fendii
Dołączył/a: sierpień 2013
Kielce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique nie popełniał dzisiaj zbyt wielu błędów(ja przynajmniej ich nie widziałam), więc chyba nie ma co się na niego `rzucać`. Nie pisze, że nie potrzebujemy obrońcy, ale doskonale wszyscy (mam nadzieje) wiemy, że złość nam nie pomoże, bo najzwyczajniej w świecie, nie mamy wpływu na decyzje zarządu.
0
Jaki hejt. Pique jest dobrym obrońcą, ale sam grać w defensywie nie bd. Potrzeba stopera-to prawda, ale nie ma co sie tak sadzić. Ostatecznie kogos sprowadza, nie mają zbytnio wyjścia.
0
Moim zdaniem Valdes pokazal tu klase. Zaliczyl bardzo dobry wystep,
0
Myślę, że raczej się nie włączymy. Z zapałem Zubiego? Nie da rady. Zostaniemy bez stopera. Ew. w zimowym okienku ściągniemy kogoś młodego, co i tak nam nie pomoże, ponieważ nowy obrońca nie bd miał wystarczająco czasu, żeby zapoznać się z stylem naszej gry. Ale no cóż miejmy nadzieję, że może jednak damy rade przebrnąć przez ten sezon.
0
Jest najlepszy.;)
0
*wyszaleć
0
Piket , Valdesz
0
Cesc* , nie Cesk
0
Wydaje mi się, że on raczej mówił o chorobie Tito, o jego pobycie w NY. O ciągłych zastępstwach.
0
Wypożyczyć, a jeśli się sprawdzi to kupić.:)
0
Hahahahahaa. Wspaniały plan.. I taki osiągalny.
0
Uwielbiam czytać wywiady z Xavim.:)