filipchel
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po tym co wyrabiali w LE licze na to ze real przegra
0
To wyrąbiscie.Kciuki za valencie
0
czyli jak real przegra dzisiaj a barca wygra wszystko do konca to mamy mistrza?
0
Ogladacie dzisiaj Chelsea - Atletico ?
0
Jesli atletico wygra z getafe to musimy z nimi wygrac w ostaniej kolejce i oni musza zgubic punkty z valencją a real tez moze zgubic punkty z valencja i wtedy mistrz jest nasz
0
Bayern - Real
Atletico- Chelsea
Tak powinno byc
Powinna byc tam Barca ale coz szkoda pozostalo tylko bic sie z realem bez ronaldo w pucharze krola i w lidze z ATLETICO ! VeB
2
nie ma za co
3
kanał 250 rete 4po włosku
2
tak cyfrowy polsat
3
Mecz transmituja na rete4 na 250 kanale na cyfrowym
1
Mecz transmituja na rete4 na 250 kanale na cyfrowym polsacie Visca el BARCA!
0
Macie jakis dobry link ?
0
przegralo,ale jak by byl remis to nie bylo by zle
0
Najwazniejsze sa trzy punkty!Veb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiwm.
0
Real straci punkty , ja to czuje
0
pinto powinien konkurowac z messim w kwestii dryblingu
0
23:01 . nadal barca na czele tabeli .Oby tak dalej >Vamos Barca!
0
W tej sytuacji trzeba jak najszypciej sprowadzic jakiegos klasowego bramkarza bo z samym pinto bedzie ciezko.Oby vv jeszcze zagral w koszulce barcy . Zycze vv szybkiego powrotu do zdrowia poniewaz daze go wielkim szacunkie bo nie raz nam d**e uratował.
0
Bardzo dobry mecz Barcy.Swietnie grał Iniesta i tez Messi , ktory jak utrzyma taka dyspozycje bedzie swietnie.Licze na to ze Barca wygra lige i odnajdzie swoja forme.
0
ALVES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest gooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Kamil Stoch drugie złoto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahaha jest najlepszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
A dzisiaj bedzie jeszcze 4 złoty medal bo przeciez skacze Kamil Stoch !!!!!!!!
0
Ja bym widział taki skład :
VV-Alves-Pique-Mascherano-Alba-Busquets-Fabs-Iniesta-Neymar-Messi-Alexis
0
Bedzie inny skal bo messi strzelil teraz dwie bramki w copa del rey i jest w dobrej dyspozycji i zapewne zmieni miejsce fabregasa a on wejdzie do pomocy za xaviego
0
Jesli bedziemy grac dobrze tak jak teraz no i oczywiscie w swietnej dyspozycji bedzie Perdro, Alexis i Fabs i oczywiscie messi bedzie strzelal bramki to wynik w City mozemy byc spokojni
0
Barca wygra z Atletico i pokaze kto jest lepszy i kto zasluguje na pierwsze miejsce w Hiszpani ... Visca el Barca !
0
Kto Strzelil dla Barcy ??
0
w tym realu to normalnie mają zalosny zarząd.w tym meczu to bale gral zalosnie.ja bym za g**no mniej zaplacil i by lepiej gralo niz bale za 100 milionow.
VeB!
0
REAL JAK ZWYKLE ZWALA NA SEDZIEGO
0
JPRLD