0

Po tym co wyrabiali w LE licze na to ze real przegra

0

To wyrąbiscie.Kciuki za valencie

0

czyli jak real przegra dzisiaj a barca wygra wszystko do konca to mamy mistrza?

0

Ogladacie dzisiaj Chelsea - Atletico ?

0

Jesli atletico wygra z getafe to musimy z nimi wygrac w ostaniej kolejce i oni musza zgubic punkty z valencją a real tez moze zgubic punkty z valencja i wtedy mistrz jest nasz

0

Bayern - Real
Atletico- Chelsea
Tak powinno byc
Powinna byc tam Barca ale coz szkoda pozostalo tylko bic sie z realem bez ronaldo w pucharze krola i w lidze z ATLETICO ! VeB

2

nie ma za co

3

kanał 250 rete 4po włosku

2

tak cyfrowy polsat

3

Mecz transmituja na rete4 na 250 kanale na cyfrowym

1

Mecz transmituja na rete4 na 250 kanale na cyfrowym polsacie Visca el BARCA!

0

Macie jakis dobry link ?

0

przegralo,ale jak by byl remis to nie bylo by zle

0

Najwazniejsze sa trzy punkty!Veb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiwm.

0

Real straci punkty , ja to czuje

0

pinto powinien konkurowac z messim w kwestii dryblingu

0

23:01 . nadal barca na czele tabeli .Oby tak dalej >Vamos Barca!

0

W tej sytuacji trzeba jak najszypciej sprowadzic jakiegos klasowego bramkarza bo z samym pinto bedzie ciezko.Oby vv jeszcze zagral w koszulce barcy . Zycze vv szybkiego powrotu do zdrowia poniewaz daze go wielkim szacunkie bo nie raz nam d**e uratował.

0

Bardzo dobry mecz Barcy.Swietnie grał Iniesta i tez Messi , ktory jak utrzyma taka dyspozycje bedzie swietnie.Licze na to ze Barca wygra lige i odnajdzie swoja forme.

0

ALVES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest gooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Kamil Stoch drugie złoto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahaha jest najlepszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

A dzisiaj bedzie jeszcze 4 złoty medal bo przeciez skacze Kamil Stoch !!!!!!!!

0

Ja bym widział taki skład :
VV-Alves-Pique-Mascherano-Alba-Busquets-Fabs-Iniesta-Neymar-Messi-Alexis

0

Bedzie inny skal bo messi strzelil teraz dwie bramki w copa del rey i jest w dobrej dyspozycji i zapewne zmieni miejsce fabregasa a on wejdzie do pomocy za xaviego

0

Jesli bedziemy grac dobrze tak jak teraz no i oczywiscie w swietnej dyspozycji bedzie Perdro, Alexis i Fabs i oczywiscie messi bedzie strzelal bramki to wynik w City mozemy byc spokojni

0

Barca wygra z Atletico i pokaze kto jest lepszy i kto zasluguje na pierwsze miejsce w Hiszpani ... Visca el Barca !

0

Kto Strzelil dla Barcy ??

0

w tym realu to normalnie mają zalosny zarząd.w tym meczu to bale gral zalosnie.ja bym za g**no mniej zaplacil i by lepiej gralo niz bale za 100 milionow.
VeB!

0

REAL JAK ZWYKLE ZWALA NA SEDZIEGO

0

JPRLD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?