fendii
Dołączył/a: sierpień 2013
Kielce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mógł być, jak sam napisałeś.
0
może "why"?
0
Ma ktoś jakąs dobrą transmisję?
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=4
0
Myślę, że mecz będzie bardzo wyrównany. Real jest w bardzo dobrej formie.
0
Niczego nie zgubił. Wracał po poważnej kontuzji.
0
nieeesamowite rzeczy.
0
co się dzieje z Iniestą?
0
wciąż jest, tylko już nie trenerem Barcy,
0
Najważniejsze, żeby się wyleczył. Nie ma co ryzykować zbyt szybko, jeśli znów ma mieć kontuzję. Ale skoro tylko jest taka możliwość, nie narażając go na kolejną kontuzję, to niech wraca!
0
Chyba Hitlera nie widziałeś.:)
0
Jego kontuzje są prawdopodobnie spowodowane tym, że po prostu w poprzednich latach był zajeżdżany. Mam nadzieję, że w końcu zejdzie z niego ta passa i znów będzie zachwycać.
0
Alves mistrzem.:D
0
Dobry mecz Barcy, mimo wszystko trzeba przyznać, że sędzia nie był w pełni obiektywny. Ale wygraliśmy! Visca el Barca,
0
macie jakąś transmisję, żeby była dobra jakość?
0
no właśnie ciekawe.. Ale to raczej Valdes Xaviemu.:)
0
Man of the match: Marc Bartra.:)
0
Powinni grać: Sergi Roberto, Tello, Song..
0
Za Pedro - Tello. I lepiej, żeby zagrał Song.:)
0
Niezła prowokacja. Ale nie zadziała tuu.
0
Zapewne miało być, że 'Warto przypomnieć, że wtorek Brazylijczycy zmierzą się w Bostonie z reprezentacją Portugalii (i) Cristiano Ronaldo.'
0
* niż Iniesta
0
Dokładnie :)
0
Valdes - mega! Messi- wreszciee wrocił.
0
Nie, nie tylko ciebie.
0
Wielki człowiek.
0
Neymar zamiast Pedro.
0
Oglądnie? Obejrzy*
0
oj nie zauważyłam.
0
A co z Casillasem? ;o