0

Pique nie popełniał dzisiaj zbyt wielu błędów(ja przynajmniej ich nie widziałam), więc chyba nie ma co się na niego `rzucać`. Nie pisze, że nie potrzebujemy obrońcy, ale doskonale wszyscy (mam nadzieje) wiemy, że złość nam nie pomoże, bo najzwyczajniej w świecie, nie mamy wpływu na decyzje zarządu.

0

Jaki hejt. Pique jest dobrym obrońcą, ale sam grać w defensywie nie bd. Potrzeba stopera-to prawda, ale nie ma co sie tak sadzić. Ostatecznie kogos sprowadza, nie mają zbytnio wyjścia.

0

Moim zdaniem Valdes pokazal tu klase. Zaliczyl bardzo dobry wystep,

0

Myślę, że raczej się nie włączymy. Z zapałem Zubiego? Nie da rady. Zostaniemy bez stopera. Ew. w zimowym okienku ściągniemy kogoś młodego, co i tak nam nie pomoże, ponieważ nowy obrońca nie bd miał wystarczająco czasu, żeby zapoznać się z stylem naszej gry. Ale no cóż miejmy nadzieję, że może jednak damy rade przebrnąć przez ten sezon.

0

Jest najlepszy.;)

0

*wyszaleć

0

Piket , Valdesz

0

Cesc* , nie Cesk

0

Wydaje mi się, że on raczej mówił o chorobie Tito, o jego pobycie w NY. O ciągłych zastępstwach.

0

Wypożyczyć, a jeśli się sprawdzi to kupić.:)

0

Hahahahahaa. Wspaniały plan.. I taki osiągalny.

0

Uwielbiam czytać wywiady z Xavim.:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?