdanie na dany temat a nie odrazu komentujesz ich wypowiedzi że są na niskim poziomie. Nie mam zamiaru się z tobą kucić bo nie po to tutaj jesteśmy ale następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz bo nie lubie ludzi którzy się wywyższają.
Dzięki za pozdrowienia : )
0
Looky- po to są komentarze żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie na temat newsa
0
Myśle że to nie ma znaczenia czy jest wysoki czy niski bo Barca i tak przeważnie gra po ziemi a "małego" jest trudniej upilnować
0
sciah - a myślisz że twoje komentarze są na poziomie. Każdy pisze to co chce a jak tobie coś sie nie podoba to czytaj sobie tylko newsa bo komentarzy nie musisz
0
Aguero-Eto-Messi fajnie by było ale 55mln to chyba troche za dużo
0
mesjaszlive chciałeś zabłysnąć ale coś ci nie wyszło :-)
0
efce21- zapomniales o jego córce
0
CESC jak chcesz coś wygrać to zapraszamy do Barcelony
0
Te dwa mecze u siebie powinniśmy wygrać ale ale z villarealem będzie ciężko i cieszył bym sie nawet z remisu
0
TataDawidka - Wawrzyniaka przecież nie możemy kupić bo przecież idzie do Juventusu
0
Dima co ty wypisujesz??? Skoro gra w najlepszej lidze i jest w niej jednym z najlepszych zawodników to czemu by miał sobie nie poradzić w barcelonie
0
A ja nadal jestem za zmianą bramkarza. Może był zasłonięty i do końca nie jest to jego wina ale na taki klub jak Barca to on jest za słaby.(może przelicytujemy Manchester City i damy 80 mln. za Buffona:-)
0
Przecież pisze że nie ma żadnej kontuzji. Odpocznie sobie jeden mecz i wszystko będzie dobrze.
0
oczywiście Barcelona ma najwięcej zawodników
0
Denerwuje mnie jak wszysce teraz krytykuja Rijkaarda. Ja nadal lubie go bardziej niż Guardiole poniewarz zrobił bardzo wiele dla barcelony i jakiś szacunek mu się należy
0
w zimowym okienku kupimy kogos dobrego na lewą strone i liga jest nasza
0
Henry w klubach zawsze zachowuje sie jak ojciec
0
Eto świetnie ale najlepsza bramka Gudjohnsona
0
i zaczyna się to samo co rok temu
0
didon11 - a to może od razu wymienimy całą pierwszą drużyna na drużyne rezerw
0
Troszke skromności by mu się przydało i mam nadzieje że nie zdobędzie tej nagrody. Wolałbym nawet żeby tą nagrode wygrał ktoś z realu a nie ten laluś