filipchel
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O której i gdzie transmituja losowanie grup ligi mistrzów?
1
Celtic odpadł, myślę że UEFA przejzy na Oczy i juz nigdy do takich sytuacji nie dopuszczą
0
Jak grało atletico?
0
jaki bedzie wynik Atletico-Vallecano? obstawiajcie
0
ronaldo to moze messiemu buty cyscic
0
zenada jak zwykle w koncowce
1
zenada jak zwykel w koncowce
0
Real gra dzis żenujący futbol
0
Siemka dopiero teraz ogarnalem co sie dzieje w meczy realu, kto strzelil na 1:0 ?
4
Kto ogląda dziś real-cordoba? Kibicujemy beniaminkowi
0
Dzięks fabromes
0
Czyli realu o 20 a atletico o której?
0
O której mecze realu i atletico?
0
A kto mu nie zazdrości?
0
A kto nie kolego
0
I również zabawia z shakirą oprócz zawieszenia
0
No ja myślę że tak oby grał dobrze a nie był rozkojarziny z wiadomych powodów
0
Dobrze ze ty piszesz mądre rzeczy a tak na marginesie radziłbym ci się sir trochę dookoła i zobaczyć co się dzieje
0
Zobaczysz że na liście powołanych na kolejny mecz tez go nie będzie
0
Jak można zauważyć to on już od dawna myśli o czym inny tylko o nie dobrej grze w piłkę
0
Ale nawet jak by i nie pauzował to i tak by go nie było na liście z wiadomych powodów
0
Nie dziwne ze nie ma na liście powołanych Pique jak on woli strzelać gole Shakirze
0
mamy przesrane bo James Rodriguez przeszedl do Realu za 80 mln i podpisal 6 letni kontrakt
1
Jakbys chciał wiedziec to Kroos przeszedł juz do Realu
0
ale nie ma piurunow tylko grzmi i sie blyska strasznie
1
czy jak jest burz moze sie komputer zepsuc?
0
Zarty sobie stroisz?
0
http://pl-sport.tv/
2
Po tym jak real dzisiaj przegra z valencja to bedzie moj best day of my life
0
Po takim szoku bedzie ciezko ale licze na nich. Stracic bramke w ostanich sekundach ktora decycuje o awansie, wspolczuje im ale mysle ze sie podniosa i pokaza realowi gdzie pieprz rosnie