1

O której i gdzie transmituja losowanie grup ligi mistrzów?

1

Celtic odpadł, myślę że UEFA przejzy na Oczy i juz nigdy do takich sytuacji nie dopuszczą

0

Jak grało atletico?

0

jaki bedzie wynik Atletico-Vallecano? obstawiajcie

0

ronaldo to moze messiemu buty cyscic

0

zenada jak zwykle w koncowce

1

zenada jak zwykel w koncowce

0

Real gra dzis żenujący futbol

0

Siemka dopiero teraz ogarnalem co sie dzieje w meczy realu, kto strzelil na 1:0 ?

4

Kto ogląda dziś real-cordoba? Kibicujemy beniaminkowi

0

Dzięks fabromes

0

Czyli realu o 20 a atletico o której?

0

O której mecze realu i atletico?

0

A kto mu nie zazdrości?

0

A kto nie kolego

0

I również zabawia z shakirą oprócz zawieszenia

0

No ja myślę że tak oby grał dobrze a nie był rozkojarziny z wiadomych powodów

0

Dobrze ze ty piszesz mądre rzeczy a tak na marginesie radziłbym ci się sir trochę dookoła i zobaczyć co się dzieje

0

Zobaczysz że na liście powołanych na kolejny mecz tez go nie będzie

0

Jak można zauważyć to on już od dawna myśli o czym inny tylko o nie dobrej grze w piłkę

0

Ale nawet jak by i nie pauzował to i tak by go nie było na liście z wiadomych powodów

0

Nie dziwne ze nie ma na liście powołanych Pique jak on woli strzelać gole Shakirze

0

mamy przesrane bo James Rodriguez przeszedl do Realu za 80 mln i podpisal 6 letni kontrakt

1

Jakbys chciał wiedziec to Kroos przeszedł juz do Realu

0

ale nie ma piurunow tylko grzmi i sie blyska strasznie

1

czy jak jest burz moze sie komputer zepsuc?

0

Zarty sobie stroisz?

0

2

Po tym jak real dzisiaj przegra z valencja to bedzie moj best day of my life

0

Po takim szoku bedzie ciezko ale licze na nich. Stracic bramke w ostanich sekundach ktora decycuje o awansie, wspolczuje im ale mysle ze sie podniosa i pokaza realowi gdzie pieprz rosnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?